,,W życiu jest tylko jedna prawda oczywista/Że wszyscy kiedyś w grobach spoczniemy[…]’’
» Jesteśmy ludźmi. Mieszkamy na Ziemi, tak jak zwierzęta i rośliny. Idea świata wydaje się prosta…«
„Zajęciem upiększającym moje życie było kołysanie się na wietrze, ale wiatr nie zawsze przychodził.”
,,Czuję się jakbym straciła siebie/Chociaż teraz lepiej mi się wiedzie[…]’’
Obyś nigdy nie bał się ciemności, nie poddał beznadziejności, dał ujście swojej światłości.