Opowiadania mogą zawierać treści nieodpowiednie dla osób nieletnich. Zostaje w nich zachowana oryginalna pisownia.
Pamiętaj, że quizy są tworzone przez użytkowników i nie należy ich traktować jako porady medycznej. Jeżeli szukasz informacji dot. depresji lub pomocy, to odwiedź strony: Nastoletnia depresja, Telefon zaufania dla dzieci i młodzieży, Pokonać kryzys.

Wszystkie chwyty dozwolone #7

Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.
Quiz, który przeglądasz jest częścią serii. Została zachowana oryginalna pisownia autora.

Komentarze sameQuizy: 6

TlenekSiarkiVI

TlenekSiarkiVI

Ło kurde Larissa, Angelina i Alicia dostały W z sumów z eliksirów omg bosz to trzeba być geniuszem

Odpowiedz
1
LilyRosa

LilyRosa

•  AUTOR

@TlenekSiarkiVI W książce nie ma raczej za dużo o stopniach Angeliny i Alice, ale zawsze miałam je za takie trochę w typie Hermiony z ocenami, więc pomyślałam, że mogłyby dostać W. Larissa z kolei robi dużo wynalazków z bliźniakami, więc jakoś uzdolniona w tym kierunku też powinna być ;)

Odpowiedz
1
_.wesley._

_.wesley._

suuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuupeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeer, czekam na next

Odpowiedz
1
Loves.Book

Loves.Book

Błagam…. Nie rób z niej takiej rozryczanej nastolatki to tak źle się czyta, a to takie świetne opowiadanie, że tego nie przeżyje!💚

Odpowiedz
2
LilyRosa

LilyRosa

•  AUTOR

@Loves.Book Odnoszę wrażenie, że większość stworzonych przeze mnie postaci za dobrze radzi sobie z emocjami, więc postanowiłam, że zrobię z Larissy bardziej emocjonalną osobę + nie wydaje mi się, żeby na razie zachowywała się jak „rozryczana nastolatka” (chyba, że rozumiem to inaczej niż Ty ;)) — przez całą lekcję OPCM nie rozumiała swoich odruchów względem George’a, tak samo potem w Skrzydle Szpitalnym; na uczucie płonięcia ręki, każdy by zareagował wrzaskiem, a ona dodatkowo miała to sobie za złe, faktycznie, to, że „zbłaźniła się” przed George’em też, ale nie zaczęła nad tym rozpaczać, aż tak by nie starać się skupić i znaleźć jakiś temat do rozmowy; a końcowy płacz można tłumaczyć przejściami na Mistrzostwach, problemami rodu, no i tą sytuację również od razu miała sobie za złe, zareagowała złością na swoją wrażliwość.

Jednym słowem wydaje mi się, że jest dobrze, ale jednak chciałam wprowadzić taki „powiew innego powietrza” do moich postaci, więc rzeczywiście różnie może być z tymi emocjami.

To takie moje odczucia, ale szanuję Twoje i dziękuję za opinię ♥

Odpowiedz
2
Potter.Life

Potter.Life

Jeju to jest tak świetne.. czekam na dalej!💗

Odpowiedz
2

Nowe

Popularne

Kategorie

Powiadomienia

Więcej