Do jakiego dnia i gdzie byś trafił, gdybyś tak jak Five umiał podróżować w czasie i w przestrzeni?


Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.
Zauważyłeś literówkę lub błąd? Napisz do nas.

Komentarze sameQuizy: 58

Pies166

Pies166

14. sierpnia 1980, Gdańsk, Polska
Początki ery „Solidarności” 14. sierpnia 1980 roku wybuchł rozpoczęty przez Wolne Związki Zawodowe Wybrzeża strajk w Stoczni Gdańskiej. Żądano m.in. przywrócenia do pracy Anny Walentynowicz i Lecha Wałęsy, postawienia pomnika ofiar Grudnia 1970 i podwyżek płac. Chciałbyś znaleźć się na ulicach Gdańska 14. sierpnia 1980? Wiesz już, co byś zmienił w tym dniu? A może wolisz wykonać kolejny skok i odwiedzić inne miejsce w innym czasie? Podziel się wynikiem w komentarzu!

Wolałabym inny kontynent ale ok. Nwm co bym zmieniła albo zrobiła.

Odpowiedz
Karenina

Karenina

14. sierpnia 1980, Gdańsk, Polska❤️❤️❤️

Odpowiedz
Szenzzi_HDint

Szenzzi_HDint

22. listopada 1963, Dallas, Stany Zjednoczone

Odpowiedz
Lilyannenight

Lilyannenight

22. listopada 1963, Dallas, Stany Zjednoczone
Miasto Nienawiści

22. listopada 1963 roku w Dallas w Teksasie miał miejsce zamach na 35. prezydenta Stanów Zjednoczonych Johna F. Kennedy’ego. Jadąc limuzyną Ross Avenue został on trafiony w szyję i w głowę. Niecałą godzinę później stwierdzono jego zgon.

Dzień ten był jednym z tych, do których ucieczka przed końcem świata za pomocą podróży w czasie zaprowadziła rodzeństwo Hargreeves. Myślisz, że spotkalibyście się w Mieście Nienawiści?

Chciałbyś znaleźć się na ulicach Dallas 22. listopada 1963? Wiesz już, co byś zmienił w tym dniu? A może wolisz wykonać kolejny skok i odwiedzić inne miejsce w innym czasie?

Podziel się wynikiem w komentarzuCudownie! Cieszę się super quiz

Odpowiedz
1
LilyRosa

LilyRosa

•  AUTOR

@Roselight Dziękuję ❤️, cieszę się, że Ci się podoba!

Odpowiedz
zaj3fajna

zaj3fajna

22. listopada 1963, Dallas, Stany Zjednoczone

Miasto Nienawiści 22. listopada 1963 roku w Dallas w Teksasie miał miejsce zamach na 35. prezydenta Stanów Zjednoczonych Johna F. Kennedy’ego. Jadąc limuzyną Ross Avenue został on trafiony w szyję i w głowę. Niecałą godzinę później stwierdzono jego zgon. Dzień ten był jednym z tych, do których ucieczka przed końcem świata za pomocą podróży w czasie zaprowadziła rodzeństwo Hargreeves. Myślisz, że spotkalibyście się w Mieście Nienawiści? Chciałbyś znaleźć się na ulicach Dallas 22. listopada 1963? Wiesz już, co byś zmienił w tym dniu? A może wolisz wykonać kolejny skok i odwiedzić inne miejsce w innym czasie? Podziel się wynikiem w komentarzu.

Odpowiedz
1
Oliwkakoteczka

Oliwkakoteczka

12. października 1492, San Salvador, Bahamy
Odkrycie Ameryki

12. października 1492 roku Krzysztof Kolumb zacumował swój statek „Santa Maria” u wybrzeży nowego lądu. Celem jego wyprawy — która płynęła na trzech statkach: „Santa María”, „Niña” i „Pinta” — było odkrycie drogi morskiej do Indii. Według większości badaczy Kolumb do końca życia był przekonany, że odkrył wybrzeże Azji.

Chciałbyś znaleźć się na pokładzie „Santa Marii”, „Niñi” albo „Pinty” 12. października 1492? Wiesz już, co byś zmienił w tym dniu? A może wolisz wykonać kolejny skok i odwiedzić inne miejsce w innym czasie?

Odpowiedz
2
Akiscara

Akiscara

11. września 2001, Nowy York, Stany Zjednoczone
Kiedy świat wstrzymał oddech

11. września 2001 roku miał miejsce atak terrorystyczny na znajdujące się na Manhattanie dwie wieże World Trade Center. Po uprowadzeniu samolotów pasażerskich przedstawiciele organizacji Al-Ka’ida skierowali je na bliźniacze wieże oraz budynek Pentagonu. W innej części kraju czwarty z planowanych ataków nie powiódł się — wskutek zaatakowania porywaczy przez pasażerów Lotu 93 z Newark samolot rozbiła się w Shanksville w Pensylwanii.

Chciałbyś znaleźć się w Nowym Yorku w tragiczny wtorek 11. września 2001? Wiesz już, co byś zmienił w tym dniu? A może wolisz wykonać kolejny skok i odwiedzić inne miejsce w innym czasie?

Podziel się wynikiem w komentarzu.
O rany

Odpowiedz
2
.Alaska

.Alaska

14. sierpnia 1980, Gdańsk, Polska

Początki ery „Solidarności”

14. sierpnia 1980 roku wybuchł rozpoczęty przez Wolne Związki Zawodowe Wybrzeża strajk w Stoczni Gdańskiej. Żądano m.in. przywrócenia do pracy Anny Walentynowicz i Lecha Wałęsy, postawienia pomnika ofiar Grudnia 1970 i podwyżek płac.

Chciałbyś znaleźć się na ulicach Gdańska 14. sierpnia 1980? Wiesz już, co byś zmienił w tym dniu? A może wolisz wykonać kolejny skok i odwiedzić inne miejsce w innym czasie?

Wow! Cudowny quiz! Świetnie dopracowany i bardzo dokładny, a pomysł tez genialny!
Jeszcze raz ŚWIETNY quiz 💖

Odpowiedz
2
LilyRosa

LilyRosa

•  AUTOR

@Alaska13 Bardzo dziękuję! ❤️😊

Odpowiedz
1
Magik44_pfk

Magik44_pfk

22. stycznia 1863, Warszawa, Królestwo Kongresowe
Powstanie styczniowe 22. stycznia 1863 roku w Warszawie wybuchło powstanie styczniowe. Było to największe i najdłużej trwające polskie powstanie narodowe. Trwało do jesieni 1864 i mimo początkowych sukcesów Polaków, zakończyło się zwycięstwem Imperium Rosyjskiego. Chciałbyś znaleźć się na ulicach Warszawy 22. stycznia 1863? Wiesz już, co byś zmienił w tym dniu? A może wolisz wykonać kolejny skok i odwiedzić inne miejsce w innym czasie? Podziel się wynikiem w komentarzu.

Odpowiedz
2
inthestars

inthestars

Świetny quiz!

Odpowiedz
2
LilyRosa

LilyRosa

•  AUTOR

@zPandorax Dzięki! 💕

Odpowiedz
1

Nowe

Popularne

Kategorie

Powiadomienia

Więcej