HOROSKOP SŁOWIAŃSKI: CZYM OBDARZYŁ CIĘ TWÓJ BOSKI PATRON.

Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.
Zauważyłeś literówkę, błąd ortograficzny lub stylistyczny? Napisz do nas.

Komentarze sameQuizy: 80

Morticians_Daughter

Morticians_Daughter

Twoim patronem jest bogini Kostroma
WOW. Nie spodziewałam się. Pasuje w 99%

Odpowiedz
1
.Niedoskonala.

.Niedoskonala.

Czarnobóg
Częściowo się zgadzam

Odpowiedz
1
Muzyczna12

Muzyczna12

Bogini Marzanna
opis pasuje w 97%

Odpowiedz
1

Amarillo

Hmmm bóg żmij opis pasuje P E R F E K C Y J N I E

Odpowiedz
1
Star__Child

Star__Child

@Amarillo mam to samo xd

Odpowiedz
Hetalia_Star

Hetalia_Star

Czarnobóg 10000000000000% się zgadza. Naprawdę super quiz i tak jak w innych: duża kreatywność i czasochłonność w szukaniu informacji 😀

Odpowiedz
2
Bachantka

Bachantka

•  AUTOR

@Hetalia_Star no cóż, cała ja. 😉

Odpowiedz
1
Owczunia

Owczunia

Dziewanna
Zgadza się w 100 %

Odpowiedz
1
amafu

amafu

Lela – bardzo fajna boginka :D

Odpowiedz
2
xRoniax13

xRoniax13

Twoim patronem jest bóg Perun

Bóg wojennej pożogi, rozkazujący burzy i błyskawicom, gromowładny. Powoził złotym wozem ciągniętym przez skrzydlate konie. Przyzywał pioruny potężnym toporem. Perun był bogiem gniewnym i wśród wyznawców budził wielki szacunek. Urodzeni pod jego patronatem są władczy, ambitni, dostojni, żądni sukcesów. Uwielbiają błyszczeć. Przeznaczona im jest kariera prawnicza, menedżerska, polityczna lub wojskowa. Potrafią pokazać się z najlepszej, najkorzystniejszej strony, bronić swojego zdania, swoich pozycji, nie dostosowują się do okoliczności, nie płyną z prądem, nie załamują w obliczu przeciwności, szybko podejmują konieczne decyzje – to ich zalety, na których zawsze można polegać. W głębi duszy uważają się za ósmy cud świata i nie mają wątpliwości, że zasługują na wszystko co najlepsze. Zwykle starają się utrzymywać dobre stosunki z otaczającymi ich ludźmi, w gniewie jednak są straszni – nie warto ich prowokować do kłótni, niczego dobrego to nie zapowiada. Ich wrodzona siła wewnętrzna i wytrzymałość może przerodzić się w upór godny lepszej sprawy. Cenią wszelkie uroki życia. Zakochani – stają się romantyczni. Mężczyźni spod tego znaku są bardzo rodzinni, ze wszystkich sił dążą do zapewnienia swej rodzinie dobrobytu. Dużą radość sprawia im zajmowanie się swoim potomstwem. Podopieczni Peruna zachęcają swoje dzieci do robienia kariery, bez względu na płeć, uczą także sprawiedliwości i troszczenia się o słabych. Czy opis darów patrona pasuje do Ciebie? Napisz w komentarzu!
Taki Zeus? Nie znam się 😉
Ciekawy pomysł na quiz ❤

Odpowiedz
1
Bachantka

Bachantka

•  AUTOR

@xRoniax13 dziękuje

Odpowiedz
Goferka_lilja

Goferka_lilja

Twoim patronem jest bogini Dziewanna
Urodzonym w tym okresie patronuje była Dziewanna, patronka rolników, sadowników i kucharzy. Bogini wiosny, życia, narodzin, przyszłego urodzaju. Uosabia płodną, pasywną, żeńską siłę wiecznie odradzającej się przyrody, a także młodość, pierwszą miłość, czułość i urodę życia.

W tym czasie rodzą się osoby, które mają zamiłowanie do przyrody i zazwyczaj właśnie z nią wiążą swoje przyszłe życie zawodowe. Często zostają nauczycielami lub opiekunami zwierząt i ludzi. To osoby delikatne i czułe, dlatego urodzenie się w tym okresie jest szczególnie dobrą wróżbą dla dziewczynek. Są to osoby pełne uroku osobistego i zdolności do poświęceń. Kochać, wspierać, godzić zwaśnionych, ocierać łzy nieszczęśliwych – to ich powołanie. Doceniają stałe związki, są w nich kochające i namiętne. Ich miłość do rodziny jest bezwarunkowa. Zwykle już we wczesnej młodości przejawiają silne dążenie do założenia rodziny, ale nie zawsze im to się udaje – trzeba odpowiedniego partnera, który doceni skarb, jaki mu się trafia. To drobiazgowi i dokładni pracownicy, którzy nie porzucają w połowie wyznaczonego im zadania. Powinni jednak uważać na zdrowie, bo ich kondycja fizyczna i psychiczna pozostawia sporo do życzenia.

Czy opis darów patrona pasuje do Ciebie? Napisz w komentarzu!

Odpowiedz
1

Nowe

Popularne

Kategorie

Powiadomienia

Więcej