HOROSKOP SŁOWIAŃSKI: CZYM OBDARZYŁ CIĘ TWÓJ BOSKI PATRON.

Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.
Zauważyłeś literówkę lub błąd? Napisz do nas.

Komentarze sameQuizy: 94

Yuki_Onna_Sakura_Onna

Yuki_Onna_Sakura_Onna

Marzanna

Odpowiedz
LoveLisy

LoveLisy

Czarnobóg. Zgadza się w połowie. Nie bardzo pasuję do roli przywódcy

Odpowiedz
1
asiulka74

asiulka74

Twoim patronem jest bóg Weles.
W sumie się zgadza.

Odpowiedz
1

j...c

Twoim patronem jest bogini Dodola

Wiecznie młoda bogini piękna oraz miłości czystej i nieskalanej. Jest patronką początku lata nie tylko w przyrodzie, ale też w życiu człowieka – czyli młodości i młodzieży. Szczególnie opiekuje się młodymi dziewczętami i ich zajęciami – grami, zabawami, pieśniami, wróżbami i wszelkimi dziewczyńskimi sekretami. Ludzie urodzeni w tym okresie mają mnóstwo energii dostarczonej przez letnie przesilenie i cieszą się doskonałym zdrowiem. Pomimo to nie lubią się przemęczać. Ponad działanie przedkładają kontemplację i wypoczynek. Najbardziej cenią sukcesy, które przychodzą bez zbytniego wysiłku, dlatego inni mogą uważać ich za osobę leniwą. Tymczasem to po prostu mądrze wydatkowana energia. Za to młodości ducha i umiejętności relaksu można im pozazdrościć. Pomagają im w przetrwaniu szczera wiara w cuda i czystość duchowa. Często mają niewiarygodnego farta. W miłości różnie się wiedzie, bo ich poglądy mogą odbiegać od ogólnie przyjętych, a niechęć Dodoli do podporządkowania się konwenansom czyni z nich partnerów trudnych i wymagających. Pieniądze ich się nie trzymają, ale zwykle udaje się im zarobić na potrzeby swoje oraz rodziny. Poza tym – jeśli już w coś zainwestują, zwykle bardzo dobrze na tym wychodzą. Mają ogromną intuicję i szczęście do przyjaciół, starają się bowiem zawsze ich wysłuchać i wspomóc nienachalną radą. Dla swoich bliskich i przyjaciół jesteś jak talizman przyciągający szczęście – trochę tego Twojego powodzenia spływa zawsze też i na nich. Czy opis darów patrona pasuje do Ciebie? Napisz w komentarzu! Źródło: https://ezotop.pl

Odpowiedz
1
Cirilla_Z_Rivii

Cirilla_Z_Rivii

Twoim patronem jest bogini Żywa
Żywia-Siwa jest wyjątkowo przychylna ludziom. Opiekunka zagród i ogrodów, pani drzew i krzewów owocowych, zagonów jarzynowych i ptactwa domowego. W jej opiece znajdują się wszelkie płody od chwili, gdy znajdą się w stodole i spichrzu. Patronka seksualności, kobiecości, płodności. Niegdyś wschodni Słowianie kładli się na mokrej ziemi i wyznawali jej swoje grzechy.

Urodzeni pod tym znakiem odznaczają się skromnością, są gościnni i doceniają urodę życia. Cieszą się z drobiazgów, nie są małostkowi, czym zjednują sobie innych. Są mili w obejściu, łatwo się z nimi żyje i pracuje. W ich domu zawsze jest pełno gości i śmiechu. Nie lubią zaległych spraw, dlatego mogą czasem sprawiać wrażenie raptusów. Są sumienni i pracowici, więc odnoszą sukcesy. Jeśli za bardzo poświęcą się życiu zawodowemu, grozi im pracoholizm. W kontaktach z ludźmi niebywale cierpliwi i tolerancyjni. W sobie właściwy nienachalny sposób wygaszają wszelkie konflikty, łagodzą spory, godzą zwaśnionych, rozgrzewają smutne dusze. Starają się być zapobiegliwi i ostrożni, patrzą w przyszłość z niejaką obawą. Lubią, gdy w ich życiu panuje porządek i rutyna, zmiany witają niechętnie i z podejrzliwością. Może jednak się zdarzyć, że są nazbyt konserwatywni i nietolerancyjni, co w skrajnych wypadkach powoduje nieufność wobec ludzi oraz pesymizm. Tam, gdzie przewodzą, rzeczy układają się jakby „same”, ku ogólnemu zadowoleniu wszystkich zainteresowanych.

Czy opis darów patrona pasuje do Ciebie? Napisz w komentarzu!

Odpowiedz
1
EloszQa

EloszQa

Twoim patronem jest bóg Czarnobóg
Ludziom urodzonym w tym okresie patronuje jeden z dwóch stworzycieli świata, bóg Czarnobóg. Niszczy to, co niepotrzebne i szkodliwe. Obdarza Cię pomyślnością finansową i zsyła korzystne okoliczności.

Ludzie urodzeni w tym czasie są nieustraszeni i waleczni. Nie oglądają się za siebie, myślą perspektywicznie i przyszłościowo. Mają zdolności przywódcze i są szefami mobilizującymi innych do działania. Pełni optymizmu, wytrwale dążącymi do celu. Cenią stałe i spokojne związki, przekładają miłość na całe życie nad przelotne i pełne szaleństwa romanse. Nie lubią niespodzianek, trudno ich też nazwać osobą spontaniczną. Cech*** ich za to duża wyobraźnia, umiejętność odpuszczania przeszłości, mądrość i intuicja. Zaś problemem może być to, że za dużo od siebie wymagają i swoją miarą mierzą innych, którzy nie zawsze są tak odpowiedzialni. Przez co często przeżywają miłosne rozczarowania, albo zawodzą się na współpracownikach.

Podoba mi się zarówno patron, jak i cechy. Dodatkowo, całkiem dobrze mnie to opisuje.

Swoją drogą, jestem cholernie dumna ze swojego słowiańskiego pochodzenia <3

Odpowiedz
2
Bachantka

Bachantka

•  AUTOR

@EloszQa super, ja też

Odpowiedz
1
EloszQa

EloszQa

@Bachantka Jak dobrze, że ktoś inny też docenia tak wielki dar ^^

Odpowiedz
1
Mrs.Phoenix

Mrs.Phoenix

Czarnobóg 💞💞💞
W 100% prawda, cała ja

Odpowiedz
1
Bachantka

Bachantka

•  AUTOR
Odpowiedz
-Herbata-

-Herbata-

Ciekawa sprawa. Ten słowiański horoskop jest często wręcz sprzeczny z tym zodiakowym. (nie mówie przez to że jest zły.) np. Normalnie Panny są pokazywane jako dość spokojne osoby, lubiące tradycje, uporządkowane itp. Tutaj są to osoby raczej nerwowe i porywcze idące własną drogą.
Śmieszy mnie to że ten słowianski horoskop różni się tak od normalnego. ;)

Odpowiedz
1
Bachantka

Bachantka

•  AUTOR

@kotka303 widać Słowianie są jedyni w swoim rodzaju :)

Odpowiedz
PositiveMind

PositiveMind

Siemargł jest strażnikiem zasiewów, Drzewa Życia, żertw składanych Bogom, oraz wejścia do Nawii, zaświatów. Opiekun ludzi walczący ze smokami powietrza, które wywoływały klęski żywiołowe. Tylko raz w roku, podczas jesiennej równonocy, porzuca swe obowiązki, by oddać się miłosnym igraszkom z Kupalnicą, a owocem tej miłości są Kupało i Kostroma. Ludzie urodzeni pod opieką Siemargła to prawdziwi wojownicy. Z optymizmem patrzą w przyszłość, są aktywni i pewni siebie. Silni duchem i niespokojni, wciąż o coś walczą, coś próbują osiągnąć, dążą do zwycięstwa, cokolwiek by to miało oznaczać. Podołają właściwie każdemu zadaniu, najchętniej jednak angażują się tam, gdzie toczy się walka o sprawiedliwość. Prowadzi to często do swego rodzaju czarno-białego widzenia rzeczywistości, dużą spontanicznością i skłonnością do buntowania się. Tak jak ich patron, mają niezwykłą zdolność dodawania innym sił i ducha. Bardziej cenią sobie wewnętrzne poczucie moralności niż ogólnie uznawane zakazy i nakazy. Jako przełożeni dbają o podwładnych. Uczciwie i ciężką pracą osiągają bogactwo i wysoką pozycję społeczną. Nawet jeśli z zewnątrz wydają się chłodni, w głębi ich duszy kryje się gorące słońce. Wspaniali kompani i współbiesiadnicy, przyciągają przyjaciół jak magnes. Swoich wybranków otaczają głęboką, namiętną i bezwarunkową miłością. W związkach zawsze są wierni, lojalni i uczciwi. Mają szanse zostać wybitnymi sportowcami lub dociekliwymi badaczami. Często działają w polityce. Interesują się fantastyką, niezwykłymi zjawiskami przyrody, równoległymi światami, gwiazdami. Lubią patrzeć w niebo, dumając nad istotą Wszechrzeczy. Dużo czytają, przez co przez niektórych mogą być postrzegani jako „chodzące encyklopedie”. Czy opis darów patrona pasuje do Ciebie?
Tak💗

Odpowiedz
1
DomiQ126

DomiQ126

Twoim patronem jest bóg Weles
Ludziom urodzonym w tym okresie patronuje bóg Weles, władca Nawii – krainy zmarłych. Jest uosobieniem mądrego gospodarza, bóg bydła, bogactwa, mądrości i magii, Pasterz Dusz, Pan Trzech światów, Ojciec i Opiekun ludzi. Zagląda w dusze ludzkie i zna doskonale ich naturę, motywy działania.

Dzieci Welesa mają dwoistą naturę. Urodzeni w tym znaku często ulegają pokusom i spełniają swoje zachcianki. Zazwyczaj są empatycznymi optymistami i patrzą na rzeczywistość przez różowe okulary. Trzeba przyznać, że świat to docenia i zwykle wyciąga ich z kłopotów. Grono przyjaciół mają duże i sprawdzone. Lubią wyzwania, także w miłości. Szybko się zakoch**ą, czasem są wierni, a czasem szukają mocniejszych doznań. Uchodzą za zmysłowych i gorących kochanków. W pracy najlepiej się sprawdzają na stanowiskach samodzielnych, są indywidualistami, nie lubią nadzoru. Przeciwności ich nie zniechęcają, ale skłaniają do szukania rozwiązań. Dlatego zwykle są bardzo cenieni przez pracodawców. Nawet jeśli sporo zarabiają, pieniądze łatwo wyciekają z ich portfela. Nie jest to jednak powód do zmartwień, bo przecież można zarobić nowe.

Pasuje idealne oprócz towarzystwa. Dlaczego do jasnej ciasnej zawsze wychodzi że jestem duszą towarzystwa?! wręcz przeciwnie!

Odpowiedz
1

Nowe

Popularne

Kategorie

Powiadomienia

Więcej