HOROSKOP SŁOWIAŃSKI: CZYM OBDARZYŁ CIĘ TWÓJ BOSKI PATRON.

Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.
Zauważyłeś literówkę, błąd ortograficzny lub stylistyczny? Napisz do nas.
Sprawdź najnowsze posty na Instagramie! @samequizy

Komentarze sameQuizy: 84

kotka303

kotka303

Ciekawa sprawa. Ten słowiański horoskop jest często wręcz sprzeczny z tym zodiakowym. (nie mówie przez to że jest zły.) np. Normalnie Panny są pokazywane jako dość spokojne osoby, lubiące tradycje, uporządkowane itp. Tutaj są to osoby raczej nerwowe i porywcze idące własną drogą.
Śmieszy mnie to że ten słowianski horoskop różni się tak od normalnego. ;)

Odpowiedz
1
Bachantka

Bachantka

•  AUTOR

@kotka303 widać Słowianie są jedyni w swoim rodzaju :)

Odpowiedz
PositiveMind

PositiveMind

Siemargł jest strażnikiem zasiewów, Drzewa Życia, żertw składanych Bogom, oraz wejścia do Nawii, zaświatów. Opiekun ludzi walczący ze smokami powietrza, które wywoływały klęski żywiołowe. Tylko raz w roku, podczas jesiennej równonocy, porzuca swe obowiązki, by oddać się miłosnym igraszkom z Kupalnicą, a owocem tej miłości są Kupało i Kostroma. Ludzie urodzeni pod opieką Siemargła to prawdziwi wojownicy. Z optymizmem patrzą w przyszłość, są aktywni i pewni siebie. Silni duchem i niespokojni, wciąż o coś walczą, coś próbują osiągnąć, dążą do zwycięstwa, cokolwiek by to miało oznaczać. Podołają właściwie każdemu zadaniu, najchętniej jednak angażują się tam, gdzie toczy się walka o sprawiedliwość. Prowadzi to często do swego rodzaju czarno-białego widzenia rzeczywistości, dużą spontanicznością i skłonnością do buntowania się. Tak jak ich patron, mają niezwykłą zdolność dodawania innym sił i ducha. Bardziej cenią sobie wewnętrzne poczucie moralności niż ogólnie uznawane zakazy i nakazy. Jako przełożeni dbają o podwładnych. Uczciwie i ciężką pracą osiągają bogactwo i wysoką pozycję społeczną. Nawet jeśli z zewnątrz wydają się chłodni, w głębi ich duszy kryje się gorące słońce. Wspaniali kompani i współbiesiadnicy, przyciągają przyjaciół jak magnes. Swoich wybranków otaczają głęboką, namiętną i bezwarunkową miłością. W związkach zawsze są wierni, lojalni i uczciwi. Mają szanse zostać wybitnymi sportowcami lub dociekliwymi badaczami. Często działają w polityce. Interesują się fantastyką, niezwykłymi zjawiskami przyrody, równoległymi światami, gwiazdami. Lubią patrzeć w niebo, dumając nad istotą Wszechrzeczy. Dużo czytają, przez co przez niektórych mogą być postrzegani jako „chodzące encyklopedie”. Czy opis darów patrona pasuje do Ciebie?
Tak💗

Odpowiedz
1
DomiQ126

DomiQ126

Twoim patronem jest bóg Weles
Ludziom urodzonym w tym okresie patronuje bóg Weles, władca Nawii – krainy zmarłych. Jest uosobieniem mądrego gospodarza, bóg bydła, bogactwa, mądrości i magii, Pasterz Dusz, Pan Trzech światów, Ojciec i Opiekun ludzi. Zagląda w dusze ludzkie i zna doskonale ich naturę, motywy działania.

Dzieci Welesa mają dwoistą naturę. Urodzeni w tym znaku często ulegają pokusom i spełniają swoje zachcianki. Zazwyczaj są empatycznymi optymistami i patrzą na rzeczywistość przez różowe okulary. Trzeba przyznać, że świat to docenia i zwykle wyciąga ich z kłopotów. Grono przyjaciół mają duże i sprawdzone. Lubią wyzwania, także w miłości. Szybko się zakoch**ą, czasem są wierni, a czasem szukają mocniejszych doznań. Uchodzą za zmysłowych i gorących kochanków. W pracy najlepiej się sprawdzają na stanowiskach samodzielnych, są indywidualistami, nie lubią nadzoru. Przeciwności ich nie zniechęcają, ale skłaniają do szukania rozwiązań. Dlatego zwykle są bardzo cenieni przez pracodawców. Nawet jeśli sporo zarabiają, pieniądze łatwo wyciekają z ich portfela. Nie jest to jednak powód do zmartwień, bo przecież można zarobić nowe.

Pasuje idealne oprócz towarzystwa. Dlaczego do jasnej ciasnej zawsze wychodzi że jestem duszą towarzystwa?! wręcz przeciwnie!

Odpowiedz
1
Morticians_Daughter

Morticians_Daughter

Twoim patronem jest bogini Kostroma
WOW. Nie spodziewałam się. Pasuje w 99%

Odpowiedz
1
.Niedoskonala.

.Niedoskonala.

Czarnobóg
Częściowo się zgadzam

Odpowiedz
1
Muzyczna12

Muzyczna12

Bogini Marzanna
opis pasuje w 97%

Odpowiedz
1

Amarillo

Hmmm bóg żmij opis pasuje P E R F E K C Y J N I E

Odpowiedz
1
Star__Child

Star__Child

@Amarillo mam to samo xd

Odpowiedz
Hetalia_Star

Hetalia_Star

Czarnobóg 10000000000000% się zgadza. Naprawdę super quiz i tak jak w innych: duża kreatywność i czasochłonność w szukaniu informacji 😀

Odpowiedz
2
Bachantka

Bachantka

•  AUTOR

@Hetalia_Star no cóż, cała ja. 😉

Odpowiedz
1
Owczunia

Owczunia

Dziewanna
Zgadza się w 100 %

Odpowiedz
1
amafu

amafu

Lela – bardzo fajna boginka :D

Odpowiedz
2

Nowe

Popularne

Kategorie

Powiadomienia

Więcej