Co mówi o Tobie ostatnia cyfra Twojego roku urodzenia?

Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.
Zauważyłeś literówkę lub błąd? Napisz do nas.

Komentarze sameQuizy: 244

Hockstetter

Hockstetter

Twój żywioł to ZIEMIA
Ludzie spod znaku Ziemi są miłośnikami porządku i dyscypliny. To osoby, które zawsze dokładnie wszystko analizują i nigdy nie działają pochopnie, mają wszystko zapisane i przygotowane. To ambitne i naprawdę wiarygodne jednostki. Przez te cechy są pracownikami idealnymi. Ludzie wokół próbują równać się z "ziemianami", ponieważ ich wartości moralne są bardzo wysokie. Niestety czasem przesadzają z dyscypliną i próbują narzucić ją innym. Są powściągliwi w swoich emocjach, brak im żywiołowości i odrobiny awanturnictwa, często są zbyt uparci i okrutni. W życiu najbardziej boją się tego, co nieznane. Ziemia jest ośrodkiem odpowiedzialnym za zmianę pór roku, jej kolor jest żółty. Zgadzasz się z tym opisem? Źródło: https://www.jocelynkelley.com i inne

W większości nie pasuje do mnie w ogóle.

Odpowiedz
_.sunny._

_.sunny._

Twój żywioł to ZIEMIA
Ludzie spod znaku Ziemi są miłośnikami porządku i dyscypliny. To osoby, które zawsze dokładnie wszystko analizują i nigdy nie działają pochopnie, mają wszystko zapisane i przygotowane. To ambitne i naprawdę wiarygodne jednostki. Przez te cechy są pracownikami idealnymi. Ludzie wokół próbują równać się z "ziemianami", ponieważ ich wartości moralne są bardzo wysokie.

Niestety czasem przesadzają z dyscypliną i próbują narzucić ją innym. Są powściągliwi w swoich emocjach, brak im żywiołowości i odrobiny awanturnictwa, często są zbyt uparci i okrutni. W życiu najbardziej boją się tego, co nieznane.

Ziemia jest ośrodkiem odpowiedzialnym za zmianę pór roku, jej kolor jest żółty.

Zgadzasz się z tym opisem?

Źródło: https://www.jocelynkelley.com i inne
Super!

Odpowiedz

P...w

Ziemia.
No nie bardzo, mój żywioł to ogień.

Odpowiedz
INTERLUDE

INTERLUDE

Metalowcy mają silny charakter i odporność, która pozwala przeżyć wyjątkowo duży ból. Ich niezależność i powściągliwość wynika z ustanowionych przez siebie zasad. Doskonale wiedzą, czego chcą i są w stanie zrobić wszystko, żeby osiągnąć swoje cele. Takie osoby to świetni przyjaciele gotowi poświęcić wiele, żeby innym było lepiej. Są honorowi i lojalni. Zazwyczaj osoby spod znaku Metalu prowadzą życie spokojnie, harmonijne i pełne miłości.

Niestety te osoby mają również swoje wady: kochają luksus, pieniądze i władzę. Często mogą zachowywać się nierozsądnie i być bardzo upartymi. Jeśli człowiek metalowy zajmuje stanowisko kierownicze, jest bardzo wymagający i chce, aby jego podwładni spełniali jego wysokie oczekiwania i standardy.

Metal to jesień, zachód. Jego kolorem jest biały.

Zgadzasz się z tym opisem?

No tam nie za bardzo, ale quiz bardzo fajny ❤️

Odpowiedz
Rouella

Rouella

Metal
Nie zgadza się ;-;

Odpowiedz
1

O...l

Ziemia

Odpowiedz
2
MiszczuNiszczy

MiszczuNiszczy

Ogień
Trochę się z tym zgadzam

Odpowiedz
1
jestem_troszke_inna2006

jestem_troszke_inna2006

Przedstawiciele ognistego żywiołu to prawdziwi poszukiwacze przygód. Marzy im się podróż dookoła świata i są w gorącej wodzie kąpane. Z tego powodu zdarza im się podejmować nieprzemyślane decyzje, których potem żałują. Ogniste osoby są też bardzo energiczni i aktywni, oraz przyjacielscy i towarzyscy, dzięki czemu łatwo zjednują sobie ludzi. Mają również zadatki na lidera, a także lubią konkurować i wygrywać.

A teraz trochę o wadach. Są dość agresywni, a także mają nadmierne pragnienie osiągnięcia celu w dowolny sposób. Brakuje im cierpliwości, są zbyt emocjonalni i samolubni. Mogą być odbierane jako osoby, które kochają konflikty.

Ogień to lato, południe. Jego kolorem jest czerwony.
Wiesz @Bachanetka znam cię troszkę i uważam że pasuje to bardziej do ciebie niż do mnie 😂😂😂

Odpowiedz
2
Bachantka

Bachantka

•  AUTOR

@Najlepsza444 może tak, a może nie 😂

Odpowiedz
_iluvisa_

_iluvisa_

Twój żywioł to OGIEŃ
Przedstawiciele ognistego żywiołu to prawdziwi poszukiwacze przygód. Marzy im się podróż dookoła świata i są w gorącej wodzie kąpane. Z tego powodu zdarza im się podejmować nieprzemyślane decyzje, których potem żałują. Ogniste osoby są też bardzo energiczni i aktywni, oraz przyjacielscy i towarzyscy, dzięki czemu łatwo zjednują sobie ludzi. Mają również zadatki na lidera, a także lubią konkurować i wygrywać. A teraz trochę o wadach. Są dość agresywni, a także mają nadmierne pragnienie osiągnięcia celu w dowolny sposób. Brakuje im cierpliwości, są zbyt emocjonalni i samolubni. Mogą być odbierane jako osoby, które kochają konflikty. Ogień to lato, południe. Jego kolorem jest czerwony.
Nie zgadza się

Odpowiedz
2

M...a

Zgadza się ❤️

Odpowiedz
1

Nowe

Popularne

Kategorie

Powiadomienia

Więcej