Horoskopquiz: Gwiezdne Wojny – jaka postać jest Twoją bratnią duszą?


Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.
Zauważyłeś literówkę lub błąd? Napisz do nas.

Komentarze sameQuizy: 77

janapisze

janapisze

Qui-Gon
TAK!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Odpowiedz
Adelka15

Adelka15

Luke i Leia Luke i Leia Luke i Leia TO MOJE ULUBIONE POSTACIE!!!!
(tak sie składa że ja jestem Leia)

Odpowiedz
janapisze

janapisze

Qui-Gon
Tak!!!!!!!! Nic dziwnego, że się w nim zakochałam… ❤️

Odpowiedz
1
FutroZ

FutroZ

Dlaczego Grievous????
Nieeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee!!!!!!

Odpowiedz
Hockstetter

Hockstetter

Twoją bratnią duszą jest Darth Vader!
Podobnie jak wiele Skorpionów, Darth Vader (Anakin Skywalker) ma skłonności do gnębienia swoich wrogów. Jeśli ktoś go skrzywdzi, nie może liczyć na łaskę. Każdego przeciwnika Skorpion z przyjemnością zniszczy. Co prawda, w głębi duszy Skorpion-Vader nie jest złą osobą, lecz wielka krzywda, jakiej doznał, zmienia go nie do poznania. Natura Skorpiona jest tajemnicza i nieprzewidywalna. Taki też jest Anakin – już od samego początku. Posiada wojowniczą naturę i nie lubi siedzieć na miejscu. Kiedy wie, że jest do zrobienia coś ważnego (przynajmniej w jego mniemaniu) – nie spocznie, póki nie osiągnie sukcesu. Można powiedzieć, że jest w gorącej wodzie kąpany, ale z wiekiem nabiera mądrości i zaczyna lepiej kontrolować samego siebie. Źródło: https://astroweb.pl

Odpowiedz
Adelka15

Adelka15

@Hockstetter zazdro ❤️zakochałam się

Odpowiedz
Why___

Why___

Twoją bratnią duszą jest Imperator Palpatine!
Baran uwielbia być pierwszy, ale to zaledwie wierzchołek góry lodowej. W głębi duszy pragnie bowiem władzy – najlepiej nad wszystkimi. Jest w swoim postępowaniu nieustępliwy i dąży do swojego celu nawet po trupach. Nie pozwoli, by coś mogło go powstrzymać. Ogromne ambicje zagłuszają wszelkie myśli o poddaniu się.

Imperator Palpatine od samego początku manipuluje ludźmi, by osiągnąć swoje cele. Nie cofa się przed zadawaniem cierpienia, a nawet zabijaniem. Jest przekonany o swojej wyjątkowości – o tym, że cały wszechświat powinien paść mu do stóp. Władza wydaje się dla niego wartością absolutnie nadrzędną.

Nieprzeciętna inteligencja sprawia, że Baran-Imperator ma wielkie szanse osiągnąć swój cel. Bardzo pomaga mu również naturalnie agresywne podejście do rozwiązywania problemów. Zamiast wycofać się i zastanawiać bez końca, atakuje. XD nie lubię palpatine ale cóż…
Zapraszam na moje konxto na MSP : banan22 kobieta1

Odpowiedz
HankaMm

HankaMm

Grievous
Nieeeeeeeeeeeeeee
Chcę Anakinaaaaaaa

Odpowiedz
HankaMm

HankaMm

@HankaMm Albo chociaż Vadera

Odpowiedz

TB_BAMBIKrogalik

Grevious

Odpowiedz

...._

Lando Calrissian. Lubię horoskopy;)

Odpowiedz
_blonde_

_blonde_

Ble

Odpowiedz

Nowe

Popularne

Kategorie

Powiadomienia

Więcej