Jak wyglądałaby Twoja historia jako postać z książki?

Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.
Zauważyłeś literówkę lub błąd? Napisz do nas.

Komentarze sameQuizy: 52

DoggyCat

DoggyCat

Wynik:
Bohaterka Fantasy
Byłabyś główną bohaterką fantasy. Nazywałabyś się Rebecca Wood i miałabyś siedemnaście lat. Podczas samotnego powrotu do domu, zostałabyś ogłuszona i straciłabyś przytomność. Obudziłabyś się w starej, nieznanej Ci lokalizacji. Zauważyłabyś, iż na szyi masz ślady po kłach, Twoja skóra jest blada, a Tobie samej wyrosły kły. Udałoby Ci się uciec z tego tajemniczego miejsca, lecz byłabyś zbyt przerażona, aby myśleć racjonalnie. Kiedy biegłabyś tak przez las, wpadłabyś na dziwną kobietę, która nie miałaby dobrych zamiarów. Rzuciłaby się na Ciebie, z zamiarem ugryzienia Cię, lecz kiedy tylko zobaczyłaby Twoją twarz i fakt, że jesteś świeżym wampirem, uciekłaby. Postanowiłabyś nie wracać tego dnia do domu i ukryć się gdzieś w lesie. Ponownie spotkałabyś tę kobietę, lecz tym razem porwałaby Cię i trafiłabyś do mrocznego pałacu. Kobieta wyznałaby Ci, że zostałaś wybrana na ich nową królową wampirów.
Dokończenie:
Bardzo zdziwiona propozycją uciekłabym. Ten wampir goniłby mnie ale ja na szczęście zauważyłam jakiś dom. Wbiegłam do niego z prędkością światła a w środku byłaby nimfa, która po rozmowie z mną zrodziła się żeby z powrotem zmienić mnie w człowieka, ale pod warunkiem że przechowam jej naszyjnik. Zgodziłam się i poszłam spać w tym domu. Następnego dnia obudziłam się w swoim domu. Wszystko wskazywało na to, że już jest wszystko dobrze, ale nie było. Ten naszyjnik sprawiał, że można było przenieść się w miejsce o którym się myślało co było bardzo uciążliwe. Przyjaciele zaczęli myśleć, że jestem dziwna a mój wygląd zaczął sam się zmieniać. Na końcu stałam się nimfą i zaczęłam nowe życie, bo nie chodziłam już do szkoły tylko codziennie podróżowałam w różnych miejscach. Życie stało się ciekawsze.

Świetny quiz ❤️

Odpowiedz
-Ankee-

-Ankee-

Byłabyś główną bohaterką Science Fiction. Nazywałabyś się Valerie Parker i miałabyś siedemnaście lat. Straciłabyś starszego brata Josh’a, którego bardzo kochałaś. Od tego czasu, przestałabyś spotykać się ze znajomymi i wychodzić z domu. Jednak pewnego, mglistego dnia, zauważyłabyś w oddali sylwetkę, mocno przypominającą Twojego brata. Kiedy podeszłabyś do zagadkowej postaci, zemdlałabyś i obudziłabyś się w szpitalu.
Gratuluję! Jeżeli masz pomysł na zakończenie tej historii, napisz ją w komentarzu.
O lol. Fajnie. Co prawda wyszło że science ficsion ale nieważne, okazałoby się że jest np. osobliwa

Odpowiedz
dianaagar

dianaagar

Bohaterka Romansu

Odpowiedz
1
Angie8

Angie8

Bohaterka Fantasy

Byłabyś główną bohaterką fantasy. Nazywałabyś się Rebecca Wood i miałabyś siedemnaście lat. Podczas samotnego powrotu do domu, zostałabyś ogłuszona i straciłabyś przytomność. Obudziłabyś się w starej, nieznanej Ci lokalizacji. Zauważyłabyś, iż na szyi masz ślady po kłach, Twoja skóra jest blada, a Tobie samej wyrosły kły. Udałoby Ci się uciec z tego tajemniczego miejsca, lecz byłabyś zbyt przerażona, aby myśleć racjonalnie. Kiedy biegłabyś tak przez las, wpadłabyś na dziwną kobietę, która nie miałaby dobrych zamiarów. Rzuciłaby się na Ciebie, z zamiarem ugryzienia Cię, lecz kiedy tylko zobaczyłaby Twoją twarz i fakt, że jesteś świeżym wampirem, uciekłaby. Postanowiłabyś nie wracać tego dnia do domu i ukryć się gdzieś w lesie. Ponownie spotkałabyś tę kobietę, lecz tym razem porwałaby Cię i trafiłabyś do mrocznego pałacu. Kobieta wyznałaby Ci, że zostałaś wybrana na ich nową królową wampirów. Gratuluję! Jeżeli masz pomysł na zakończenie tej historii, napisz ją w komentarzu.

Odpowiedz
Aurelia321

Aurelia321

Bohaterka Science Fiction

Odpowiedz
Bunniest

Bunniest

Bohaterka Horroru

Uwielbiam czytać horrory ale żeby się przenieść do świata gdzie zagraża mi jakaś zjawa to nie dziękuje ;)

Odpowiedz
Rozmarynka

Rozmarynka

Bohaterka Horroru
Byłabyś główną bohaterką horroru. Nazywałabyś się Linda Perry i miałabyś dwadzieścia jeden lat. W Twoim mieście, już od dawna krążyłaby miejska legenda na temat starej, opuszczonej rezydencji, w której zginęła para zamożnych ludzi oraz ich dwie córki, poprzez zawalenie się budynku. Podczas odbudowy tego domostwa, robotnicy ponoć słyszeli tajemnicze głosy i widzieli przerażające zjawy. Postanowiłabyś się tam wybrać i odkryć zagadkę tajemniczego domostwa. Kiedy weszłabyś do budynku, drzwi zatrzasnęłyby się za Tobą z hukiem, a Ty przekonałabyś się o tym, iż te wszystkie plotki były prawdziwe.
Gratuluję! Jeżeli masz pomysł na zakończenie tej historii, napisz ją w komentarzu.

Odpowiedz
weronika_kotek

weronika_kotek

Bohaterka Horroru

Odpowiedz

juliaa_queen1323

Bohaterka Romansu

Byłabyś główną bohaterką romansu. Nazywałabyś się Aurelie Mayers i miałabyś szesnaście lat. Podczas spotkania ze swoimi przyjaciółkami, założyłabyś się z nimi, iż przez tydzień będziesz podrzucać nieśmiałemu uczniowi — Chris’owi — liściki do szafki, twierdząc, iż jesteś jego sekretną adoratorką. Zawsze byś się z niego wyśmiewała, lecz w ciągu tego tygodnia, zaczęłabyś się w nim zakochiwać. Wyjawiłabyś Chris’owi, iż to właśnie Ty podrzucałaś mu liściki i się w nim zakochałaś, lecz nie wyznałabyś, że był to jedynie zakład. Kiedy zwierzyłabyś się z tego wszystkiego swoim przyjaciółkom, one wygadałyby Chris’owi, że był to jedynie zakład, przez co straciłabyś w jego oczach. Za wszelką cenę próbowałabyś udowodnić, iż Chris się myli i spowrotem go do siebie przekonać. Gratuluję! Jeżeli masz pomysł na zakończenie tej historii, napisz ją w komentarzu.

Widziałam że nikt tu nie umieścił całej „Bohaterki romansu” a pomyślałam że ktoś chciałby to przeczytać więc pozmieniałam odpowiedzi☺

Odpowiedz
1

juliaa_queen1323

Bohaterka Science Fiction

Byłabyś główną bohaterką Science Fiction. Nazywałabyś się Valerie Parker i miałabyś siedemnaście lat. Straciłabyś starszego brata Josh’a, którego bardzo kochałaś. Od tego czasu, przestałabyś spotykać się ze znajomymi i wychodzić z domu. Jednak pewnego, mglistego dnia, zauważyłabyś w oddali sylwetkę, mocno przypominającą Twojego brata. Kiedy podeszłabyś do zagadkowej postaci, zemdlałabyś i obudziłabyś się w szpitalu. Gratuluję! Jeżeli masz pomysł na zakończenie tej historii, napisz ją w komentarzu.

Fajna opowieść ale zakończenia nie mam, nooo…
Może mam ale nie chce mi sie pisać a jak zaczne to sie za bardzo rozpisze 😕

Quiz SUPEROWY👏👏👏👌👌👌😁😁😁SUPEROWY

Odpowiedz
1

Nowe

Popularne

Kategorie

Powiadomienia

Więcej