Horoskop kwiatowy. Czym obdarzył Ciebie Twój kwiatowy stróż?

Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.
Zauważyłeś literówkę, błąd ortograficzny lub stylistyczny? Napisz do nas.

Komentarze sameQuizy: 101

WILK987

WILK987

Słonecznik – urodzeni – 3 sierpień-12 sierpień

Słonecznik – jest wyniosły i pełen królewskiej godności. Zdecydowanie wyróżnia się w szarym tłumie. Porusza się dostojnie, a słowa wymawia z wielkim namaszczeniem, energicznie przy tym gestykulując, podkreślając w ten sposób wagę wypowiadanych słów. Jest doskonałym mówcą, potrafiącym przekonać o swych racjach duże rzesze ludzi. Dlatego też świetnie nadaje się na polityka. Jego oracje pełne są dramatyzmu, oryginalnych porównań i barwnych określeń. Lubią skupiać na sobie uwagę otoczenia, ale często też są zapatrzone w osoby stojące na świeczniku i chcąc im dorównać za wszelką cenę, przysparzają sobie niepotrzebnych stresów. W sprawach uczuciowych muszą trafić na dobrego słuchacza. Gorzej im się wiedzie, gdy zajmą się interesami. Podziel się wynikiem w komentarzu!

😇🐺🌹😈
Nawet się zgadzam 😊

Odpowiedz
1
EmiAgu

EmiAgu

Mimioza nie zgadza się kompletnie

Odpowiedz

dziubasek1717

Lilia wodna 💕

Odpowiedz
1
DomiQ126

DomiQ126

kosmea

Rzeczywiście mam ogromną wyobraźnię i trochę (ekhem… bardzo) nie kontaktuje z innymi ale duszą towarzystwa to nie jestem a liczba moich adoratorów i wielbicieli wynosi okrągłe zero. Jestem introwertycznym wiecznym singlem, z dziwnymi upodobaniami, oryginalną osobowością i charakterem i wydaję mi się że wynik jest całkiem dobry.

Odpowiedz
1

kotysafajne

Ja mam dzwonek

Odpowiedz
1
black_wizzy

black_wizzy

Lotos
Łiiii

Odpowiedz
1

super5198

Ja też mam mak

Odpowiedz
1
_____Kicia_____

_____Kicia_____

Kosmea – posiada tajemniczy magnes, który przyciąga ludzi. Są zawsze otoczeni tłumem adoratorów i wielbicielek. Lubi życie towarzyskie i oczywiście wszelkie oznaki zainteresowania i podziwu dla swojej osoby. Jej głowa zawsze jest wypełniona wieloma marzeniami o dalekich podróżach i ciekawym życiu. Oczami wyobraźni widzi siebie w oryginalnych zawodach czy też realizujących niespotykane pasje. Ale oczywiście to tylko fantazje, ponieważ nie zwraca uwagi na realne możliwości urzeczywistnienia planów lub nie czyni żadnego wysiłku, by zrealizować swe marzenia. To urodzeni marzyciele, bujają w obłokach, ignorując brutalną rzeczywistość. Swym postępowaniem zniechęca do siebie przyjaciół i popada w finansowe kłopoty. Niepowodzenia, których doświadcza nie są dla bodźcem do zmiany swego postępowania. Nie dostrzegają problemów, jakie niesie realne życie, wiec często przegrywają. Ich wadą jest nadmiar wyobraźni, co bywa przyczyną utrapień, gdyż widzą to, co chcą, a nie to, co jest. Są obdarzeni silną indywidualnością, zazwyczaj chcą być wolni, jak ptaki. Podziel się wynikiem w komentarzu! Źródło:http://www.swiathoroskopow.pl/horoskop-kwiatowy

To jest moje przeciwieństwo.

Odpowiedz
1
Ghost_Official

Ghost_Official

Dzwonek – nie lubi dzielić się informacjami na swój temat. Pilnie strzeże tajemnic ze swojego życia czasem nawet tych mało istotnych. Potrzebne mu są do szczęścia małe tajemnice. Pielęgnuje często nieistotne i śmieszne sekrety i pilnie strzeże swego intymnego świata. Ma niesamowicie dobrą rękę do interesów – nawet sprawy beznadziejne potrafi załatwić z korzyścią finansową dla siebie. Lubi interesujące towarzystwo i dyskusje na różne tematy. Ma zawsze wiele do powiedzenia, nie jest uparty, dlatego ludzie chętnie z nim dyskutują. Wymiana doświadczeń i informacji pobudza jego intelekt. To często ludzie sztuki i kultury, twórcy – potrafią żonglować słowem i myślą. Podziel się wynikiem w komentarzu!

Odpowiedz
1
Unicornaska

Unicornaska

Mak – jego życie koncentruje się wokół świata kultury i sztuki. Sam jest artystą lub też z dużym zainteresowaniem śledzi dorobek innych ludzi. Często uczestniczy w premierach, wernisażach czy spotkaniach z ciekawymi ludźmi. Lubi wesołe i o podobnych zainteresowaniach towarzystwo. Odwiedza elitarne kluby, w których ma okazję poznać sławnych ludzi ze świata kultury. Świat przyjmuje ze spokojem nie śpiesząc się i nie obierając konkretnego kierunku. Pozwala unosić się na fali życia, jest bierny i niekonsekwentny. Nie lubi pośpiechu, napiętych terminów i konieczności błyskawicznego decydowania. Chętnie pomaga ludziom, ale nie lubi się przemęczać. Czasem zbyt impulsywne, co nie wychodzi im na dobre. Podziel się wynikiem w komentarzu! Źródło:http://www.swiathoroskopow.pl/horoskop-kwiatowy

Odpowiedz
1

Nowe

Popularne

Kategorie

Powiadomienia

Więcej