Horoskop kwiatowy. Czym obdarzył Ciebie Twój kwiatowy stróż?

Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.
Zauważyłeś literówkę lub błąd? Napisz do nas.

Komentarze sameQuizy: 104

Hockstetter

Hockstetter

Frezja – urodzeni – 24 październik-2 listopad
Frezja – to ostoja spokoju. Jest opanowana w każdej nawet tragicznej sytuacji. Na jej obliczu trudno dostrzec objawy niepokoju, niezadowolenia czy smutku. Ale to tylko pozory, bowiem tak naprawdę wewnętrznie bardzo mocno przeżywa wszelkie niepowodzenia i rozczarowania. Tę niewzruszoną postawę przyjmuje przez wiele lat, aż w końcu nadmiar negatywnych uczuć skrzętnie chowanych we wnętrzu jest tak duży, że frezja zmienia się w dzikusa. Przy takim ataku wściekłości niszczy wszystko co napotka na swej drodze, nie oszczędzając nawet przyjaciół. Później stara się wynagrodzić straty i przeprosić pokrzywdzonych, ale wielu ludzi nie potrafi jej wybaczać. Te rzadkie, ale szalone ataki złości przysparzają Frezji niejednego wroga na całe życie. Mają wrodzony zmysł piękna i elegancji, lubią otaczać się niezwykłymi, oryginalnymi rzeczami. Podziel się wynikiem w komentarzu! Źródło:https://www.swiathoroskopow.pl/horoskop-kwiatowy

Odpowiedz

P...w

Słonecznik.
Ale super!😉

Odpowiedz
inna156112

inna156112

Geranium – idzie śmiało i optymistycznie przez życie ścieżką określoną przez siebie. Najbardziej interesującą osobą dla niego jest oczywiście on sam. Skoncentrowany na własnych uczuciach, planach i marzeniach realizuje systematycznie kolejne cele, nie dopuszczając do głosu wątpliwości. Nie da się zaskoczyć i speszyć. Nie miewa raczej kompleksów, ufa sobie bez zastrzeżeń, analizuje swoje stany ducha, marzenia i plany. Dobrze czuje się w każdym towarzystwie, ale najlepiej w swoim. Szczęście mu sprzyja, więc udaje mu się zrealizować nawet najbardziej szalone projekty. Nie śledzi nowinek i wiadomości napływających ze środowiska w którym się obraca, ale jest wyczulony na plotki o jego osobie. Mają też dużo dylematów wewnętrznych i przez całe życie szukają wewnętrznego spokoju i uładzenia. Podziel się wynikiem w komentarzu!

Odpowiedz
WILK987

WILK987

Słonecznik – urodzeni – 3 sierpień-12 sierpień

Słonecznik – jest wyniosły i pełen królewskiej godności. Zdecydowanie wyróżnia się w szarym tłumie. Porusza się dostojnie, a słowa wymawia z wielkim namaszczeniem, energicznie przy tym gestykulując, podkreślając w ten sposób wagę wypowiadanych słów. Jest doskonałym mówcą, potrafiącym przekonać o swych racjach duże rzesze ludzi. Dlatego też świetnie nadaje się na polityka. Jego oracje pełne są dramatyzmu, oryginalnych porównań i barwnych określeń. Lubią skupiać na sobie uwagę otoczenia, ale często też są zapatrzone w osoby stojące na świeczniku i chcąc im dorównać za wszelką cenę, przysparzają sobie niepotrzebnych stresów. W sprawach uczuciowych muszą trafić na dobrego słuchacza. Gorzej im się wiedzie, gdy zajmą się interesami. Podziel się wynikiem w komentarzu!

😇🐺🌹😈
Nawet się zgadzam 😊

Odpowiedz
1
EmiAgu

EmiAgu

Mimioza nie zgadza się kompletnie

Odpowiedz
dziubasek1515

dziubasek1515

Lilia wodna 💕

Odpowiedz
1
DomiQ126

DomiQ126

kosmea

Rzeczywiście mam ogromną wyobraźnię i trochę (ekhem… bardzo) nie kontaktuje z innymi ale duszą towarzystwa to nie jestem a liczba moich adoratorów i wielbicieli wynosi okrągłe zero. Jestem introwertycznym wiecznym singlem, z dziwnymi upodobaniami, oryginalną osobowością i charakterem i wydaję mi się że wynik jest całkiem dobry.

Odpowiedz
1

kotysafajne

Ja mam dzwonek

Odpowiedz
1
black_wizzy

black_wizzy

Lotos
Łiiii

Odpowiedz
1

super5198

Ja też mam mak

Odpowiedz
1

Nowe

Popularne

Kategorie

Powiadomienia

Więcej