Astromagia — Kto jest Twoim słowiańskim patronem?

Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.
Zauważyłeś literówkę lub błąd? Napisz do nas.

Komentarze sameQuizy: 15

-Vault-Boy-

-Vault-Boy-

słaby quiz xD

Odpowiedz
Mistrzyni_Wody

Mistrzyni_Wody

Marzanna
Władczyni Życia i Śmierci. Ma ona dwa oblicza – tej, która odpowiada za zimę, śmierć i zastój, i tej, która jest patronką miłości. Była ponoć źródłem magii. Z Tobą absolutnie nie ma żartów. Masz żelazne nerwy i samozaparcie, które pozwalają Ci osiągnąć każdy cel, jeśli tylko sukces zależy od Ciebie. Gdy coś staje Ci na drodze, nie rozpaczasz i nie wpadasz w popłoch, po prostu przeszkodę usuwasz. Konkurencja pcha Cię do przodu i pozwala żyć pełnią życia, szukaj więc ludzi, którzy będą dla Ciebie wyzwaniem i tak jak Ty będą podnieceni wyścigiem. Podziel się wynikiem w komentarzu!

Odpowiedz
sara111

sara111

Perun
Jeden z dwóch stworzycieli świata (obok Welesa). Powoził złotym wozem ciągniętym przez skrzydlate konie. Przyzywał pioruny potężnym toporem. Perun był bogiem gniewnym i wśród wyznawców budził wielki szacunek. Lubisz błyszczeć. Przepełnia Cię ambicja i chęć dowodzenia. Na szczęście masz do tego talent i potrafisz zorganizować zarówno pracę, jak i życie rodzinne. Ale Twoje tendencje do dyrygowania i rozkazywania mogą innych denerwować. Na szczęście często masz dobre intencje, co łagodzi konflikty. Otoczony przyjaciółmi, nie odczujesz samotności. Chcesz żyć pełną piersią, więc gdy ogarną Cię emocje, nie zastanawiasz się, jak bardzo wypada się im oddać. Idziesz na całość.
Trochę prawda 😁

Odpowiedz

Victoria_Griffin

Kostroma
Twoim patronem jest bóstwo o dwóch twarzach, młodej i starej, dwóch sercach – młodym, szybkim, i starym, zwalniającym tempo. I dwóch postaciach – mężczyzny (Kostrub) i kobiety (Kostroma). W trudnych chwilach okazujesz się opoką dla ludzi. Twoje poczucie humoru jest nieco mroczne, ale potrafisz być bardzo oryginalny. Umiesz pracować do utraty sił, a nawet zdrowia. Niektórzy muszą uczyć się sztuki bycia tu i teraz, tzw. uważności – Ty urodziłeś się z tym darem. Dogłębnie wyczuwasz moment, w którym się znajdujesz, potrafisz odsunąć od siebie myśli i skupić się na doznaniach. Powinieneś używać tego daru w badaniu emocji – zauważać, co czujesz do przyjaciół, partnera, dzieci. To pomoże Ci zrozumieć, czego od Ciebie potrzebują.

Odpowiedz
lancedowdlefan

lancedowdlefan

Marzanna 💪

Odpowiedz
kasiunia37

kasiunia37

To prawda.

Odpowiedz
1
Quizer2

Quizer2

Żmij

Odpowiedz
PolaLolaRose

PolaLolaRose

Weles
No no, bardzo ciekawe z tym lutym 😉

Odpowiedz
prohanomg

prohanomg

Łada
fajnie🌸

Odpowiedz
Chandramukhi

Chandramukhi

Sfarożyc

Spoko, fajny quiz

Odpowiedz

Nowe

Popularne

Kategorie

Powiadomienia

Więcej