Którym symbolem miłości jesteś?

Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.
Zauważyłeś literówkę lub błąd? Napisz do nas.

Komentarze sameQuizy: 138

Zosia_xD

Zosia_xD

Jesteś spontanicznym Amorem.

Odpowiedz
Gogixs

Gogixs

Jesteś spontanicznym Amorem.
Amor to jeden z najlepiej rozpoznawalnych symboli miłości. Przedstawiany jako pulchny chłopiec z łukiem i strzałą jest bogiem miłości, symbolem niespełnionego pragnienia. Według wierzeń osoba, która zostanie trafiona prosto w serce, zakoch*** się bez pamięci.

Zadowolony z wyniku? A może wręcz przeciwnie? Kim chciałbyś być? Napisz w komentarzu!
Super quiz❤

Odpowiedz
BubblegumUwU

BubblegumUwU

poezją romantyczną uwu

Odpowiedz
same.quizy

same.quizy

Jesteś przenikliwą nieskończonością.

Odpowiedz
1
Wiksmixx

Wiksmixx

Jesteś lojalną obrączką.
Obrączki symbolizują ciągłość, nieskończoność i wieczność miłości. Scalają uczucie dwojga ludzi na całe życie. Zakładamy je na serdeczny palec prawej dłoni. Dawniej noszone były na lewej dłoń, ale dziś oznacza wdowieństwo. Pierwsze ślubne pierścienie pochodzą z Egiptu. Starożytni nosili pierścienie na trzecim palcu lewej ręki, ponieważ wierzono, że żyła biegnąca z tego palca kierowała się prosto do serca. Ta tradycja została później przejęta przez Greków oraz Rzymian, którzy określali ją jako „vena amoris”, czyli „żyła miłości”. :D

Odpowiedz
1

jezyk12

∞ – byt nieograniczony, który przyjęło, oznaczać za pomocą znaku podobnego do „przewróconej ósemki”. Symbol nieskończoności większości osób kojarzy się raczej z przyjaźnią niż z głębokim uczuciem. Nic bardziej mylnego. Nieskończoność nie oznacza rodzaju relacji, jaka was łączy, a podkreśla jej trwałość. Zadowolony z wyniku? A może wręcz przeciwnie? Kim chciałbyś być? Napisz w komentarzu!

Odpowiedz
1
wera.wercia

wera.wercia

Jesteś romantyczną poezją.

Odpowiedz
1

d...a

Jesteś przenikliwą nieskończonością.
∞ – byt nieograniczony, który przyjęło, oznaczać za pomocą znaku podobnego do „przewróconej ósemki”. Symbol nieskończoności większości osób kojarzy się raczej z przyjaźnią niż z głębokim uczuciem. Nic bardziej mylnego. Nieskończoność nie oznacza rodzaju relacji, jaka was łączy, a podkreśla jej trwałość.
😌

Odpowiedz
1
Twoj.problem.bubu

Twoj.problem.bubu

Róże są atrybutem bogini miłości Afrodyty, które według mitu powstały w chwili, gdy bogini zrodziła się z piany morskiej, zaś czerwone, kiedy skaleczyła się cierniem w nogę. Kwiat róży symbolizuje niezmienną miłość i pamięć. W średniowieczu była godłem miłości dwornej do pani serca, a w epoce odrodzenia – miłości zmysłowej i wolnej. Obecnie jest wyrazem sympatii i przyjaźni oraz uczucia miłości mężczyzny do kobiety. Zadowolony z wyniku? A może wręcz przeciwnie? Kim chciałbyś być? Napisz w komentarzu!

Odpowiedz
1
Bunniest

Bunniest

Jesteś urokliwą różą.

Odpowiedz
1

Nowe

Popularne

Kategorie

Powiadomienia

Więcej