Opowiadania mogą zawierać treści nieodpowiednie dla osób nieletnich. Zostaje w nich zachowana oryginalna pisownia.

Crow

Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.
Quiz w Poczekalni. Zawiera nieodpowiednie treści? Wyślij zgłoszenie

Komentarze sameQuizy: 40

TW

TW

Opowiadanie jest (moim zdaniem) bardzo fajnie napisane, i choć może odrobinę przesadza z morałem (jeśli dobrze go zrozumiałam) to jest w nim wiele trafnych spostrzeżeń.
I w sumie moje doświadczenie było całkowicie pozytywne dopóki nie zobaczyłam, jak reagujesz na krytykę… Ale już trudno, to ocena opowiadania, nie komentarzy.

Odpowiedz
1
FlamesAndGold

FlamesAndGold

Jako naczelny krytyk na SameQuizach, dobra, przesadzam, ale zawsze się czepiam błędów i sprawia mi to niebywałą satysfakcję, co brzmi bardzo nieuprzejmie (o, nie, tylko mnie mie zjedz!) a zarazem jak hipokryzja, pisząc to pod tym opowiadaniem, którego morał jest jasny niczym Syriusz, który na gąsienicach czołgu wdziera się na nieboskłon? Gdy przesadzasz z a) byciem oryginalną b) nawiazaniami od nienapisanego opowiadania c) nawiązaniami do fandomu, w którym jest bardzo mało osób (mam na myśli Fannibals, jakby co Hannibal Lecter zjadał nieuprzejmych), skomentuję to dwoma słowami: no XD.

Ale chyba zeszłam za bardzo z tematu, czy chcesz opinię? Nie, nie hejtuję, spokojnie, ja wyrażam konstruktywną krytykę. Wolę się zapytać, choć szczerze? Nawet jak się nie zgodzisz, to dodam kilka wzmianek, ale nie będę wnikliwie się rozwodzić, a mam do tego wyraźne skłonności.
Pozdrawiam ciepło!
~Flames

I opinia będzie paplandem na kilkaset wyrazów, tak tylko abyś wiedziała, że przynudzam. XD

Odpowiedz
2
Bachantka

Bachantka

•  AUTOR

@FlamesAndGold widzę, że lubisz dyskutować. Ja z reguły nie wchodzę w jałowe dyskusje, po prostu nie odpowiadam na takie typowe zaczepki.
Nie mogę ci zabronić komentarza, jednak jeśli już pytasz mnie o zdanie, to wolałabym zamiast Twojego komentarza, żebyś przeczytała jeszcze raz i zostanowiła się, czemu Crow się zabił i o konsekwencjach tego czynu. Opowiadanie zawiera pewnie błędy i jest pisane przestawnym szyku, ale jeśli komuś to przeszkadza, to miłoby było, aby zachował to dla siebie, bo są czasami ważniejsze rzeczy niż walenie prawdy prosto z mostu :)
Pozdrawiam

Odpowiedz
1
alaadrenalina

alaadrenalina

Crow to jest wrona a raven to jest kruk

Odpowiedz
1
Bachantka

Bachantka

•  AUTOR

@alaadrenalina Crow można również tłumaczyć jako kruk, choć w Polsce rzadziej wykorzystuje się tę nazwę, możesz sprawdzić w słowniku. Jeśli jednak nadal masz wątpliwości, legenda o Kruku Zemsty została zaczerpnięta z filmu z 1994 w reżyserii Alexa Proyasa, z Brandonem Lee w roli głównej o tym samym tytule produkcji USA. Miłego dnia

Odpowiedz
1
An_Angel

An_Angel

Naprawdę niezłe

Odpowiedz
1
Bachantka

Bachantka

•  AUTOR

@An_Angel dziękuję

Odpowiedz
Olutekk

Olutekk

Nawet nie wiem co powiedzieć 😍🤩 Ta wersja jest jeszcze lepsza od poprzedniej, no i ta grafika! Jak zawsze zwala z nóg 🥰

Odpowiedz
1
Bachantka

Bachantka

•  AUTOR

@Olutekk dziękuję 😚

Odpowiedz
1

J....

Jeny… Ta opowieść jest bardzo prawdziwa. Nienawidzę świata Internetu, w którym się wszyscy hejtują. To jest straszne. Tu jest opisany idealnie XXI wiek. Straszne. Nie chce się wierzyć, że tak naprawdę się dzieje. Mocne. I to od dłuższego czasu nic nie dodawałaś, a to jest tak mocne, że aż mi odbiera słowa.

Odpowiedz
1

R...a

@JackieLook-J.D. Taka jest właśnie prawdziwa natura ludzi. Internet jest doskonałym narzędziem do demaskowania wielu osób, które myśląc że są anonimowe wysypują swoją prawdziwą słomę z butów. Ale właśnie dzięki temu jest jasne jacy naprawdę są. Lepiej poznać wstrętne fakty niż żyć w fałszywej iluzji cukierkowego świata.

Kiedy pojawia się wróg lub demaskuje zdrajca, należy z nim walczyć. Bo najgorsze co można zrobić to domagać się stworzenia świata idealnego, wtedy czeka nas scenariusz rodem z Equilibrium albo Dawcy Pamięci.

Odpowiedz
2
FlamesAndGold

FlamesAndGold

@Rzeziblacha Jezu, świat idealny kojarzy mi się z Lightem Yagamim.

Odpowiedz
1
pokaż więcej odpowiedzi (1)
.Emisia.

.Emisia.

Oba wyniki są świetne

Odpowiedz
2
.Emisia.

.Emisia.

Niesamowite.
Po prostu.

Odpowiedz
2
Bachantka

Bachantka

•  AUTOR

@Emisia5 dziękuję

Odpowiedz
2
.Emisia.

.Emisia.

@Bachantka nie ma za co 😊

Odpowiedz
1
Auriel

Auriel

Piękne. A te dwa wyniki… Cudowne. W niezwykły sposób poruszyłaś ten temat.

Odpowiedz
2
Bachantka

Bachantka

•  AUTOR

@Auriel dziękuję, często czyny i uczucia zastępują tysiące słów.

Odpowiedz
1
DomiQ126

DomiQ126

Naprawdę piękne, nie ma słów które mogłyby to opisać. Taki popularny temat, a napisany w taki sposób że szkliły mi się oczy jak czytałam twoje opowiadanie :') Serduszko już jest, bo nie wiem jak mogłabym Ci podziękować w inny sposób. Pozdrawiam serdecznie i czekam na kolejne opowiadanie, :)

Odpowiedz
1
Bachantka

Bachantka

•  AUTOR

@DomiQ126 dziękuję, wiele to dla mnie znaczy.
Co do opowiadań, zapraszam na wttp, coś czuję, że spodoba ci się „Bajeczny dzień”.

Odpowiedz
1

Nowe

Popularne

Kategorie

Powiadomienia

Więcej