Opowiadania mogą zawierać treści nieodpowiednie dla osób nieletnich. Zostaje w nich zachowana oryginalna pisownia.

Zdradzona #8 „Kolejna tragedia”

Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.
Quiz, który przeglądasz jest częścią serii. Została zachowana oryginalna pisownia autora.

Komentarze sameQuizy: 4

Marisanna

Marisanna

Świetnie wypadły te listy. Wzruszyłam się trochę na nich.

Odpowiedz
3
Pyladea

Pyladea

•  AUTOR

@Marisanna Kolejna część może się okazać jeszcze bardziej wzruszająca ;) To znaczy o ile wreszcie zmieszczę w niej to co już mi się w tej nie zmieściło, ale bardzo się cieszę, że się podobało.

Odpowiedz
1
TW

TW

Jednak się przełamałam i przeczytałam :)
Ta część jest dużo bardziej przejrzysta i łatwa w lekturze od poprzedniej i chociaż czasem wydaje mi się, że Siemon pisze trochę zbyt poetycko to nie jest to przecież niemożliwe – ludzie czasem piszą w ten sposób dla przyjemności. Widać też zapowiedź nowych faktów i tajemnic… I też lubię Siergieja.

Odpowiedz
1
Pyladea

Pyladea

•  AUTOR

@TW Co do poetyckości to specjalnie trochę się starałam zmienić język, bo Siemion po pierwsze jest osobą wykształconą (pracuje jako sekretarz), po drugie wykształcenie dawniej wyglądało inaczej i na przykład znajomość literackiej konwencji była inna, a język bardziej archaiczny z naszego punktu widzenia, po za tym od razu wrzuciłam go w bardzo patetyczny ton skoro pisze dla przyszłych pokoleń (a tak po prawdzie nie wiem czy umiem w tej serii pisać nie poetycko ;)) No i trochę się wkopałam z tą kompozycją szkatułkową. Jeden akapit miałam już chyba w środę napisany, a w czwartek wszystko usunęłam i napisałam od nowa. Ale cieszę się, że jest przyjemniej ;) w następnej części mam nadzieję, że akcja tylko przyspieszy. I dziękuję ci bardzo za opinię. Nawet nie wiesz jak na to czekałam.

Odpowiedz
1

Nowe

Popularne

Kategorie

Powiadomienia

Więcej