Opowiadania mogą zawierać treści nieodpowiednie dla osób nieletnich. Zostaje w nich zachowana oryginalna pisownia.

Zdradzona #7 „Sens przemijania”

Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.
Quiz, który przeglądasz jest częścią serii. Została zachowana oryginalna pisownia autora.

Komentarze sameQuizy: 11

Marisanna

Marisanna

Rany, jak ja się stęskniłam za tym stylem! Momentami brakowało przecinków, co utrudniało czytanie złożonych zdań, ale te porównania i metafory wynagradzają to z naddatkiem. Do tego już zapomniałam, jaka Nadia potrafi być urocza.

Odpowiedz
1
Pyladea

Pyladea

•  AUTOR

@Marisanna Postaram się jak najszybciej dodać kolejną część :) Bardzo mi miło, że ci się spodobało.

Odpowiedz
1
.Emisia.

.Emisia.

Czytać nie będę, bo poprzednie części jeszcze nieprzeczytane :’)
Jak na ten moment mogę ci jedynie pogratulować wytrwałości, bo niewiele osob potrafi wrócić do historii, której ostatnia część została napisana 2 lata temu ;)

Odpowiedz
1
Pyladea

Pyladea

•  AUTOR

@.Emisia. Podziękowania należą się @TW że mnie do tego zmobilizowała. Zawsze planowałam do niej wrócić tylko przez rok nie byłam aktywna a w międzyczasie czasie inne opowiadania się pojawiły teraz zamierzam systematycznie wszystko dokańczać. W każdym razie na pewno mam już pomysłu na całą serię ” Dzieci Gwiazd” nawet rozpisałam sobie w notatkach żeby nią zapomnieć.

Odpowiedz
2
TW

TW

Ciekawa część, choć przyznam, że pomijałam niektóre bardziej złożone zdania… Cieszę się, że wróciłaś do tej serii :) ale wynik się nie wyświetla.

Odpowiedz
1
Pyladea

Pyladea

•  AUTOR

@TW o przepraszam już poprawiam

Odpowiedz
1
Pyladea

Pyladea

•  AUTOR

@TW Już poprawione, co do długości zdań…ymmm… stawiam ze za dużo świętego Pawła, albo za dużo postmodernistów. To drugie po niektórych fragmentach stwierdzam, że na pewno.

Odpowiedz
1
TW

TW

@Pyladea postmodernistów chyba wyczuwam, św Pawła mniej…

Odpowiedz
1
Pyladea

Pyladea

•  AUTOR

@TW bo święty Paweł czai się tylko w długości i złożoności zdań ;)

Odpowiedz
1
TW

TW

@Pyladea to wyjaśnia, dlaczego je omijałam… Mam tajemniczą skłonność do automatycznego niezwracania uwagi na teksty pisane przez św Pawła (do tego stopnia, że zwykle nie pamiętam faktu usłyszenia 2 czytania podczas mszy) i to mimo, że robię co mogę żeby się na nim skupić…

Odpowiedz
1
Pyladea

Pyladea

•  AUTOR

@TW Ach postmoderniści… i trzeba mi było wczoraj się tego Mrożka i Gombrowicza naczytywać?… mam nadzieję do następnej części znormalnieć pod względem języka, więc jest nadzieja, że coś się zacznie dziać (choć w sumie wreszcie zrodziła mi się koncepcja jak wyciągnąć Andrieja z tej jego jamy, gdzie się od dwudziestu lat zaszywa i jak ich w ogóle stamtąd wytransportować)

Odpowiedz
1

Nowe

Popularne

Kategorie

Powiadomienia

Więcej