Opowiadania mogą zawierać treści nieodpowiednie dla osób nieletnich. Zostaje w nich zachowana oryginalna pisownia.
Pamiętaj, że quizy są tworzone przez użytkowników i nie należy ich traktować jako porady medycznej. Jeżeli szukasz informacji dot. depresji lub pomocy, to odwiedź strony: Nastoletnia depresja, Telefon zaufania dla dzieci i młodzieży, Pokonać kryzys.

VIRUS — epilogue


Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.
Quiz, który przeglądasz jest częścią serii. Została zachowana oryginalna pisownia autora.

Komentarze sameQuizy: 6

D_draconica

D_draconica

Wow niespodziewlam sie tego konca
Jest mi bardzo bardzo przykro z powody Newtiego bardzo go lubie. Thomasa tez i ciesze sie „szczesciem” Grace ale nadal jest mi przykro

Odpowiedz
2
zatracenie.

zatracenie.

•  AUTOR

@D_draconica no, cóż… bywa hah

Odpowiedz

roses.rose

Zrobiłaś coś niezwykłego ciągle jestem w szoku, wiedziałam że ktoś umrze jest mi trochę żal Newt ale on i tak musiał zginąć

Odpowiedz
2
Lakula

Lakula

Niezwykła historia z nieoczekiwanym zakończeniem, bynajmniej dla mnie. Czytając początek tej części miałam wrażenie, że Newt chce odejść. Że chce odejść, jak najdalej od Grace, ale nie przypuszczałam, że się zabije. Słowa w wyniku niezwykle trafiają do odbiorcy, niesamowita fabuła, niesamowite wszystko. Pokazałaś, jak wiele mogą znaczyć nasze wybory i to, jaką cenę ma miłość. Wybory są nieuniknione, ale mogą nieść za sobą przykre konsekwencje. Jedna z moich ulubionych serii i aż coś kuje mnie w środku, gdy myślę o tym, jak Thomas, Newt i reszta znaleźli się u Grace. Jeszcze raz, dobrze, że to znalazło się na głównej. Wspaniałe opowiadanie, moja droga.

Odpowiedz
3
zatracenie.

zatracenie.

•  AUTOR

@Lakula Dziękuję za tak pozytywny komentarz! Tak, niektóre wybory mają tragiczne skutki… Cieszę się, że udało mi się to zrozumiale i przejrzyście przedstawić.

Odpowiedz
2
hyacinth

hyacinth

😢❤

Odpowiedz
2

Nowe

Popularne

Kategorie

Powiadomienia

Więcej