Opowiadania mogą zawierać treści nieodpowiednie dla osób nieletnich. Zostaje w nich zachowana oryginalna pisownia.

The princess of Hufflepuff – rozdział 1

Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.
Quiz, który przeglądasz jest częścią serii. Została zachowana oryginalna pisownia autora.

Komentarze sameQuizy: 7

MacedoniaPolnocna

MacedoniaPolnocna

Ale Polsat XDD (wiem data)

Odpowiedz
1
Limanniel

Limanniel

Podoba mi się. Nie czytam zwykle opowiadań z Hufflepuffu bo nie czarujmy się ,ale niektóre zwyczajnie mi nie podchodzą. Nie wiele osób też potrafi pokazać Dom Borsuka. Rowling nie poświęciła mu dużo czasu i to wina tego. Masz taki lekki styl pisania przez co samo się czyta. Mam nadzieję ,że fajnie fabułę rozwiniesz i się nie wypalisz. ;)

Odpowiedz
2
crixie

crixie

•  AUTOR

@Limanniel mi też wiele opowiadań nie podchodzi, także dobrze Cię rozumiem. Co do Rowling kompletnie się zgadzam, dodała trochę więcej o Hufflepuffie na Pottermore, lecz to jednak nie to samo, co gdyby zamieściła więcej w książce :/ a nawet te informacje z owej strony nie uzupełniają braków. Serdecznie dziękuję za miły komentarz i motywujące słowa, mam nadzieję, że Cię nie zawiodę <33

Odpowiedz
1
Ewixi

Ewixi

Super!
Osobiście nie mam nic do Hufflepuffu, ale nienawidzę jak ktoś uważa, że do niego pasuje. Bo nie pasuje. Mam nadzieję, że mnie rozumiesz.
Bardzo mi się podoba to opowiadanie. Na moim koncie jest coś podobnego, tyle, że ja stworzyłam jedną postać (Iris). Może weszłabyś na moje konto i napisała mi co sądzisz o ,,Puchonce” (taki ma tytuł).
Gratuluję stromy głównej! I jeszcze raz: Super opowiadanie!

Odpowiedz
1
crixie

crixie

•  AUTOR

@Ewixi w wolnej chwili wpadnę, opowiadania o hufflepuffie są jak miodzik na moje oczka ♥

Odpowiedz

h...r

Next?

Odpowiedz
1
crixie

crixie

•  AUTOR

@harrkapotter co prawda jeszcze nie zaczęłam pisać, aczkolwiek postaram się jak najszybciej dodać kontynuację 1 rozdziału (tak, tak, jest długi) . Będzie tam opis 1zadania oraz coś dla fanów Dracona Malfoya ;)

Odpowiedz
1

Nowe

Popularne

Kategorie

Powiadomienia

Więcej