Opowiadania mogą zawierać treści nieodpowiednie dla osób nieletnich. Zostaje w nich zachowana oryginalna pisownia.

Sprawy Sercowe


Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.
Quiz, który przeglądasz jest częścią serii. Została zachowana oryginalna pisownia autora.

Komentarze sameQuizy: 15

.Emisia.

.Emisia.

Bardzo mi się podobało, postacie są tutaj takie różnorodne, a wszystkie przedstawione tak żywo!
Mało już pamiętałam pierwszą część Marva, więc ucieszyłam się, że nieco kluczowych informacji zostało przypomnianych :)
Czytało się bardzo przyjemnie ♡

Odpowiedz
2
TW

TW

•  AUTOR

@.Emisia. Dziękuję i cieszę się, że Ci się podoba :)

Odpowiedz
1
.Toni.

.Toni.

Ogółem wiem że wstawiłaś to dawno, ale sama trafiłam tu przypadkiem i szczerze jestem pozytywnie zaskoczona.
Sam fakt że ja, jako osoba która ma problem z długim skupieniem na czymś uwagi (filmy oglądam w fragmentach, a gdy czytam książkę co chwila sprawdzam ile jeszcze zostało) przeczytałam to jednym tchem daje do zrozumienia że naprawdę mi się spodobało.
Zasługuje na miejsce w moim Ulu ❤

Odpowiedz
2
TW

TW

•  AUTOR

@.Toni. Przepraszam za późne odpisywanie oraz dziękuję za komentarza, bardzo mi miło :)
I współczuję problemów ze skupieniem, bardzo utrudniają życie :(

Odpowiedz
1
MYSZA282

MYSZA282

Świetnie użyłaś różnych porównań do opisania tego stołu operacyjnego. A na części ze "swataniem wszystkich ze wszystkimi" szczerze skisłam ze śmiechu. Podoba mi się takie SF-podobne opko w twoim wydaniu 🍞

Odpowiedz
2
TW

TW

•  AUTOR

@MYSZA282 nigdy nie poserduszkoeałam tego komentarza i naprawiam ten błąd! Dziękuję ❤️

Odpowiedz
1
MYSZA282

MYSZA282

@TW to się nazywa spóźniony refleks 😂

Odpowiedz
1
WeraHatake

WeraHatake

Bardzo się ucieszyłam, że ta praca jest związana z Marvem! Na początku się tego nie spodziewałam, ale jak już zostało to zaznaczone, to jarałam się niczym sucha kłoda wrzucona do ogniska XD Nawet, jeśli teoretycznie ta postać nie była tu główną postacią, ale nadal jest to rozwinięcie jej historii, co było mega ciekawe do czytania ♥
Poza tym fajnie dobrany styl pisania i klimat opowiadania – żartobliwy, ale zarazem posiada wyznaczone poważniejsze elementy, jak strach przed tym, że bliskiej nam osobie ktoś mógł zrobić krzywdę, śledztwo, coraz bardziej zawiłe fakty, które intrygują, ale wprowadzają bohatera w konsternację. Świetnie opisane ♥
No i bardzo ciekawi bohaterowie ogółem – bardzo ich wszystkich polubiłam, a przede wszystkim ważne, że są charakterystyczni i nie da się ich pomylić ze sobą (co czasem łatwo jest wywołać przy wprowadzaniu większej ilości postaci na raz) :D No i te rozkminy o miłości – super, haha xd ♥
Ach, no i czekam na dalsze rozwinięcie historii Marva, związane z UniProtem ;D

Odpowiedz
1
TW

TW

•  AUTOR

@WeraHatake (zapomniałam że chciałam odpowiedzieć na ten komentarz)
Bardzo mi miło, że pamiętałaś o Marvie tak długo :)
I dziękuję generalnie ^^ W końcu pewnie napiszę kolejną część…

Odpowiedz
1
WeraHatake

WeraHatake

@TW To nie było trudne – takie historie zostają w mojej pamięci ze względu na swoją wyjątkowość ^_^
Nie ma za co ♥ Miłego pisania! :D

Odpowiedz
1
Stella_Bella

Stella_Bella

Świetne opowiadanie!
Naprawdę bardzo mi się podobało i fajnie się je czytało🖤

Odpowiedz
3
TW

TW

•  AUTOR

@Stella_Bella To się bardzo cieszę i dziękuję <3

Odpowiedz
1
Pyladea

Pyladea

Kolejne genialne opowiadanie. Wyprzedziłaś mnie jednak, choć muszę przyznać, że też ruszyłam nieco "Sagę" do przodu i chyba najtrudniejszy fragment mam już za sobą. Zresztą jak Cię to będzie interesowało to najwyżej na priv popiszemy. Wracając do opowiadania. Po pierwszych zdaniach miałam wrażenie jakbyś to nie ty pisała. Jakoś tak mi to niezwykle jak na ciebie wyglądało, ale to chyba dlatego, że u Ciebie nie ma rutyny, zawsze potrafisz czymś zaskoczyć. Znowu doskonale oddana, dopracowana i barwna psychologia postaci, nawet tych drugoplanowych. Świetne opisy, nawet tych miejsc zupełnie niepoetycznych, oddanie atmosfery absurdu (zgoda na porwanie i dywagacje o porwaniu w wiktoriańskim stylu). Trzyma to to w napięciu i … i jedyna wada, że nie dałam rady do końca jeszcze doczytać, ale uznałam że z komentarzem dłużej czekać się nie godzi. (z czytaniem też nie wytrzymałam, bo weszłam w sumie po to, żeby opko pisać, ale jak zobaczyłam nowe opko u Ciebie to jakoś tak samo się potoczyło). W ogóle mimo, że wspominałaś o planie kontynuacji zaskoczył mnie ten wielki powrót Marva. A ten kontrowersyjny wątek… bardzo fajnie podjęty, lekki, nienarzucający się, dobrze wywarzony i potraktowany jednak głęboko i normalnie, bez przesadnych ekscytacji w którąkolwiek stronę. Generalnie gratulują niesamowitego dzieła i czekam aż to się w wersji papierowej ukarze, bo powinno. To na razie tyle.

Odpowiedz
4
Pyladea

Pyladea

Doczytałam do końca i jest oczywiście genialnie. Bardzo ciekawa kontynuacja i sporo zwrotów akcji mam nadzieję, że pojawią się także i kolejne części bo czyta się naprawdę jednym tchem. Abstrah**ąc nawet od kwestii jaka relacja została opisana przeżycia wewnętrzne bohaterów/ bohaterek zostały oddane tak żywo i głęboko, że niemalże można poczuć je samemu. Nie wiem co jeszcze powiedzieć bo jest naprawdę genialnie.

Odpowiedz
3
TW

TW

•  AUTOR

@Pyladea Gratulacje ruszenia Sagi do przodu ^^ chętnie o tym popiszę, acz nie teraz, bo znów mam zakaz klikania po nocach gdyż dzielę pokój nadmorski z mamą i siostrą a chcą one nad morze iść rano (swoją drogą ładne bardzo zdjęcia mam znad morza).
A cóż było takiego niezwykłego w pierwszych zdaniach?
Moze to dlatego, że generalnie mam zamiar pisać opowiadania o Marvie w ten sposób, żeby z początku wydawały się opowiadaniem o czym innym, i żeby nic nie wróżyło, że zakończą się pojawieniem na scenie ekscentrycznego protetyka próbującego odzyskać własne narządy. Poprzednio chodziło mi trochę o dawne horrory, a trochę o creepypastę, tym razem to coś w stylu nowoczesnych kryminałów typu Dziewczyna z Tatuażem. Nie wiem, czy udane.
Cieszę się, że wątek się udał :)
Oj, chciałabym, żeby to się ukazało na papierze… nawet mam pomysł na okładkę mniej więcej. Ale do tego musi się uzbierać więcej opowiadań, na które jak na razie mam jedynie pomysły. Problem w tym, że opowiadanie, w którym pojawia się chomik Marva, musi nastąpić po przynajmniej jednym lub nawet dwóch innych, żeby miało sens, a właśnie na nie mam najbardziej zdefiniowany pomysł aktualnie (nazywałoby się "Pogromca Wampirów")

Odpowiedz

Nowe

Popularne

Kategorie

Powiadomienia

Więcej