Opowiadania mogą zawierać treści nieodpowiednie dla osób nieletnich. Zostaje w nich zachowana oryginalna pisownia.

Graveyard

Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.
Quiz w Poczekalni. Zawiera nieodpowiednie treści? Wyślij zgłoszenie

Komentarze sameQuizy: 9

FallenPuppeteer

FallenPuppeteer

Nawet nie potrafię znaleźć jakiś sensownych słów. Stanowczo zbyt często mi się to zdarza przy Twoich dziełach. Jedyne co mogę powiedzieć to to, że wydajesz się być niezwykle ciepłą, mądrą, dobrą i pełną miłości do świata i ludzi. Nieodmiennie mnie to inspiruje i napełnia dobrymi emocjami. Jak czytam cokolwiek, co wychodzi spod twojej ręki, na chwilę świat błyska żywszymi kolorami niż zazwyczaj i za to bardzo Ci dziękuję. Twoje słowa motywują jak nic innego, a Twoje oddanie do pisania przepełnia podziwem. Chcę czerpać z Twojej twórczości i Twojego ciepła, chciałabym się nauczyć bić takim ciepłym blaskiem, który pochodzi od Ciebie, od Twoich słów. Dziękuję Ci za wszystko.

Odpowiedz
1
EverlastingPoet

EverlastingPoet

•  AUTOR

@FallenPuppeteer cóż mogę powiedzieć? Uczę się od najlepszych, od Ciebie. To piękne uczucie, mieć wokół siebie tak wspaniałych ludzi. Każdego dnia Twoja twórczość motywuje mnie do kreowania swojej. Gdyby nie Ty, nie wiem, czy byłabym dziś tu i z pasją mówiła o emocjach. Być może zabrzmi to oklepanie i stereotypowo, ale wiedz jedno. Jestem Ci za wszystko ogromnie wdzięczna. Dziękuję, że tu jesteś, Poetko.

Odpowiedz
1
.compelling.

.compelling.

„Poszłabym tą drogą w najciemniejsze miejsca by oglądać z nich najpiękniejsze wschody słońc”
te przepiękne słowa są jak miód na moje serce, dziękuję za tą pracę

Odpowiedz
1
EverlastingPoet

EverlastingPoet

•  AUTOR

@.compelling. Twoje słowa również leczą serce i napełniają je ogromem radości. Nie pozostaje mi nic innego, jak szczerze podziękować🌹

Odpowiedz
1
Aleksandra_Nienna

Aleksandra_Nienna

Jejku, jejku, jejku. Nawet nie wiem od czego zacząć.
Bardzo się wzruszyłam. Nawet nie zdawałam sobie sprawy, że moje marne porady kiedykolwiek mogą komuś coś dać. Czuję… ja nawet nie wiem jak to nazwać, ale łezka mi się zakręciła w oku. Naprawdę.
Ja również Tobie dziękuję za absolutnie wszystko każde miłe słowo. Jesteś cudowna. Dawno nie byłam tak szczęśliwa jak teraz. Dziękuję ślicznieee. Ty również jesteś dla mnie bardzo ważna, ach.

Cieszę się, że tutaj z powrotem zajrzałam, brakowało mi takiej twórczości. Jestem pod ogromnym wrażeniem. Cudownie ukazujesz piękno wszystkich emocji, również smutku. Nadajesz sens cierpieniu i dajesz nadzieję (mój ulubiony fragment).

„To szalone, gdy wyniszcza cię coś, co najbardziej kochasz.” Tak, szalone, bardzo. Nawet nie wiem, jak oddać mój zachwyt nad szczerością tego.

Odpowiedz
1
EverlastingPoet

EverlastingPoet

•  AUTOR

@Aleksandra_Nienna przez Twoje komentarze (dzięki nim?) kończy się mój zasób odpowiednich słów podziękowań!😱😂 Jak zawsze, jest mi przeogromnie miło, że praca Ci się spodobała. Cieszę się, że mogę tworzyć dla takich Dusz, jak Ty. To jest w tym wszystkim najpiękniejsze.
Dziękuję za wszystko🌹

Odpowiedz
1
WeraHatake

WeraHatake

Piękne i refleksyjne, jak zawsze ❤ Mam nadzieję, że kiedyś smutek zostanie tylko w przeszłości, a radość będzie rozpierać Twoje serce każdego dnia przyszłości ^_^

Odpowiedz
2
EverlastingPoet

EverlastingPoet

•  AUTOR

@WeraHatake dziękuję ślicznie!🌹 Staram się zostawić smutek za sobą i po prostu iść do przodu. Kto wie? Może mi się uda? Tobie też życzę ogromu radości i spełnienia, trzymaj się, Słońce!🌻

Odpowiedz
1
WeraHatake

WeraHatake

@Magic_Cat Nie ma za co ❤ Ano, trzymam za to mocno kciuki! ^_^ Bardzo dziękuję! :D

Odpowiedz
1

Nowe

Popularne

Kategorie

Powiadomienia

Więcej