Opowiadania mogą zawierać treści nieodpowiednie dla osób nieletnich. Zostaje w nich zachowana oryginalna pisownia.
Pamiętaj, że quizy są tworzone przez użytkowników i nie należy ich traktować jako porady medycznej. Jeżeli szukasz informacji dot. depresji lub pomocy, to odwiedź strony: Nastoletnia depresja, Telefon zaufania dla dzieci i młodzieży, Pokonać kryzys.

Duchy dni minionych

Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.
Zauważyłeś literówkę lub błąd? Napisz do nas.

Komentarze sameQuizy: 23

Colory.jest.super

Colory.jest.super

Gdy miałam sześć lat powiedziałam do mamy: Wiesz, że Lilka (pies) spała na moim łóżku w nocy?
Mama powiedziała: Ale Lilka umarła tydzień temu

Odpowiedz
._Seyeels_.

._Seyeels_.

Gdy byłam malutka powiedziałam mamie rano , że w nocy była u mnie babcia Danusia
Mama stanęła jak wryta po 2 minutach powiedziała ” Ale przecież babcia Dana umarła wczoraj

Odpowiedz
_Aenyeweddien_

_Aenyeweddien_

Po każdym Twoim utworze pozostawiasz mnie z wieloma myślami na bardzo długo. Bardzo inspirujące teksty, które sprawiają, że jestem zmotywowana do napisania czegoś samemu. Bardzo Ci za to dziękuję.
Odpowiadając na Twoje pytanie: moim duchem z przeszłości jest moja była przyjaciółka. Dziecięca znajomość, dająca mi codziennie uczucie spełnienia i radości, która nagle zakończyła się z powodu wyprowadzki. Po tych czterech latach wspólnych zabaw i cudownych chwil, musiałyśmy się rozstać. Obiecywałyśmy sobie codzienne rozmowy przez telefon, spotkania w jej nowym domu, nocowania. Nasze obiecane rozmowy trwały miesiąc, spotkania nigdy się nie odbyły. Przez długie miesiące opłakiwałam jej zniknięcie, po czym starałam się znów odezwać, przypomnieć o sobie. „Proszę zadzwonić później, ten numer nie istnieje” – odpowiadał mi telefon za każdym razem, gdy wybierałam jej numer. Wciąż nie potrafię jej zapomnieć i za każdym razem, gdy myślę o prawdziwej przyjaźni, myślami wracam do niej. Niedawno w akcie desperacji wpisałam jej imię oraz miasto, do którego się przeprowadziła, do Internetu. Oczywiście – nic. Żadnych osób, które choć trochę przypominałyby ją. Od tamtego momentu, a minęło już pewnie ok. 5 lat, nie znalazłam żadnej takiej przyjaciółki. Zastanawiam się, czy ona też o mnie myśli i czy nie rzuciła zwyczajnie w kąt swoich starych wspomnień.

Odpowiedz
Shadow_Lady

Shadow_Lady

jakie to jest piękne, delikatne 🌷

minęły miesiące, a ja wciąż nie nauczyłam się dobierać odpowiednich słów, żeby wyrażać swój zachwyt. ogarnęła mnie teraz głęboka melancholia, gdy rozmyślam o własnych duchach. skarbie, jesteś taka dobra w tym co robisz!

Odpowiedz
Eyryke

Eyryke

Jejku, jakie śliczne💞 Pięknie napisane i zawiera w sobie sporo prawdy. Moje duchy? Chyba tylko dziewczyna którą uważałam za przyjaciółkę, a stała się toksyczna. Zaczęła być taka jak osoby których zachowanie wcześniej kryrykowałyśmy, bardzo dwulicowa

Odpowiedz
Harc_ukulelist

Harc_ukulelist

Piękne, wzruszające i – co najważniejsze – ma w sobie mnóstwo prawdy.

Jeśli chodzi o moje duchy, to sama jestem swoim duchem. Brakuje mi mnie, a o tamtej mnie za którą tęsknię przypomina wszystko co posiadam. Każda chwila mojego życia już nie powróci. Bo ja nie przywiązuję się do żadnych ludzi poza mną. Wszyscy znikną, ale ja będę.

Mam jeszcze jednego ducha, mającego wiele odmian. Moich przyjaciół, którzy mnie odrzucili. Nie zostawili tylko nie podoba im się czas, który z nimi spędzałam. Ale od jakiegoś czasu nie zależy mi na ludziach.

Odpowiedz

S...3

Bardzo piękne ♥️ Uwielbiam twój styl pisania 😍

Odpowiedz
meridadunbroh

meridadunbroh

Super❤

Odpowiedz
1
Yoso

Yoso

Bosz, ale to jest genialne! Od razu trafia do ulubionych. Masz wielki talent! 😊 Moje duchy? Znalazłoby się wiele. Zastanowiłbym się nawet nad osobami, z którymi tak naprawdę kontakt się nigdy nie urwał… 😶

Odpowiedz
1
CHUJEMUJEDZIKIEWQEZE

CHUJEMUJEDZIKIEWQEZE

ooooooooooooooooooooooooooooooooooo

Odpowiedz

Nowe

Popularne

Kategorie

Powiadomienia

Więcej