Wybierz jedno z trzech!

Witaj! W każdym pytaniu będziesz mógł wybrać jedną odpowiedź spośród trzech. Dwie pozostałe znikają nieodwracalnie. Życzę trudnej zabawy.

Możesz porozmawiać z jedną z tych osób. Dwie osoby które zostaną przez Ciebie odrzucone, nigdy na Ciebie nie trafią. Nie ma możliwości byście się poznali. Wybierz człowieka:
Kylie. Młoda dziennikarka z Londynu. Mieszka wraz ze swoim królikiem. Kocha podróżować, szczególnie do Ameryki Północnej. Przez przyjaciół jest określana jako osoba niesamowicie zabawna. Zawsze podąża za głosem serca. Jest marzycielką.
Ethan. Projektant mody z Warszawy. Mieszka w uroczej kamienicy ze swoją partnerką. W wolnych chwilach czyta książki i projektuje. Kocha oglądać filmy Marvela. Jest introwertykiem. Rzadko wychodzi na imprezy. Popołudnia spędza najczęściej w swojej pracowni, skupiając się na kolejnych pokazach mody.
Ellen. Studentka z Oslo. Wieczorami pomaga rodzicom w ich sklepie z ręcznymi robótkami. Interesuje się youtubem, nagrywa vlogi. W przyszłości chce pracować jako fryzjerka. Znajomi określają ją jako osobę o złotym sercu. Dziewczyna uwielbia pomagać innym.

Teraz możesz otrzymać jeden z tych niesamowitych przedmiotów. Dwa które odrzucisz trafią do dwóch osób, których najbardziej nie lubisz.
Kamień, który może cofnąć czas. Gwarantuje Ci, że efekt tego działania, będzie dla Ciebie zadowalający. Może stać się to tylko jeden raz. Potem znika.
Eliksir. Jego wypicie sprawi, że będziesz mógł sobie pozwolić na 5 dowolnych, drogich rzeczy (nie możesz zażyczyć sobie żadnego z tych przedmiotów). Potem znika.
Pierścionek. Spowoduje on, że uzyskasz sympatię jednej, wybranej przez Ciebie osoby. Kiedy to się stanie, znika.

Teraz wybierz opcję na tegoroczne wakacje. Dwie poprzednie przepadną i nigdy nie będziesz mógł spędzić wolnych dni w taki sposób.
Samotny wyjazd w góry. Otaczają Cię surowe krajobrazy, chłodne powietrze i mgły. To czas by zastanowić się nad swoim życiem i ostatecznie rozliczyć z przeszłością. Podczas tej wycieczki lepiej poznasz siebie i sprawdzisz swoją wytrzymałość
Podróż samochodem po niedocenianych miejscach w sąsiednich krajach Twojego państwa. Bez luksusów, ale za to ze wspaniałym towarzystwem. Każdego wieczora będziecie pochłonięci w szczerych rozmowach przy ognisku i świetle gwiazd.
Zwiedzanie Nowego Yorku ze najlepszym przyjacielem. Będziesz smakować wykwintnych dań, kupować drogie ubrania i żyć w luksusowym hotelu. Poza tym spotkasz swojego idola, ponieważ zatrzymał on się w tym samym miejscu i wykona dla Ciebie prywatny koncert.
Reklama

Co powiesz na tatuaż? Zasady są wciąż takie same, nie będziesz mieć możliwości do wykonania dwóch które odrzucisz.
Tatuaż, który będzie bardzo osobisty. Ma znaczenie, które rozumieć będą tylko najbliżsi Ci ludzie. Będzie to dzieło spersonalizowane i zarazem piękne, które doda Ci dużo sił w trudnej chwili.
Tatuaż łączący Cię z bliską Ci osobą. Złączy Was na zawsze, Wasza relacja się nie zniszczy. W każdej ciężkiej sytuacji ten człowiek da Ci wsparcie i będzie blisko.
Tatuaż mówiący coś o Twojej pasji. Będzie dawać Ci nadzieję na spełnianie marzeń i motywować Cię do pracy. Kiedy tylko na niego spojrzysz, od razu zrobi Ci się cieplej na sercu. To taki radosny symbol, ozdabiający Twoje ciało.

To nie są zwykłe ciasta. Każdy z nich ma w sobie coś niesamowitego. Ty jednak możesz skosztować zaledwie jednego. Które wybierasz?
Da Ci odpowiedź na pytanie, które Cię nurtuje.
Da Ci okazję do usunięcia jednej Twojej wady.
Sprawi, że jedno Twoje zmartwienie zniknie.
Reklama

Teraz skupmy się na kupnie domu, w którym będziesz mógł spędzać weekendy i wolne dni. Które miejsce jest najlepsze na postawienie go? Odpowiedz.
Ciche i malownicze miejsce. Potrzebuję spokoju, nie luksusów. Wystarczą mi piękne widoki i przytulny, mały domek. Chcę cieszyć się zapachem roślin, które będą otaczać moje mieszkanie. Natura mnie relaksuje.
Ważne aby w pobliżu była jakaś plaża, czy jezioro, by móc spędzać ciepłe popołudnia w wodzie. Chciałbym mieć w pobliżu miłych i towarzyskich sąsiadów, z którymi w przyszłości spędzę wiele wieczorów na świeżym powietrzu.
Wybiorę willę w ustronnym miejscu, ale za to pełną luksusów. Chcę basen i ogromne przestrzenie, by poczuć się jak król. Dzięki takim udogodnieniom na pewno będę czuć się zrelaksowany. Cenię sobie też świeże powierzę i słońce.

Jaki talent chciałbyś posiadać? Dwa które odrzucisz zamienią się w Twoje słabe strony.
Malarstwo
Literatura
Fotografia

Możesz osiągnąć jedną z tych rzeczy, nie męcząc się ani odrobinę, nie poświęcając wiele swojego czasu, ani nie starając się zbytnio. Mimo tego, że nie poświęcisz nic na jego osiągnięcie, będziesz w tym świetny. Co wybierasz?
Milion subskrypcji na Twoim kanale na Youtube.
Milion pozytywnych recenzji Twojego filmu.
Milion chętnych osób, do wizyty w Twoim salonie tatuażu.

Możesz zrobić jedną z tych rzeczy dla świata. Dwie rzeczy, które odrzucisz będą nie do pokonania. Nikt nigdy nie wymyśli, na nie sposobu. Co wybierasz?
Odkryję lekarstwo na raka.
Wynajdę sposób, na to aby cały świat stał się tolerancyjny.
Wpadnę na pomysł, który uchroni świat przed głodem.

Masz teraz przed sobą trzy tajemnicze rzeczy. Wybierz magiczny przedmiot i doceń jego działanie, będzie on tylko dla Ciebie.
Kosmetyk, usuwający wszystkie Twoje niedoskonałości na zawsze. Sprawi, że nie będziesz mieć żadnych kompleksów w swoim wyglądzie.
Biżuteria, która magicznie wpłynie na Twoją pewność siebie, elokwencję, intelekt i charyzmę.
Pianino, gdy na nim zagrasz sprawi, że Twoje serce nie będzie złamane i poznasz niesamowitą osobę, która Cię pokocha.

A oto moje zadanie dla Ciebie: Wymyśl jakiś niesamowicie magiczny przedmiot i podziel się swoim pomysłem w komentarzu. Zobaczymy, może to właśnie Ty wpadniesz na najbardziej kreatywny wynalazek!

Reklama
501 Super!
Zauważyłeś literówkę lub błąd? Napisz do nas.

Komentarze sameQuizy: 120

monaxia

monaxia

Moim magicznym przedmiotem będzie zakładka do książki, która po wsadzeniu do książki przenosi cię do świata tej książki na tej stronie na, której dał*ś zakładkę.

Odpowiedz
1
lubie_buraczki

lubie_buraczki

Moim magicznym przedmiotem będzie zegarek i jeżeli przesunę wskazówkę to cofnę się w tył do czasu lub do przodu!

Odpowiedz
Lawika_9

Lawika_9

,Moim magicznym przedmiotem będzie:
Książka, ponieważ mało kto w tych czasach je czyta(ja osobiście uwielbiam czytać). Byłabym pewna że zdobędzie je osoba zakorzeniona w tradycjach będzie chciała dobrze dla świata. Ten kto posiądzie książkę będzie mógł zlikwidować nawet największy problem świata ale tylko jeden raz. Sam wybierze co to będzie. Gdy już to zrobi książka się zmieni. Teraz co tylko ta osoba będzie chciała przeczytać w to zmieni się książka. Będzie działać w nieskończoność

Odpowiedz
Laxury123_

Laxury123_

sposób na to by zatrzymać globalne ocieplenie

Odpowiedz
1
lilmonix3

lilmonix3

naszyjnik dzięki któremu będzesz niewidzialny przez 24H

Odpowiedz
5
MYSZA282

MYSZA282

Może okular dzięki któremu będzie można zobaczyć czyjąś duszę. A tak wgl to świetny quiz. :)

Odpowiedz
8
Marzycielka....

Marzycielka....

Mój magiczny przedmiot :
Coś takiego żeby komputery przypadkiem nie opanowały świata.

Odpowiedz
5
madness.

madness.

Piękne, naprawdę…
dałaś mi okazję w spokoju pomarzyć, ułożyłam z odpowiedzi spełnienia moich marzeń❤

Dziękuję

Odpowiedz
4
Atlantic

Atlantic

Krea… nie, złe słowo – mądry quiz. Taka miła odmiana, że zamiast pokazywać innym, co myślimy, pokazujemy to smai sobie. Niemniej wybory nie były dla mnie bardzo trudne, może dlatego, że co wieczór tworzę listę rzeczy, które chciałabym zmienić w swoim życiu…

1. Ethan. Wiem, to tylko kilka zdań, ale wydawałby się moją bratnią duszą. Może niekoniecznie jestem introwertyczką, ale czasem po prostu potrzebuję pobyć sama… Z dala od całego popieprzonego świata. Cudownei byłoby poznać osobę, która to rozumie i… myśli podobnie.

2. Eliksir. Być może wyjdę na materialistkę, ale to w trosce o moją psychikę. Jasne, chciałabym cofnąć czas, ale to nie jest dobre rozwiązanie. Ja, która kocham przeszłość, nauczyłam się z tym żyć. Było, nie wróci. Mając taki kamień do jednorazowego użytku, popadłabym w paranoję i nigdy bym go nie użyła, z obawy przed tym, że może mi się przydać później. Poza tym nie powinno się mieszać w czasie, nie? Podobnie z pierścionkiem – jeśli ja jako ja nie potrafię zdobyć czyjejś sympatii, to ta osoba po prostu nie jest tego warta. Takie czary-mary to brak honoru.

3. Tu miałam problem, bo podróże to moja słabość, ale ostatecznie wybrałam drugą opcje. Luksusy nie są mi potrzebne, o wiele bardziej cenię sobie wartościowych ludzi – bądźmy szczerzy, trudno o nich w dzisiejszych czasach.

4. Pierwsza opcja. Nie jestem fanką bezsensownych dziar. Mój tatuaż powinien coś oznaczać, mieć głębszy sens. Tatuaż wspólny z kimś bliskim to piękna inicjatywa, ale ludzie odchodzą, a ja nie chcę nosić na sobie rozpaczy.

5. Kuszące propozycje, ale wybieram odpowiedź pierwszą. Odpowiedź na nurtujące mnie pytanie może być przydatna. Wady? Można niwelować je samemu, poza tym moje wady są ważną częścią mnie. Zmartwienie? Pozbędziesz się jednego, przyjdzie 100 następnych. Tak już jest.

6. Zdecydowanie odpowiedź pierwsza. Ja, świat i cisza. Nic więcej.

7. Malarstwo. Ale miałam ogromny problem. Narzekam ogólnie na brak uzdolnień artystycznych, bo, choć lubię fotografię, malarstwo czy pisarstwo, to moje osiągi są raczej mizerne. Ale malarstwo… po prostu podziwiam ludzi, którzy posiadają ten talent. No i… zazdroszczę im. Jak cholera.

8. Recenzje filmu. YouTobe i tatuaże to nie mój żywioł, a przyjemnie jest dać ludziom kawałek siebie… Choćby na ekranie.

9. Głód. Lekarstwo na raka wkrótce się znajdzie, zresztą mamy poważniejsze problemy, AIDS i tak dalej. Zresztą mam wrażenie, że to choroby cywilizacyjne są największą plagą. A co do tolerancji? Marzenia. Jest nas ponad siedem miliardów, nigdy nie będziemy się we wszystkim zgadzać. Możemy co najwyżej przestać się o to zabijać. Może wiara poczyni cuda?

10. Kosmetyk. Pomyślmy logicznie – jeśli pozbędę się kompleksów, to biżuteria nie będzie mi potrzebna, zyskam pewność siebie i charyzmę w naturalny sposób. A złamane serce? Nie chcę się tego pozbywać. Tak bywa, że porażki czynią nas zwycięzcami. Nie odbierajmy ich sobie. Są częścią życia.

11. Jest ich tak wiele… Naprawdę wiele.

Odpowiedz
9

K...8

@Atlantic Pięknie uzasadnione odpowiedzi. Zgadzam sie z większością Twoich opinii👍

Odpowiedz
2
Slizgonka_Angie

Slizgonka_Angie

@Atlantic pięknie to napisałaś widać przesłanie zgadzam się z tobą i szacun że chciało ci się tyle pisać

Odpowiedz
2
symphony.

symphony.

Okej. Interesujące pytanie. Oto moja odpowiedź. 1. Specjalna sprężynka, która po rozciągnieciu ukazuje nam portal, dzięki któremu gdy powiemy nazwę wymarzonego miejsca w którym chcemy się znaleźć wchodzimy do portalu i ,,puh” jesteśmy.Na początek dostajemy miłe dla nas zadanie. Gdy je wykonamy dostajemy prezent. Później możemy się bawić dowoli. 2. Kolczyki ze specjalnym przyciskiem. Kiedy klikniemy dostajemy moc uleczania. Kogo dotkniemy zostanie uleczony ze wszelkich chorób, schorzeń itp. 3. Skarpetki. Zmieniamy się we zgredka xD 😂 4. Okulary. Dostajemy do mózgu ,,magicznie” masywnie dużo wiedzy, która może się przydać 😊

Odpowiedz
5

Nowe

Popularne

Kategorie

Powiadomienia

Więcej