Wybierz jedno z trzech!


Witaj! W każdym pytaniu będziesz mógł wybrać jedną odpowiedź spośród trzech. Dwie pozostałe znikają nieodwracalnie. Życzę trudnej zabawy.

Możesz porozmawiać z jedną z tych osób. Dwie osoby które zostaną przez Ciebie odrzucone, nigdy na Ciebie nie trafią. Nie ma możliwości byście się poznali. Wybierz człowieka:
Kylie. Młoda dziennikarka z Londynu. Mieszka wraz ze swoim królikiem. Kocha podróżować, szczególnie do Ameryki Północnej. Przez przyjaciół jest określana jako osoba niesamowicie zabawna. Zawsze podąża za głosem serca. Jest marzycielką.
Ethan. Projektant mody z Warszawy. Mieszka w uroczej kamienicy ze swoją partnerką. W wolnych chwilach czyta książki i projektuje. Kocha oglądać filmy Marvela. Jest introwertykiem. Rzadko wychodzi na imprezy. Popołudnia spędza najczęściej w swojej pracowni, skupiając się na kolejnych pokazach mody.
Ellen. Studentka z Oslo. Wieczorami pomaga rodzicom w ich sklepie z ręcznymi robótkami. Interesuje się youtubem, nagrywa vlogi. W przyszłości chce pracować jako fryzjerka. Znajomi określają ją jako osobę o złotym sercu. Dziewczyna uwielbia pomagać innym.

Teraz możesz otrzymać jeden z tych niesamowitych przedmiotów. Dwa które odrzucisz trafią do dwóch osób, których najbardziej nie lubisz.
Kamień, który może cofnąć czas. Gwarantuje Ci, że efekt tego działania, będzie dla Ciebie zadowalający. Może stać się to tylko jeden raz. Potem znika.
Eliksir. Jego wypicie sprawi, że będziesz mógł sobie pozwolić na 5 dowolnych, drogich rzeczy (nie możesz zażyczyć sobie żadnego z tych przedmiotów). Potem znika.
Pierścionek. Spowoduje on, że uzyskasz sympatię jednej, wybranej przez Ciebie osoby. Kiedy to się stanie, znika.

Teraz wybierz opcję na tegoroczne wakacje. Dwie poprzednie przepadną i nigdy nie będziesz mógł spędzić wolnych dni w taki sposób.
Samotny wyjazd w góry. Otaczają Cię surowe krajobrazy, chłodne powietrze i mgły. To czas by zastanowić się nad swoim życiem i ostatecznie rozliczyć z przeszłością. Podczas tej wycieczki lepiej poznasz siebie i sprawdzisz swoją wytrzymałość
Podróż samochodem po niedocenianych miejscach w sąsiednich krajach Twojego państwa. Bez luksusów, ale za to ze wspaniałym towarzystwem. Każdego wieczora będziecie pochłonięci w szczerych rozmowach przy ognisku i świetle gwiazd.
Zwiedzanie Nowego Yorku ze najlepszym przyjacielem. Będziesz smakować wykwintnych dań, kupować drogie ubrania i żyć w luksusowym hotelu. Poza tym spotkasz swojego idola, ponieważ zatrzymał on się w tym samym miejscu i wykona dla Ciebie prywatny koncert.
Reklama

Co powiesz na tatuaż? Zasady są wciąż takie same, nie będziesz mieć możliwości do wykonania dwóch które odrzucisz.
Tatuaż, który będzie bardzo osobisty. Ma znaczenie, które rozumieć będą tylko najbliżsi Ci ludzie. Będzie to dzieło spersonalizowane i zarazem piękne, które doda Ci dużo sił w trudnej chwili.
Tatuaż łączący Cię z bliską Ci osobą. Złączy Was na zawsze, Wasza relacja się nie zniszczy. W każdej ciężkiej sytuacji ten człowiek da Ci wsparcie i będzie blisko.
Tatuaż mówiący coś o Twojej pasji. Będzie dawać Ci nadzieję na spełnianie marzeń i motywować Cię do pracy. Kiedy tylko na niego spojrzysz, od razu zrobi Ci się cieplej na sercu. To taki radosny symbol, ozdabiający Twoje ciało.

To nie są zwykłe ciasta. Każdy z nich ma w sobie coś niesamowitego. Ty jednak możesz skosztować zaledwie jednego. Które wybierasz?
Da Ci odpowiedź na pytanie, które Cię nurtuje.
Da Ci okazję do usunięcia jednej Twojej wady.
Sprawi, że jedno Twoje zmartwienie zniknie.
Reklama

Teraz skupmy się na kupnie domu, w którym będziesz mógł spędzać weekendy i wolne dni. Które miejsce jest najlepsze na postawienie go? Odpowiedz.
Ciche i malownicze miejsce. Potrzebuję spokoju, nie luksusów. Wystarczą mi piękne widoki i przytulny, mały domek. Chcę cieszyć się zapachem roślin, które będą otaczać moje mieszkanie. Natura mnie relaksuje.
Ważne aby w pobliżu była jakaś plaża, czy jezioro, by móc spędzać ciepłe popołudnia w wodzie. Chciałbym mieć w pobliżu miłych i towarzyskich sąsiadów, z którymi w przyszłości spędzę wiele wieczorów na świeżym powietrzu.
Wybiorę willę w ustronnym miejscu, ale za to pełną luksusów. Chcę basen i ogromne przestrzenie, by poczuć się jak król. Dzięki takim udogodnieniom na pewno będę czuć się zrelaksowany. Cenię sobie też świeże powierzę i słońce.

Jaki talent chciałbyś posiadać? Dwa które odrzucisz zamienią się w Twoje słabe strony.
Malarstwo
Literatura
Fotografia

Możesz osiągnąć jedną z tych rzeczy, nie męcząc się ani odrobinę, nie poświęcając wiele swojego czasu, ani nie starając się zbytnio. Mimo tego, że nie poświęcisz nic na jego osiągnięcie, będziesz w tym świetny. Co wybierasz?
Milion subskrypcji na Twoim kanale na Youtube.
Milion pozytywnych recenzji Twojego filmu.
Milion chętnych osób, do wizyty w Twoim salonie tatuażu.

Możesz zrobić jedną z tych rzeczy dla świata. Dwie rzeczy, które odrzucisz będą nie do pokonania. Nikt nigdy nie wymyśli, na nie sposobu. Co wybierasz?
Odkryję lekarstwo na raka.
Wynajdę sposób, na to aby cały świat stał się tolerancyjny.
Wpadnę na pomysł, który uchroni świat przed głodem.

Masz teraz przed sobą trzy tajemnicze rzeczy. Wybierz magiczny przedmiot i doceń jego działanie, będzie on tylko dla Ciebie.
Kosmetyk, usuwający wszystkie Twoje niedoskonałości na zawsze. Sprawi, że nie będziesz mieć żadnych kompleksów w swoim wyglądzie.
Biżuteria, która magicznie wpłynie na Twoją pewność siebie, elokwencję, intelekt i charyzmę.
Pianino, gdy na nim zagrasz sprawi, że Twoje serce nie będzie złamane i poznasz niesamowitą osobę, która Cię pokocha.

A oto moje zadanie dla Ciebie: Wymyśl jakiś niesamowicie magiczny przedmiot i podziel się swoim pomysłem w komentarzu. Zobaczymy, może to właśnie Ty wpadniesz na najbardziej kreatywny wynalazek!

Reklama
662 Super!
Zauważyłeś literówkę lub błąd? Napisz do nas.

Komentarze sameQuizy: 158

..Lavender_Star..

..Lavender_Star..

Odradzajacy się jedzenie
Jak ugryziesz to się odnowi

Odpowiedz
1
Neverka

Neverka

Nie umiem wymyślić magicznego przedmiotu, niestety… 😩
Ale fajny quiz!

Odpowiedz
Marzycielka.Clouds

Marzycielka.Clouds

Mój pomysł to książka którą jak przeczytasz to wszyscy poznają twoje zalety i talenty

Odpowiedz
1
Dr.Kaito

Dr.Kaito

Mam mały pomysł na wynalazek.
Jest to czerwony liść, pojawiający się wiosną. Jak się go dotknie, zdobywa się moc do sprawiania, że rośliny rosną oraz można z nich wytwarzać lekarstwa. Dzięki temu potrafisz również latać, jednak po 20 latach używania tej mocy umierasz.
Ciekawe? Mam nadzieję…

Odpowiedz
Keylie

Keylie

Cudowny quiz <3
A co do pomysłu… to może lustro. Pokazuje ci coś czego potrzebujesz, czego ci brakuje.

Odpowiedz
1
..Lavender_Star..

..Lavender_Star..

@Keylie zwierciadło Ain Eingarp?

Odpowiedz
DJvaciak

DJvaciak

Fajny quiz.
Mój pomysł na niezwykły przedmiot, to zegarek, który z każdą wybitą pełną godziną, sprawia, że Twój crush bardziej Cię lubi.

Odpowiedz
1
..Lavender_Star..

..Lavender_Star..

@DJvaciak chciałabym taki

Odpowiedz
Insanismicus

Insanismicus

Super quiz
Niezwykły przedmiot…? Wisiorek który sprawi że możesz podróżować pod wodą, w kosmosie i w ogole gdzie kolwiek w jakichkolwiek warunkach i nic ci się nie stanie

Odpowiedz
_Ivery_

_Ivery_

Świetny quiz 🤎
Teraz tylko trzeba coś wymyślić…
Może obraz! Teraz tylko jak to wytłumaczyć… Hm, jak patrzysz na ten obraz to przenosi cię do osoby, której teraz najbardziej potrzebujesz.

Odpowiedz
1
-Lucky.Girl-

-Lucky.Girl-

Super quiz

Odpowiedz
.nanilia.

.nanilia.

Mam dziwny pomysł, urządzenie, za pomocą którego można przenosić wyspy i różne lądy w inne miejsca świata, np. w korzystniejszy klimat, warunki życia
ciekawy quiz💗

Odpowiedz

Nowe

Popularne

Kategorie

Powiadomienia

Więcej