Opowiadania mogą zawierać treści nieodpowiednie dla osób nieletnich. Zostaje w nich zachowana oryginalna pisownia.

Don’t Blame Me #28

Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.
Quiz, który przeglądasz jest częścią serii. Została zachowana oryginalna pisownia autora.

Komentarze sameQuizy: 5

u...a

Świetne! Nie wiem jak to się stało, ale pominęłam ten rozdział wśród wszystkich powiadomień🙈

Odpowiedz
1
NooraCarnahan

NooraCarnahan

•  AUTOR

❤️❤️❤️@urfavSara

Odpowiedz
1
NooraCarnahan

NooraCarnahan

•  AUTOR

Dziękuję! ❤️❤️❤️
@urfavSara

Odpowiedz
1
Amalie_Mercoledi

Amalie_Mercoledi

Awwwwwwwww, dziękuję, dziękuję,, dziękuję, dziękuję, dziękuję (dziękuję razy 1000). To jeden z najlepszych prezentów jakie dostałam. Te urodziny są jakieś magic fantastic. Jutro jadę na widownię you can dance, dziś mam nową część (yupi!), i pewnie jutro przyjdą mi następne części Flawsów od mojej besti.
Po pierwsze, dziękuję jeszcze raz za wszystko, to znaczy za tą część szczególnie ale ogólnie za to. Za Nicka (nadal czytam Atelier śmiejąc się w poduszkę o północy), za Willego (i jego czekoladowe oczy). Za to że w ogóle to stworzyłaś, zastanawiam się kim bym była gdyby te opowiadania nie powstały. Nadal byłabym cichym kujonkiem. A teraz jestem bardzo szanowaną, lubianą, popularną książkarą w zwariowanej grupce i sekcie czytelniczej znająca pół szkoły.
Po drugie, czy Ty rozumiesz że właśnie czytam Kroniki Rosewood które są a) psychicznie b)o księżniczkach! Więc albo mnie stalkujesz (albo przynajmniej mojego empika) albo masz jakieś niewiarygodne wyczucie. ✨Księżniczko✨, żałuje tylko że to było takie prześmiewcze 😟.
Po trzecie, ✨po raz pierwszy spojrzał na mnie nie jak na siostrę ✨, akcja się zagęszcza, chociaż wiem że to retrospekcja to było takie cute.
Po czwarte, oto twój obiecane cukierki 🍬🍬🍬. Nie wiem szczerze jak przeżyłam ten dzień i dlaczego największa snobka w klasie nosząca chanel życzyła mi żebym była najszczęśliwszą osobą na świecie. Podejrzane to. Ale o tym będzie opowiadanie u mnie na profilu.
Dziś jak zawsze dużo ale nie wiem czy sensownie, najwyżej wyrzuć to do kosza.
Jeszcze raz dziękuję!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Miłego czegokolwiek!
Amalie
Ps. Jadę jutro zobaczyć mini Willego (Nate'a) na żywo!!!!!!!

Odpowiedz
1
NooraCarnahan

NooraCarnahan

•  AUTOR

Rany bardzo się cieszę, mam nadzieję, że świetnie się bawiłaś! Ale niespodzianka! Co do tekstu, wpisałam w kalendarz i czuwałam by wrzucić hahah cieszę się, że ci się spodobał. PS: To kosmiczny zbieg okoliczności nie statkuje nikogo hahah<3

Jeju Nick. Ah. Dziękuje z całego serduszka, @Amalie_Mercoledi

Odpowiedz

Nowe

Popularne

Kategorie

Powiadomienia

Więcej