Opowiadania mogą zawierać treści nieodpowiednie dla osób nieletnich. Zostaje w nich zachowana oryginalna pisownia.

BTS || Hello, stranger [11: misunderstanding]


Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.
Quiz, który przeglądasz jest częścią serii. Została zachowana oryginalna pisownia autora.

Komentarze sameQuizy: 8

-Jeonghannie_Angel-

-Jeonghannie_Angel-

Tego to ja się totalnie nie spodziewałam. W ogóle miałam takiego laga mózgu jak się Yoongi pojawił, bo we wcześniejszym rozdziale nie ogarnęłam tego połączenia z mandarynką. W dodatku ta kłótnia, z jednej strony szkoda mi Jimina bo Taehyung nie powinien tak na niego naskakiwać, ale z drugiej strony to rozumiem Tae bo w końcu jego dziewczyna wyparowała, a wszystkie poszlaki wskazują na Jimina no i mam teraz rozkminę kto jest w gorszej sytuacji. Aha, jeszcze ten Yoongi i kawa. Umarłam ze śmiechu. Przez moment skojarzyłam tą sytuację z moją siostrą, która pół dnia narzeka, że potrzebuję kawy, albo jak o 21:00 nagle oświadcza, że ma ochotę na kawę. Ten rozdział to poprostu złoto. Kocham, kocham, kocham!

Odpowiedz
1
Somnium

Somnium

•  AUTOR

@Ancix333 Hhh, z tym yoongim to też może być kwestia rzadkich aktualizacji, bo w rozdziale 4 (thief, americano & skatepark) padło coś odnośnie pracy yoongiego jako policjanta, generalnie chodziło o wprowadzenie go jako postaci + lekki background z romi, która tutaj na moment się pojawiła.

co do kłótni, naprawdę, naprawdę jest mi ultra miło, że masz swoje przemyślenia na ten temat! Oczywiście, że obaj tutaj zawinili, ale też obaj mieli swoje powody, aby się tak zachowywać, przez co ciężko wyłonić 'zwycięzcę' na najgorszą sytuację.

A co do kawy to teraz przez twoją siostrę też mam ochotę, i to na jakąś mrożoną jksjkskjs kompletnie się z nią utożsamiam, aczkolwiek z delikatną poprawką, bo ja takimi tekstami o północy rzucam odnośnie herbaty XD

dziękuję za komentarz!!

Odpowiedz
1

Igrajacazrzeczywistoscia

Drogie autorki, jesteście odpowiedzialne za mój wybuch płaczu na religii 7u7
Tak się wczułam w ta kłótnię i tak bardzo źle się poczułam, że aż się rozpłakałam i musiałam się tłumaczyć, że nie, nic mi się nie stało, jestem po prostu emocjonalna i lubię opowiadania haha
Szkoda mi Jimina, ale moim zdaniem zamiast uciekać, w sensie, wcześniej, kiedy wracał później, powinien z nimi porozmawiać, nie wiem, cokolwiem. A Yoongi to złoto, taki zawód były dla niego idealny, a kawy potrzebuje nie mniej ode mnie haha.
Buziaczki, czekam na następne części ❤

Odpowiedz
1
Somnium

Somnium

•  AUTOR

@Igrajacazrzeczywistoscia Ale mi wstyd, że zapomniałam ci odpisać przez tyle czasu 🙈
T-T nie wiem, czy powinnam cię przeprosić za twoje łzy czy może się sadystycznie ucieszyć, że udało się przekazać emocje w tekście xd uznajmy, że moje odczucia plasują się gdzieś na środku.
Sigh, Jimin zdaje się być aktualnie twardym orzechem do zgryzienia, zarówno dla innych, jak i dla samego siebie. Jestem ciekawa, jak później zmieni się twoja opinia i czy w ogóle się zmieni.
Otwieram zbiórkę na kawę dla Yoongiego!

Odpowiedz
1

Igrajacazrzeczywistoscia

@Somnium girlllll nie przejmuj się, totalnie nie mam tego za złe. Nie przepraszaj tylko pław się w dumie że przekazałyście emocje haha
Oj tak, Jimin jakoś tak, no hm, tak jak powiedzialaś haha
Na na na, ciężko zmienić moje zdanie i czekam z niecierpliwością na ich dalsze dzieje hihi
OKEY, PODAJ NUMER KONTA, PRZELEJĘ WSZYSTKO CO MAM NA KAWĘ DLA NIEGO 🤣🤣

Odpowiedz
1
serendipity

serendipity

Więcej pytań niż odpowiedzi…
Dużo teorii i niepewności.
Bruh.

Odpowiedz
2
danyeo

danyeo

I dzień od razu lepszy!

Odpowiedz
2
Somnium

Somnium

•  AUTOR
Odpowiedz
1

Nowe

Popularne

Kategorie

Powiadomienia

Więcej