Jak wyglądałeś w poprzednim wcieleniu?


Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.
Zauważyłeś literówkę lub błąd? Napisz do nas.
Zobacz podobne quizy: #duchowe #osobowosc #styl #wcielenie #wyglad #zycie #zycieposmierci

Komentarze sameQuizy: 169

Adelina

Adelina

Tak… chyba coś widzę
Udało mi się wniknąć do tej części Twojej osobowości, która zawiera pozostawiony ślad po Twoim poprzednim wcieleniu. Po przeanalizowaniu Twoich odpowiedzi i energii, którą odnalazłam, jestem w stanie już teraz powiedzieć, jaki był Twój wygląd: Twoje oczy były niebieskie lub szare — na pewno jasne i zwracały na siebie uwagę, podobnie jak rude włosy. Z tego, co widzę, twarz należała do wąskich. Niestety, nie udało mi się odnaleźć informacji o innych cechach (jak wzrost, karnacja czy waga), ale myślę, że wynik i tak jest zadowalający. Co o nim sądzisz? Przypominasz siebie z poprzedniego życia czy kompletnie nie?

Odpowiedz
1
Amvel

Amvel

Tak… chyba coś widzę
Udało mi się wniknąć do tej części Twojej osobowości, która zawiera pozostawiony ślad po Twoim poprzednim wcieleniu. Po przeanalizowaniu Twoich odpowiedzi i energii, którą odnalazłam, jestem w stanie już teraz powiedzieć, jaki był Twój wygląd: Twoje oczy były niebieskie lub szare — na pewno jasne i zwracały na siebie uwagę. Idealnie pasowały do włosów koloru blond. Jeśli chodzi o twarz, była wąska. Niestety, nie udało mi się odnaleźć informacji o innych cechach (jak wzrost, karnacja czy waga), ale myślę, że wynik i tak jest zadowalający. Co o nim sądzisz? Przypominasz siebie z poprzedniego życia czy kompletnie nie?

Odpowiedz
1
peppathehalyna

peppathehalyna

@Amvel też to mam

Odpowiedz
A.R.M.Y._BTS

A.R.M.Y._BTS

Powiedziałaś/łeś mi tylko o kolorze oczu, włosów, szerokość mojej twarzy!!!
Z czego mam być zadowolona?!

Odpowiedz
1
Somnium

Somnium

•  AUTOR

@Jimkook_AAA Z tego, co masz. W życiu należy cieszyć się małymi rzeczami i czerpać radość z ich doświadczania. Być może to jest właśnie kwintesencja życia, sytuacje, dobre czy złe, ale wpływające na naszą psychikę i rozwój psychomotoryczny. Ot, zwykłe zrobienie quizu, które może pobudzić czyjąś wyobraźnię i przenieść w strefę wspomnień, o których zwykle nie zdaje się sobie sprawy, bo jest się przytłoczonym problemami dnia codziennego. Właśnie o to chodzi, aby łapać te drobne chwile wytchnienia i zwyczajnie się uśmiechnąć.

A tak serio to zluzuj gacie XD Nie wsadzę ci przecież zdjęcia, bo skąd miałabym je mieć, hm? Quiz miał być na rozluźnienie, a nie na sesję spirytystyczną

Odpowiedz
3
A.R.M.Y._BTS

A.R.M.Y._BTS

Udało mi się wniknąć do tej części Twojej osobowości, która zawiera pozostawiony ślad po Twoim poprzednim wcieleniu. Po przeanalizowaniu Twoich odpowiedzi i energii, którą odnalazłam, jestem w stanie już teraz powiedzieć, jaki był Twój wygląd: Twoje oczy były ciemne, najpewniej brązowe. Spodziewałam się włosów o podobnym kolorze, jednak prawda była nieco inna — Twoje włosy były rude. Twarz miałeś raczej szeroką. Niestety, nie udało mi się odnaleźć informacji o innych cechach (jak wzrost, karnacja czy waga), ale myślę, że wynik i tak jest zadowalający. Co o nim sądzisz? Przypominasz siebie z poprzedniego życia czy kompletnie nie?

Odpowiedz
1
h3artl3ss_w1tch

h3artl3ss_w1tch

Tak… chyba coś widzę
Udało mi się wniknąć do tej części Twojej osobowości, która zawiera pozostawiony ślad po Twoim poprzednim wcieleniu. Po przeanalizowaniu Twoich odpowiedzi i energii, którą odnalazłam, jestem w stanie już teraz powiedzieć, jaki był Twój wygląd: Twoje oczy były ciemne, najpewniej brązowe. Spodziewałam się włosów o podobnym kolorze, jednak prawda była nieco inna — Twoje włosy były rude. Twarz miałeś raczej wąską. Niestety, nie udało mi się odnaleźć informacji o innych cechach (jak wzrost, karnacja czy waga), ale myślę, że wynik i tak jest zadowalający. Co o nim sądzisz? Przypominasz siebie z poprzedniego życia czy kompletnie nie?

Podobne do mnie teraz xd

Odpowiedz
1
malwisiabbb

malwisiabbb

Supcio, ale raczej nie byłam szeroka. XD🖤🖤🖤

Odpowiedz
3
emek16

emek16

tak

Odpowiedz
1
Teddy_Roosevelt

Teddy_Roosevelt

miałem wąski ryj

Odpowiedz
4
jlikeyou

jlikeyou

Tak… chyba coś widzę
Udało mi się wniknąć do tej części Twojej osobowości, która zawiera pozostawiony ślad po Twoim poprzednim wcieleniu. Po przeanalizowaniu Twoich odpowiedzi i energii, którą odnalazłam, jestem w stanie już teraz powiedzieć, jaki był Twój wygląd: Twoje oczy były piwne lub innego koloru — może nawet zielone; nie potrafię ich sprecyzować. Należałeś do brunetów ze swoimi ciemnymi włosami, a twarz miałeś szeroką. Niestety, nie udało mi się odnaleźć informacji o innych cechach (jak wzrost, karnacja czy waga), ale myślę, że wynik i tak jest zadowalający. Co o nim sądzisz? Przypominasz siebie z poprzedniego życia czy kompletnie nie?
też teraz mam piwne fajny quiz

Odpowiedz
1
Gwiezdoland

Gwiezdoland

Udało mi się wniknąć do tej części Twojej osobowości, która zawiera pozostawiony ślad po Twoim poprzednim wcieleniu. Po przeanalizowaniu Twoich odpowiedzi i energii, którą odnalazłam, jestem w stanie już teraz powiedzieć, jaki był Twój wygląd: Twoje oczy były piwne lub innego koloru — może nawet zielone; nie potrafię ich sprecyzować. Twoim elementem charakterystycznym były rude włosy, natomiast jeśli chodzi o twarz — była szeroka. Niestety, nie udało mi się odnaleźć informacji o innych cechach (jak wzrost, karnacja czy waga), ale myślę, że wynik i tak jest zadowalający. Co o nim sądzisz? Przypominasz siebie z poprzedniego życia czy kompletnie nie?

BYŁAM ANIĄ Z ZIELONEGO WZGÓRZAAAAAA XDDDD

Odpowiedz
4

Nowe

Popularne

Kategorie

Powiadomienia

Więcej