Opowiadania mogą zawierać treści nieodpowiednie dla osób nieletnich. Zostaje w nich zachowana oryginalna pisownia.
Pamiętaj, że quizy są tworzone przez użytkowników i nie należy ich traktować jako porady medycznej. Jeżeli szukasz informacji dot. depresji lub pomocy, to odwiedź strony: Nastoletnia depresja, Telefon zaufania dla dzieci i młodzieży, Pokonać kryzys.

Adversity


Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.
Zauważyłeś literówkę lub błąd? Napisz do nas.

Komentarze sameQuizy: 12

MadelineRose

MadelineRose

Nie wiem co napisać to jest cudo ❤️

Odpowiedz
1
Aleksandra_Nienna

Aleksandra_Nienna

•  AUTOR

@MadelineRose dziękuje 🥰

Odpowiedz
Lakula

Lakula

Jeju, cudowne. To jest tak zawiłe i tak piękne… Nie wiem, co powiedzieć. To strasznie nietypowa praca, a zarazem jedna z lepszych, jakie widziałam. Bezkonkurencyjnie ląduje w ulubionych, a ja zostanę tu na dłużej ❤️ Gratuluję talentu! 💋

Odpowiedz
1
Aleksandra_Nienna

Aleksandra_Nienna

•  AUTOR

@Lakula ogromna radość sprawią mi takie słowa, dziękuje❣️

Odpowiedz
1

Fytka

Niesamowita praca. Często się tak czuje. Coraz bardziej zaczynam chować przed innymi moje emocje, uczucia. Myślałam że jestem jedyną dziwną która wymyślą sobie inny, lepszy świat, gdzie czujemy się dobrze. Cieszę się że jednak nie jestem w tym sama. Ta praca mnie pociesza, mimo że niektórym może sprawić doła, u mnie sprawia to, że chociaż przez chwilę nie czuje się sama 😌

Odpowiedz
1
Aleksandra_Nienna

Aleksandra_Nienna

•  AUTOR

@Fytka dziękuje bardzo za tak miłe słowa!
Cieszę się, ze znalazłaś choć trochę pocieszenia i wsparcia w tej pracy, bardzo wiele dla mnie to znaczy. Wiesz, często tak jest, ze czujemy się odosobnieni od innych i niezrozumiani.
Nie jesteś w tym wszystkim jedyna, pamiętaj.
Jeżeli chcesz to pisz śmiało, bardzo chętnie porozmawiam chociażby o tej zmiennej pogodzie haha❣️

Odpowiedz
.compelling.

.compelling.

Niesamowite ile taka praca może wywołać emocji. Wymyślanie sobie piękniejszego życia to mój problem z którym walczę od jakiegoś czasu. Ta praca dziwnie zmotywowała mnie do tej walki. Zachwyca mnie twoje poczucie estetyki i sposób pisania, dobierania słów – czuję jak uderzają we mnie całą swoją mocą. Naprawdę cudownie. 💗

Odpowiedz
2
Aleksandra_Nienna

Aleksandra_Nienna

•  AUTOR

@.compelling. Ślicznie dziękuje, niezmiernie miło mi, że przemawia do Ciebie ta praca ✨. Takie komentarze zawsze wywołują u mnie dużo uśmiechu.
Co do wymyślania sobie piękniejszego życia- cieszę się, że Cię zmotywowałam hah, ale dla mnie aktualnie to jedyna deska ratunku w niektórych sytuacjach i rozumiem, jak ciężko od tego odejść.

Odpowiedz
1
aiwilo.

aiwilo.

Jak ja lubię takie niespodzianki z twojej strony🤭 Aż dzień staje się lepszy po przeczytaniu tego cuda.

Nie powiem – jedno z lepszych twoich dzieł. Czytało się fantastycznie, a te zdjęcia strasznie oddziałują na zapisany tekst.

Mój komentarz to jedynie kropka w twoim morzu umiejętności. Mimo to muszę napisać zwykłe słowa takie jak : fantastyczny shot❤ ( na inne nie umiem się zebrać)

Odpowiedz
2
Aleksandra_Nienna

Aleksandra_Nienna

•  AUTOR

@_Aiwilo_ aż nie wiem jak dobrze mam Ci podziękować. Bardzo cieszę się, że poprawiłam Ci dzień (chociaż nie wiem jakim cudem takie smutanie miałoby to zrobić hahah) i że się najzwyczajniej podobało, zależy mi na tym bardzo ❤️
Dziękuje!

Odpowiedz
1
EverlastingPoet

EverlastingPoet

„Wciąż mam nadzieję, że istnieje dzień, w którym obudzę się kochając życie.”
Muszę zebrać wszystkie myśli, bo nawet nie wiem, co mogę tu napisać. Chyba żadne moje słowa nie oddadzą idealności tej pracy. Zebrałaś całą paletę emocji, i zamknęłaś je w tych słowach. Jestem po prostu zaczarowana wszystkimi wyrazami zawartymi w tym shocie. Wybacz, że nie stać mnie na lepsze słowa, ale niełatwo jest pisać, gdy poczucie zrozumienia i zachwytu dosłownie wlewa się garściami do serca. Czuję gdzieś w środku, że jest to bardzo prywatne dla Ciebie opowiadanie (popraw mnie, jeśli się mylę). Ja również odebrałam je w bardzo osobisty sposób, gdyż każdy mój lęk, każde zwątpienie, zaklęłaś w magiczne epitety. Dodatkowo, zakochałam się w tej grafice – estetyka Twoich arcydzieł to coś, o czym mogłabym pisać całe eseje.
Jesteś prawdziwą Artystką, a tym dziełem przeszłaś samą siebie🌹

Odpowiedz
3
Aleksandra_Nienna

Aleksandra_Nienna

•  AUTOR

@Magic_Cat kiedy czytam Twoje komentarze, to nagle zdaję sobie sprawę, iż totalnie brakuje w słowniku słów, które są w stanie wyrazić moją wdzięczność za to ile razy dzięki Tobie i Twoim jakże miłym słowom się uśmiecham. Niezwykle cieszę się, że Ci się podoba!

Tak, jest dla mnie bardzo osobiste, również oddaje moje lęki przed popadnięciem w szaleństwo i totalnym smutkiem z powodu tego, kim się stałam.

Wracając: dziękuję tak bardzo❣️

Odpowiedz
2

Nowe

Popularne

Kategorie

Powiadomienia

Więcej