Opowiadania mogą zawierać treści nieodpowiednie dla osób nieletnich. Zostaje w nich zachowana oryginalna pisownia.
Pamiętaj, że quizy są tworzone przez użytkowników i nie należy ich traktować jako porady medycznej. Jeżeli szukasz informacji dot. depresji lub pomocy, to odwiedź strony: Nastoletnia depresja, Telefon zaufania dla dzieci i młodzieży, Pokonać kryzys.

A niebo było moim domem


Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.
Zauważyłeś literówkę lub błąd? Napisz do nas.

Komentarze sameQuizy: 8

n...a

Witaj :) One-shot jest dość pomysłowy i po jego przeczytaniu można wyciągać dużo refleksji na jego temat. Podoba mi się Twoja stylistka, choć czasem powinnaś przeczytać na głos niektóre zdania, aby czytało się je lepiej, gdyż nie są spójne, bądź niestylistycznie brzmią. Są to małe błędy, lecz dość ważne. Jeśli będziesz chciała, abym dokładniej wskazała o jakie chodzi, napisz do mnie w prywatnych wiadomościach. Na przyszłość też radzę, abyś pisał/a krótsze zdania, niż takie, które składają się z aż 5 czasowników (niezbyt dobrze to wygląda).

Odpowiedz
2
Cheewie

Cheewie

To jest piękne. Po prostu przyniesione z nieba.

Odpowiedz
1
Kineza

Kineza

Nie wiem co powiedzieć. Mam zbyt ubogi zasób słownictwa. Czytając to, przypomniała mi się mała dziewczynka, która od zawsze zmagała się z odrzuceniem. Teraz prawie dorosła kobieta, ale wciąż dziecko. Powoli z każdym snem przestawałam latać. Już nie potrafię.

Odpowiedz
1
Bachantka

Bachantka

Cudowne… I takie smutne. Świat niestety podcina nam skrzydła.

Odpowiedz
1
Vivien09

Vivien09

Piękne
I smutne
Ale prawdziwe
W ogóle to można tak różnie zinterpretować :D

Odpowiedz
1
Vivien09

Vivien09

@FallenPuppeteer Zanim napiszę, muszę zaznaczyć, że jak interpretowałam, skupiałam się tylko na kilku elementach tutaj: najpierw w życiu jest źle, potem wiatr zabiera dziewczynę w niebo i pomaga latać, ale kiedy odlatuje dalej, mięśnie zaczynają doskwierać (to nie wszędzie uwzględniałam), i dziewczyna spada na ziemię.
Poza tym, wymyśliłam wczoraj trzy interpretacje. Byłam świeżo po zajęciach teatralnych, gdzie też się w interpretację bawiliśmy, to chyba jakoś na tę liczbę wpłynęło 😂
Teraz próbowałam napisać tak dokładnie, jak wyglądały te interpretacje, ale aż się sama zamotałam, bo jak tak chciałam je wytłumaczyć, kolejne elementy przychodziły mi do głowy i aaaa xD Więc może po prostu napiszę ich podsumowania, ogólne wrażenia, przesłania hahah
1. W niektórych przypadkach nawet kiedy ktoś pomoże się komuś podnieść, to wystarczy tylko na chwilę. Potem, kiedy osoba zostanie sama, nie będzie potrafiła sobie poradzić. Potrzebuje kogoś przy sobie cały czas. I kiedy nikogo takiego nie ma blisko, ponownie upada. To jest pierwsze, co mi przyszło do głowy po przeczytaniu.
2. Marzenia i świat wyobraźni to świetna ucieczka od problemów, mogą sprawić, że poczujemy się naprawdę szczęśliwi, ale to jednak wciąż tylko wymysły, rzeczywistość w końcu przypomni o sobie i nie pozwoli dalej lecieć, ściągnie nas na ziemię. Ta interpretacja przyszła po chwili zastanowienia.
3. Tej jednak nie napiszę, bo po zastanowieniu, kompleeetnie poprzekręcałam w niej treść opowiadania 😂😂
Ale co do interpretowania: przeczytałam sobie teraz twoje dzieło jeszcze raz i powiem ci, że super wymyśliłaś z tym budowaniem skrzydeł z pomocą łez <3

Odpowiedz
1
FallenPuppeteer

FallenPuppeteer

•  AUTOR

@Vivien09 Bardzo się cieszę, że moje opowiadanie sprawiło, ze tak dużo o nim myślałaś. To bardzo budujące ♥
A interpretacje mistrzowskie :3

Odpowiedz
1
pokaż więcej odpowiedzi (1)

Nowe

Popularne

Kategorie

Powiadomienia

Więcej