Bardzo ładne opowiadanie, jednak mam kilka porad, które sprawię, że będziesz pisać jeszcze lepiej!
• W dialogach dawaj dłuższe myślniki, możesz skopiować to z nawiasu (—) • (W tym ważne kropki i duże litery) Jeśli piszesz dialog, pisz: — *Treść* — *czasownik z przymiotnikiem/wyrażeniem przyimkowym.* — *Treść*. (jeśli robisz wtrącenie i znowu wypowiedzian słowa) Lub — *Treść.* Lub — *Treść* — *czasownik/wyrażenie przyimkowe* (np. syknął/warknęła) • Błędy ortograficzne – Mglista Pieś*ni* zamiast Mglista Pieś*nio*, zakł*ó*ciła zamiast zakł*u*ciła oraz czem*u*ż zamiast czem*ó*ż • Przecinki przed: "A", "Ale", "Lecz", "Jednak", "Natomiast", "Zaś" (tylko uwaga. Nie "Na, zaś" tylko "Na zaś"). Jest ich jeszcze dużo, więc polecam przejrzeć sobie wszystkie słowa, spójniki itd. przed którymi stawiamy przecinki. • Jeśli stawiasz trzykropek (…), to nie dawaj wielkiej litery, tylko małą, bo to nie nowe zdanie. Masz potencjał, tylko popraw kilka rzeczy, a Twoje opowiadania będą naprawdę dobre!
Odpowiedając: Tak, podobało, tylko chyba przyjaźnię między klanami są dopuszczane, ale to kosmetyczny szczegół ;> Nocny po prostu beznadziejnie kłamię xD, a poza tym trochę menda, nie lubię go Owszem, brzmiał przy tym jak drugi Tygrysi Pazur, ale poza tym miał rację
something_went_wrong
Bardzo ładne opowiadanie, jednak mam kilka porad, które sprawię, że będziesz pisać jeszcze lepiej!
• W dialogach dawaj dłuższe myślniki, możesz skopiować to z nawiasu (—)
• (W tym ważne kropki i duże litery) Jeśli piszesz dialog, pisz:
— *Treść* — *czasownik z przymiotnikiem/wyrażeniem przyimkowym.* — *Treść*. (jeśli robisz wtrącenie i znowu wypowiedzian słowa)
Lub
— *Treść.*
Lub
— *Treść* — *czasownik/wyrażenie przyimkowe* (np. syknął/warknęła)
• Błędy ortograficzne – Mglista Pieś*ni* zamiast Mglista Pieś*nio*, zakł*ó*ciła zamiast zakł*u*ciła oraz czem*u*ż zamiast czem*ó*ż
• Przecinki przed: "A", "Ale", "Lecz", "Jednak", "Natomiast", "Zaś" (tylko uwaga. Nie "Na, zaś" tylko "Na zaś"). Jest ich jeszcze dużo, więc polecam przejrzeć sobie wszystkie słowa, spójniki itd. przed którymi stawiamy przecinki.
• Jeśli stawiasz trzykropek (…), to nie dawaj wielkiej litery, tylko małą, bo to nie nowe zdanie.
Masz potencjał, tylko popraw kilka rzeczy, a Twoje opowiadania będą naprawdę dobre!
PlaczacaChmura
• AUTOR@Kocham_Spiewac_ Dziękuję za rady!
something_went_wrong
@PlaczacaChmura nie ma za co
.Fire_Shadow.-the_Squirrel_.
Dziękuję za przeczytanie!
🩷Trochę to pisałam i przepraszam za błędy itd.
Pytanka do opowiadanie! 👇
(Jak nie chcesz odpowiadać na pytania to napisz w kom "Nie chcę mi się :3")
~ Podobało się? :3
~ Co sądzicie o Nocnym Szepcie?
~ Czy uważacie, że przywódca postąpił słusznie?
Cudo!
Przeczytałam całe i chce żebyś dała mi tego więcej!
PlaczacaChmura
• AUTOR@FireShadowTherian <3
Jenota
Odpowiedając:
Tak, podobało, tylko chyba przyjaźnię między klanami są dopuszczane, ale to kosmetyczny szczegół ;>
Nocny po prostu beznadziejnie kłamię xD, a poza tym trochę menda, nie lubię go
Owszem, brzmiał przy tym jak drugi Tygrysi Pazur, ale poza tym miał rację