Opowiadania mogą zawierać treści nieodpowiednie dla osób nieletnich. Zostaje w nich zachowana oryginalna pisownia.
Pamiętaj, że quizy są tworzone przez użytkowników i nie należy ich traktować jako porady medycznej. Jeżeli szukasz informacji dot. depresji lub pomocy, to odwiedź strony: Nastoletnia depresja, Telefon zaufania dla dzieci i młodzieży, Pokonać kryzys.

Welcome back | Chapter 15


Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.
Quiz, który przeglądasz jest częścią serii. Została zachowana oryginalna pisownia autora.

Komentarze sameQuizy: 8

Nadixs

Nadixs

Szczerze, akcja dzieje się tak szybko, że połowy rzeczy, które tam były wogóle nie ogarnęłam zwłaszcza ten początek rozdziału. Nie wiem co ze mną jest nie tak, ale no cóż, tak już bywa. Poza tym za bardzo się przyzwyczaiłam do tego mrocznego charakteru opowiadania i bardzo dziwnie jest nagle przejść w taki radosny klimat.

Odpowiedz
1
Nadixs

Nadixs

@hello_avais Już się nie mogę doczekać. A tak wogóle zawsze mnie ciekawiło w jaki sposób pisze się opowiadania. Od początku masz całą historię w głowie, czy wymyślasz fabułę na bieżąco i czy masz już wymyślone zakończenie. A tak poza tym bardzo podziwiam twoją pracę i wszystkich autorów na tej stronie, którzy działają na tej stronie. Dzięki wam mogę naprawdę umilić sobie dzień odchodząc w inny świat na szczęście już nie moich trosk.

Odpowiedz
1
hello_avais

hello_avais

•  AUTOR

@Nadixs dziękuję, bardzo mi miło! Nie mam całej fabuły od razu, często podczas pisania mi wpadają pomysły, które się łączą z tymi gotowymi. Mój zarys fabuły ma już kilka lat i stwierdziłam, że czas dokończyć dzieło życia i rozpisałam sobie plan na x rozdziałów do przodu. Póki co mam na jeszcze kilka następnych, a później znowu będę kombinować, haha.

Odpowiedz
1
pokaż więcej odpowiedzi (1)
Basica1207

Basica1207

Jeeeeeejjjjj tak dobrej części dawno nie było. Piękne naprawdę ❤️ Nie ukrywam że to jest to co najbardziej lubię w sobocie🙂🩷

Odpowiedz
1
hello_avais

hello_avais

•  AUTOR

@Basica1207 cieszę się, że mogę Ci umilić weekend! Będę się starać, żeby było jak najwięcej rozdziałów w pełnym gronie Huncwotów❤️

Odpowiedz
1
.Aoife.

.Aoife.

KOCHAM TO❤️❤️❤️🩷🩷❤️‍🔥❤️‍🔥❤️‍🔥❤️‍🔥

Odpowiedz
1
hello_avais

hello_avais

•  AUTOR

@.Aoife. o jejku, bardzo mi miło!❤️

Odpowiedz

Nowe

Popularne

Kategorie

Powiadomienia

Więcej