Opowiadania mogą zawierać treści nieodpowiednie dla osób nieletnich. Zostaje w nich zachowana oryginalna pisownia.
Pamiętaj, że quizy są tworzone przez użytkowników i nie należy ich traktować jako porady medycznej. Jeżeli szukasz informacji dot. depresji lub pomocy, to odwiedź strony: Nastoletnia depresja, Telefon zaufania dla dzieci i młodzieży, Pokonać kryzys.

The Other Side


Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.
Zauważyłeś literówkę lub błąd? Napisz do nas.

Komentarze sameQuizy: 20

oxxlia

oxxlia

wow
nie wiem co napisac
czuje sie rozbita, w pozytywnym sensie.
przepieknie napisane, masz talent <3

Odpowiedz
Hejter_Mikea_Wheelera_Nr.1

Hejter_Mikea_Wheelera_Nr.1

Pierwsze skojarzenie jak przeczytałam o czarnowłosym, morsko okim mężczyźnie PERCY JACKSON

Odpowiedz
Hejter_Mikea_Wheelera_Nr.1

Hejter_Mikea_Wheelera_Nr.1

Piękne opowiadanie

Odpowiedz

p...3

Jezu!! Cudne. Prawie się popłakałam 😃

Odpowiedz
1

F...o

Nie sądziłam że one shot może być taki cudowny i jeszcze mieć szczęśliwe zakończenie😊😍
Dziękuję że napisałaś to opowiadanie☺️

Odpowiedz
2
Devotion

Devotion

•  AUTOR

@Jaggi o jejku, jak milutko ♡ dziękuję bardzo i cieszę się, że wyszło okej, bo nie jestem zbyt dobra w pisaniu happy endów hahah

Odpowiedz
Dora_Hufflepuff

Dora_Hufflepuff

Super opowiadanie.❤💕

Odpowiedz
1

b...e

o boże.

……..
po prostu…. no….. nie wiem co powiedzieć. BRAK SŁÓW.
Popłakałabym się nad pięknem tego, no ale nie umiem się wzruszać i nigdy prawie nie płaczę…
TO BYŁ NAJPIĘKNIEJSZY (i najdłuższy xd) ONE SHOT JAKI CZYTAŁAM!!!

Odpowiedz
1
Reaness

Reaness

Wreszcie to przeczytałam i jestem usatysfakcjonowana, czuję się miło po tej lekturze. Czasem dobrze wspomnieć sobie o Cedriku Diggorym, tym miłym chłopaku z Hufflepuffu.🖤💛

Odpowiedz
2

Czarna_Pani

Pomyśl sobie życzenie a zobaczysz co się stanie…
Zacznij myśleć o czymś czego naprawdę pragniesz
To funkcjonuje…, osoba która mi wysłała tą wiadomość powiedziała że jej życzenie spełniło się po 13 dniach po odczytaniu tej wiadomości
Wypowiedz życzenie jak skończy się odliczanie:
10…
9…
8…
7…
6…
5…
4…
3…
2…
1…
* wypowiedz życzenie*
Wklej tę wiadomość w ciągu 26min do 13 komentarzy
Jeśli tego nie zrobisz stanie się przeciwność tego życzenia

Odpowiedz
.Avis.

.Avis.

@Czarna_Pani Już nigdy więcej nie wklejaj łańcuszków, bo mścicielka przyjdzie do ciebie w nocy i pozbawi cie płodności! Chcesz dowodu? Czternastoletnia Dżesika wysłała i już nie może mieć dzieci! Szczerz się!

Odpowiedz
1
.Avis.

.Avis.

hm… duża inspiracja przeklętym dzieckiem jest dla mnie minusem. Pisząc fanfiction może lepiej byłoby ponaprawiać błędy tego scenariusza? Chociażby Święto Voldemorta odciągnęło moją uwagę, bo kiedy dochodził do władzy jego imię budziło postrach, a teraz każdy do niego mówi na ty? Wiem, że to nie twój pomysł, ale mnie jako wiernej fance twórczości Rowling nóż otwiera się w kieszeni.
Widziałam, że .Asika. już wspominała o zmieniaczach czasu, więc nie będę się powtarzać. Jednak na przyszłość może lepiej unikaj takich inspiracji?

Jeśli chodzi o opowiadanie, to scena śmierci Fallon dzieje się bardzo szybko, na moje oko za szybko. Musiałam ten jeden fragment przeczytać kilka razy żeby zrozumieć co się właśnie stało. Kiedy opisałaś poznanie się pary, to czegoś jakby mi tam brakowało, sama nie wiem czego. Myślę też, że czas w jakim Cedric pogodził się z własną śmiercią jest trochę zbyt szybki.

Jeśli będziesz wstanie wymienić mi chociaż jedną wadę Fallon, to zwrócę ci honor, bo ja złego słowa nie mogę o niej powiedzieć. Namieszała i trudno, miłość była dla niej najważniejsza, a to nie jest wada. Postać wydaje mi się dosyć płytko wykreowana.

To co powiedziałam wcześniej to jednak sama krytyka, a mnie to opowiadanie naprawdę się spodobało, więc chyba wypiszę też kilka mocniejszych stron. Bardzo dobrze oddałaś charakter Cedrica, po prostu było widać, że to ten miły Puchon. Do tego masz bardzo przystępny sposób opisywania sytuacji, czytanie nie sprawiło mi problemów. To rzecz jasna nie są jedyne dobre strony, bo komentując całość mogłabym z czystym sumieniem użyć nadużywanego przymiotnika ,,super”

Odpowiedz
1
Devotion

Devotion

•  AUTOR

@.Avis. jestem naprawdę bardzo wdzięczna za twoją opinię, bo osobiście sądzę, że dobrze jest jednak usłyszeć też, co wyszło nie tak, a nie tylko same pochwały, aby móc doszlifować swoje następne prace. Tak naprawdę dopiero uczę się pisać opowiadania z „prawdziwego zdarzenia” i teraz na pewno zwrócę uwagę na te i podobne rzeczy, o których wspomniałaś, w przyszłości. Dziękuję bardzo jeszcze raz, twój komentarz naprawdę mi pomógł i już mniej więcej wiem, czego unikać w dalszym tworzeniu.
I cieszę się, że mimo wszystko opowiadanie ci się podobało. ♥

Odpowiedz
2

Nowe

Popularne

Kategorie

Powiadomienia

Więcej