Opowiadania mogą zawierać treści nieodpowiednie dla osób nieletnich. Zostaje w nich zachowana oryginalna pisownia.
Pamiętaj, że quizy są tworzone przez użytkowników i nie należy ich traktować jako porady medycznej. Jeżeli szukasz informacji dot. depresji lub pomocy, to odwiedź strony: Nastoletnia depresja, Telefon zaufania dla dzieci i młodzieży, Pokonać kryzys.

NEON GRAVESTONES

Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.
Zauważyłeś literówkę lub błąd? Napisz do nas.

Komentarze sameQuizy: 33

Bandito

Bandito

||-//

Odpowiedz
2
.Niedoskonala.

.Niedoskonala.

Shot skłaniający do refleksji i poruszający.

Odpowiedz
2
.Niedoskonala.

.Niedoskonala.

@Diamoond Ojejku, dlaczego?

Odpowiedz
2
Diamoond

Diamoond

•  AUTOR

@.Fatamorgana. cały czas pamiętam Twój wpis, w którym pisałaś, że to w takich one shotach wychodzę lepiej, a było to kiedy dopiero zaczynałam wykraczać poza swoją bezpieczną bańkę serii o miłości. jakoś tak miał on dla mnie tak wiele wartości i dał mi spore pole do refleksji.

Odpowiedz
2
pokaż więcej odpowiedzi (1)
Alice2222

Alice2222

To dzieło jest tak bardzo prawdziwe! Przedwczesna śmierć pozostawia wielki ślad na bliskich.
Nigdy nie rozumiałam jak można odebrać sobie życie,które jest darem nie zwracając uwagi na uczucia innych i chyba nigdy nie zrozumiem, bo osoby, które mają myśli samobójcze widzą ten temat zapewne inaczej niż ja.

Dziękuję ci za to opowiadanie, które do głębi poruszyło moje serducho!

Odpowiedz
1
Diamoond

Diamoond

•  AUTOR

@Alice2222 szczerze mówiąc, to naprawdę zależy od osoby. pewnie, wiele osób myśli, ale niewątpliwie w gronie osób, które miewają lub miewały myśli samobójcze, są ludzie, którzy myślą w ten sam sposób.
to ja dziękuję za piękne słowa i cieszę się, że mogłam trochę skłonić do refleksji!

Odpowiedz
Broken_Hearts

Broken_Hearts

Odcięłam się od poezji, gubiąc przy okazji swój mały świat schowany właśnie w tym. Cholerka, tak bardzo potrzebowałam czegoś dobrego.

Twe dzieła zawsze niosą ze sobą jakieś przesłanie. To nadzwyczaj wspaniałe, że potrafisz ująć tak wiele w jednej rzeczy. Na pewno pomagasz innym, choćby w małym stopniu.

I musisz mi wybaczyć chaotyczność wszystkiego, ale ciężko jest przekazać ogrom myśli w miarę sensowne zdania.

To nie przypadek, że przez cały czas czytania, leciała mi w tle muzyka podtrzymująca powagę i ważność tego opowiadania. Chyba dzięki niej me serce otworzyło się jeszcze bardziej, by każde słowo zostało we mnie zakodowane na dobre. Ogromnie dziękuję, że tworzysz, naprawdę. Wyciągnęłaś mnie w sumie z twórczego dołka.

Korzystając z okazji chciałabym pogratulować Ci tej ogromnej jedenastki. Przecież jeszcze tak niedawno z przodu znajdowała się jedna cyfra. To tylko pokazuje, jak bardzo zasługujesz na tak ogromne wyróżnienie.
Brawa i ukłony. ♥

Odpowiedz
1
Diamoond

Diamoond

•  AUTOR

@Broken_Hearts gdzie zacząć podziękowania? tak piękne słowa to najcenniejsza nagroda, jaką ktokolwiek może dostać. przez chwilę wręcz poczułam się, jakby faktycznie tak wiele było w moim zasięgu, niezwykłe. dziękuję Ci podwójnie!

Odpowiedz
1
Shadow_Lady

Shadow_Lady

Przepraszam z całego serca za kruchość i mizerny wygląd mojego komentarza, ale nie będę nawet udawać, że umiem dorównać mistrzyni, pisząc pod jej tworem. Chciałam tylko „głośno” podkreślić fakt, że żadne z opowiadań na tej stronie nie poruszają mnie tak bardzo jak te, co znajdują się na tym profilu.

Chciałabym wyciągnąć kiedyś z jednej z półek w księgarni cudo w pięknej okładce z twoim nazwiskiem na przedzie, bo wiem, że będzie to niekonwencjonalny ideał, co poruszy jeszcze więcej serc.

Odpowiedz
1
Diamoond

Diamoond

•  AUTOR

@Shadow_Lady komentarz jest piękny, przyrzekam. dziękuję Ci strasznie za każde przecudowne słowo. brzmi to strasznie sztucznie i wręcz przesłodzenie, ale naprawdę bardzo dziękuję! 🌙

Odpowiedz
1
Pestilence

Pestilence

Samobójstwo to nie opcja? Dla mnie coraz częściej staje się jedynym możliwym rozwiązaniem. Powiem tak, masz talent, ale chyba nie rozumiesz tego, o czym piszesz (Nie znam twojej sytuacji). Ja też często myślałam, jak można pomyśleć o samobójstwie? Jak można być do czegoś takiego zdolnym? Na razie znam odpowiedź na pierwsze pytanie, oby tak pozostało. To tylko takie gadanie, jeżeli nie należysz do osób niestabilnych emocjonaknie i mających opisywane problemy, nie jesteś w stanie czegoś przekazać. Uwierz mi, ale wszyscy wiedzą, że samobójstwo to nie opcja. Po prostu czasem życie staje się zbyt trudne i wybór nie istnieje. Większość osób prosi o pomoc, nie w sposób oczywisty, ale daje sygnały o swoich zamiarach. Czasem nikt ich nie słyszy… Coś jest w słowach, że wszyscy będą nas kochać dopiero w trumnie. Po śmierci punkt widzenia się zmienia, a twierdzenie, że rodzicom będzie przykro… hm, takie osoby mają to po prostu głęboko w poważaniu. Mnie w samobójstwie nie przeraża myśl, co będzie z innymi. Ten jeden raz liczę się ja, a ja w końcu się uwolnię. Jedyne co jeszcze mnie tu trzyma to strach, bo jestem tchórzem oraz naiwną idiotką, która wierzy, że jeszcze będzie lepiej. Ładnie piszesz, sama idea jest piękna, ale osoba „niewtajemniczona” nie zrozumie tego, co siedzi w głowie przyszłemu samobójcy. To aż śmieszne, że owe zrozumienie nie jest trudne. Wystarczy tylko pozwolić na własne zniszczenie, czasem w mniejszym, a czasem w większym stopniu.

Odpowiedz
1
Diamoond

Diamoond

•  AUTOR

@Pestilence akurat choruję, fenomenalnie, że postanowiłaś mi to wytknąć. ,,takie gadanie” to nic innego jak notka z mojej strony do każdego, kto to przeczytał. nie mam zamiaru gloryfikować samobójstwa, nigdy nie będę, to nie jest rzecz do wywyższania.
nie jestem psychologiem, nie wypowiem się o Tobie. byłoby kompletnie przyjemnie, gdybyś Ty też z góry nie oceniła, jaka to płytka, niewyrozumiała i, och, to moje ulubione, ,,niewtajemniczona” jestem, gdy w grę wchodzą te tematy. 😌

Odpowiedz
1
Pestilence

Pestilence

@Diamoond Nie chciałam Cię urazić. Przykro mi jeśli to zrobiłam, bo naprawdę od dawna doceniam Twój talent i śledzę ten profil, czego ani przez chwilę nie żałuję. Po prostu sądzę, że żeby opisywać jakiś temat właściwie trzeba go dogłębnie rozumieć… a tutaj mi tego brakowało. Nie sprawiałaś wrażenia, kogoś kto wie o czym pisze, a temat jest bardzo trudny i łatwo się potknąć. Zgadzam się, źle wszystko ujęłam, za ostro zareagowałam. Przepraszam jeszcze raz, czasem jest mu naprawdę ciężko, a nie zależy mi na kłotniach z kim się da.

Odpowiedz
Quietly

Quietly

Przecież wiesz co sądzę.

Odpowiedz
1
Diamoond

Diamoond

•  AUTOR

@Quietly chciałabym, ale mogę się domyślać. 😌🌹

Odpowiedz
foofaraw

foofaraw

w pewnym sensie jest opcją. nie jestem pewna, z czego wynikająca – z tchórzostwa czy może raczej odwagi (swoją drogą, całkiem niezły temat do dyskusji), ale samobójstwo to jakieś wyjście.💫

Odpowiedz
2
Diamoond

Diamoond

•  AUTOR

@sketchy_kisses raczej nie pozostawię opowiadania, gdzie pojawia się motyw samobójstwa bez tego krótkiego zdania (chyba w Wires tak zrobiłam, mam plan to poprawić). 😌

Odpowiedz
1
foofaraw

foofaraw

@Diamoond w porządku, przecież nic nie mówię. chciałam tylko podzielić się swoją opinią na ten temat, haha. 🔥

Odpowiedz
QuinlankaA

QuinlankaA

Jak dla mnie cudo, znowu trafiłaś prosto w moje serce. Twoje teksty skutecznie zachęcają do rozmyślań 😍❤

Odpowiedz
2
Diamoond

Diamoond

•  AUTOR

@QuinlankaA rozmyślania są kompletnie istotne! dziękuję! 💓

Odpowiedz

m...s

Jeju… Zadziwiasz mnie. Nie tylko swoim ogromnym talentem (nad którym rozpisywałam się już wielekrotnie), a też szybkością dodawania swoich prac.

Ten os wprowadził mnie w tak cholerną melancholię, że nie potrafię upożądkować prostych słów i ustawić je na swoich miejscach, by choć trochę wyrazić jak wspaniała jest praca, z którą miałam przed chwilą styczność. Nie wierzyłam, że można pisać tak prawdziwie, a jednocześnie poruszać tak trudne tematy, dopuki nie poznałam się z twoimi opowiadaniami.

Tyle czasu minęło odkąd jestem na tej stronie i mogę z wielkim przekonaniem powiedzieć, że każdy pisze oryginalnie, ale twoje prace rzucają na kolana

Gratuluję talentu ❤️

Odpowiedz
2
Diamoond

Diamoond

•  AUTOR

@P.R.E.T.T.Y lubię poruszać trudne tematy, zdecydowanie. jestem w stanie tylko Ci podziękować, więc to też robię. 💕

Odpowiedz
1

Nowe

Popularne

Kategorie

Powiadomienia

Więcej