Który przestępca z „Boku no Hero Academia” stanie się Twoim yandere?

Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.
Zauważyłeś literówkę lub błąd? Napisz do nas.

Komentarze sameQuizy: 265

xXLittleDemonXx

xXLittleDemonXx

Dabi
Dabi przyciąga Cię jak ćma do płomieni. Poniekąd to Twoja wina, że ma on obsesje na punkcie Ciebie. To Ty pierwszy zacząłeś się nim interesować podczas waszego przypadkowego spotkania. Głupi wypadek, który doprowadził Cię do tego, gdzie jesteś teraz. Powiedzmy, że Twoja ciekawość jego osobą sprawiła, że i on zaczął się Tobą interesować. Co niestety oznacza dla Ciebie pożegnanie się z wolnością.

Dabi będzie trzymać Cię w kryjówce z daleka od wszystkich, nawet od League of Villains. Chce mieć po prostu Ciebie całego dla siebie i wierz mi nie jest to takie przyjemne jak Ci się wydaje. Dabi na Twoje nieszczęście jest sadystycznym yandere i uwielbia myśl, że może Cię całkowicie złamać. No to powodzenia….

..No to F moje *stare* (kit, że w tym roku mam 17 lat XD) kości qwq
*Kup mi ktoś trumnę, ok?*

Odpowiedz

A...o

Himiko Toga

Jeeeeeeej :))))

Odpowiedz
Amulcia

Amulcia

Tomura Shigaraki
Nienawidzę typa ;< Chciałam bym togusie, ale cóż

Odpowiedz

A...o

@Amulcia a ja nie znam. I mam Togę:D

Odpowiedz
1
Amulcia

Amulcia

@Majszel zazdro 👌

Odpowiedz
Nadia_the_Otaku

Nadia_the_Otaku

Doga B3

Odpowiedz
Harka

Harka

LESSSS GO IDOL ZA PIERWSZYM RAZEM B)

Odpowiedz
whoatemymom

whoatemymom

Shigaraki
TAAAK

Odpowiedz
Michiru

Michiru

Tomura Shigaraki

Byłeś całkowitym przeciwieństwem Tomury. Życzliwy, wyrozumiały i do tego chciałeś zostać bohaterem. Nie byłeś szczególnie silny pod względem swojego quirk, a jednak mimo wszystko zwróciłeś uwagę Tomury na siebie. Jednak chce on wymazać wszystkie Twoje cechy, które przykuły jego uwagę i zmienić Cię w kogoś lepszego – kogoś, kto byłby po jego stronie. To nie powinno być trudne, biorąc pod uwagę, jak desperacko chciałeś zobaczyć w nim dobro – to nawet całkiem zabawne i ironiczne. Chciałeś go zmienić w ten sam sposób jak on Ciebie. Jednak w odróżnieniu od Ciebie to on tak naprawdę ma kontrole. Wie jak zmanipulować Twoją dobrą stroną aby było Ci go szkoda. Zostaniesz przez to dość szybko uwięziony przez Tomure w jego kryjówce. Stałeś się jego konfigurowalną lalką z którą mógł zrobić wszystko co chce i zmienić Cię jak chce. To Twoja kara za sprawienie, że się w Tobie zakochał.

Odpowiedz
hanka_zioomek

hanka_zioomek

Himiko Toga
Himiko ma dość pokręcone spojrzenie na miłość. A mianowicie jako, że jest w Tobie zakochana chce się stać Tobą. Na Twoje szczęście jesteś świetnym wyzwaniem dla Himiko i jeszcze nie udało jej się wypić Twojej krwi. Wielkie podniecenie daje jej to, że może Cię śledzić i polować na Ciebie. Toga sprawia, że Twoje życie staje się bardzo nieprzewidywalne i nigdy nie wiadomo co następnego wymyśli. Niestety Twoi bliscy też są w niebezpieczeństwie z powodu Himiko.
Bez problemu będzie ona się podszywała pod Twoich bliskich i próbowała się do Ciebie zbliżyć. Lepiej uważaj i pilnuj osoby na których Ci zależy ponieważ Toga ich wykorzysta aby być blisko Ciebie. No to miłej zabawy z nią!

Odpowiedz
xnqtyx

xnqtyx

Toga Himiko
mrr Todzia jest hot ja ją uwielbiam >:3

Odpowiedz
Amelwater

Amelwater

Dabi
Dabi przyciąga Cię jak ćma do płomieni. Poniekąd to Twoja wina, że ma on obsesje na punkcie Ciebie. To Ty pierwszy zacząłeś się nim interesować podczas waszego przypadkowego spotkania. Głupi wypadek, który doprowadził Cię do tego, gdzie jesteś teraz. Powiedzmy, że Twoja ciekawość jego osobą sprawiła, że i on zaczął się Tobą interesować. Co niestety oznacza dla Ciebie pożegnanie się z wolnością. Dabi będzie trzymać Cię w kryjówce z daleka od wszystkich, nawet od League of Villains. Chce mieć po prostu Ciebie całego dla siebie i wierz mi nie jest to takie przyjemne jak Ci się wydaje. Dabi na Twoje nieszczęście jest sadystycznym yandere i uwielbia myśl, że może Cię całkowicie złamać. No to powodzenia….
Ojej..🥰❤️💙🤩🤫✨😏😏

Odpowiedz

Nowe

Popularne

Kategorie

Powiadomienia

Więcej