Jaką boską zdolność posiadasz?


Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.
Zauważyłeś literówkę lub błąd? Napisz do nas.

Komentarze sameQuizy: 133

N...A

Osiągnąłeś nieśmiertelność, co oznacza, że nigdy się nie zestarzejesz i wyzdrowiejesz po każdej kontuzji (rany goją się natychmiast). Możesz przetrwać bez potrzeby korzystania z zasobów takich jak żywność i jesteś odporny na choroby, toksyny i leki. Nawet jeśli odniesiesz śmiertelne obrażenia i umrzesz, po śmierci zawsze będziesz wracać do życia.

Odpowiedz
.ChuuyaNakahara.

.ChuuyaNakahara.

Grawitacja
Posiadasz możliwość kontrolowania grawitacji i zmianę właściwości grawitacji wszystkiego czego dotkniesz! Możesz zrobić dosłownie wszystko, co chcesz z grawitacją, a nawet generować miniaturowe czarne dziury. Podoba Ci się ta zdolność czy wolałbyś inną? Daj znać w komentarzu!

AAA MEGA QUIZ UWUWUW

Odpowiedz
Stay_Soul

Stay_Soul

Grawitacja!

W 100% się zgadzam z opisem! Wspaniały quiz! <3

Odpowiedz
maxymalnymax

maxymalnymax

Nieśmiertelność

Odpowiedz
Lodziarz_Yakko

Lodziarz_Yakko

Że żyję

Odpowiedz
kopalyna

kopalyna

Moce psychiczne

Odpowiedz
EdmLover

EdmLover

Nieśmiertelność, nie chciałabym, wolałabym uzdrowienie czy coś…

Odpowiedz
pestycyd

pestycyd

Kreacja Świata

Możesz z niczego stworzyć dowolną rzecz lub nawet żywe stworzenie. Tak długo jak rozumiesz, jak coś funkcjonuje, masz moc, aby to urzeczywistnić. Podoba Ci się ta zdolność czy wolałbyś inną? Daj znać w komentarzu!

Chciałabym

Odpowiedz
1

j...3

Nieśmiertelność
Ale ja nie chcę tak non-stop żyć….

Odpowiedz

WoM21

Uzdrowienie

Posiadasz moc przywrócenia zdrowia każdej żywej istocie! Możesz wyleczyć wszystko, dopóki cel żyje. Możesz leczyć nawet rzeczy, których nie potrafi obecna wiedza medyczna (takie jak utracone kończyny i narządy wewnętrzne, uszkodzone nerwy, blizny). Możesz wyczuć zdrowie każdego i przyczyny ran, chorób lub urazów oraz możliwe genetyczne słabości i predyspozycje. Jesteś także w stanie uleczyć chorych psychicznie i sprawić, by znów byli zdrowi. Podoba Ci się ta zdolność czy wolałbyś inną? Daj znać w komentarzu!

Dla mnie spoko😎

Odpowiedz
1

Nowe

Popularne

Kategorie

Powiadomienia

Więcej