Kreator postaci z „Boku no Hero Academia”!

Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.
Zauważyłeś literówkę, błąd ortograficzny lub stylistyczny? Napisz do nas.

Komentarze sameQuizy: 71

Alan5

Alan5

Mój bochter nazywa się Axel Phoenix jest to 16 letni chłopak(czasy w których żyje to około 10 lat przed wydarzeniami z bnha) uczeń klasy 1A w U. A. Ma 1,83m wzrostu ciemno brązowe krótkie włosy i ciemno zielone oczy jest szczupły i ma atletyczną budowę ciała. Chłopak jest typem introwertyka nieznosi tłumów oraz nie lubi się zbytnio integrować z innymi. Axel jest bardzo poważny i spokojny a także niezwykle inteligentny (w części pisemnej na egzaminie wstępnym uzyskał maksa) swoją klasę we większości uważa za dziecinnych i dla których bycie bohaterem to jakoś zabawa. Jak chodzi o jego historię to jego mama to zwykły cywil ale ojciec był szefem grupy przestmczej ma również dwie starsze siostry. Axel pewnego dnia dowiedział się że jego ojciec chce by jedna z jego sióstr wyszła za innego przeztemce by ci mogli zawiązać współpracę gdy powiedział o tym matce ta zgroziła mężowi że o wszystkich poinformuję policję. Ten w napadzie gniewu zaatakował kobietę w której obronie stanoł Axel który ostatecznie pokonał ojca. O wszystkim poinformowano policję która aresztowała mężczyznę jednak kilka dni później w ramach zemsty współpracownicy ojca bochatera porwali jego matkę i siostry Axel jednak gdy się o tym dowiedział nie czekał aż policja się tym zajmie i sam postanowił odbić rodzinę. Udało mu się mimo że stanoł naprzeciw 20 przestępcą (Axel miał wtedy 12 lat) pokonał ich i uwolnił kobiety. Jak chodzi o jego quirk to ,,Phoenix” quirk powoduje że Axel wytwarza ogień o temperaturze wystarczającej do tego by spopielić większość materiałów znanych człowiekowi oprócz tego tworzy płonące skrzydła pozwalające mu do latania a także wytwarzania swoistych wirów ognia w dodatku póra że skrzydeł Alex jest wstanie używać do leczenia ran innych ludzi a nawet jeśli są to najcięższe ranny. Sam bochatera też posiada potężna redeneracje można ująć że jest wręcz nieśmiertelny bo nigdy nie był nawet bliski śmierci mimo że większości obrażeń które nic nie robiły chłopakowi dla większości osób były by śmiertelne. Axel w U. A. był najlepszym uczniem w klasie jak i na roku mimo że ogólnie miał opinie strasznego i oschłego to jego klasa z czasem go bardzo polubiła uznając go za genialnego dowódcę. Mam nadzieję że się podoba. Szczerze jest jeden z wielu wymyślnych przezemnie bohaterów ale to akurat ten zdobył najbardziej moją sympatje i dlatego o nim napisałem. Swoją drogą genialny quiz i liczę na podobne w przyszłości. :)

Odpowiedz
Salija

Salija

•  AUTOR

@Alan5
Interesująca ta postać :)
Dziękuję za komentarz ^-^

Odpowiedz
Minty_Cat_OwO

Minty_Cat_OwO

Ja mam swoich oc z Bnha CAŁE DRZEWO GENEALOGICZNE wraz ze postaciami pobocznymi, lecz opiszę swoją pierwszą.
Nazywa się Yuzumi Shipeko. (Shippo-ogon neko-kot. Wyjaśnienie później.) W dniu śmierci miała ok. 60 lat, lecz uznajmy, że ma 16.
Jest to dziewczyna o czarnych włosach z fioletowymi końcówkami i jednym różowym pasemkiem w grzywce. Ma zielone oczy, lecz nosi soczewki, które zmieniają je na: jedno fioletowe i jedno różowe. Ma 170 cm wzrostu, a jej quirk to ogon, którego może dowolnie wydłużać i tworzyć duplikować. Jest on czarno-fioletowy i pokryty grubą ilością futra, które przy odpowiednim użyciu są jak kolce. Posiada też czarne kocie uszy, a w miejscu… Tych dziur w nosie (XDD) jest mały koci nosek.
Jej rodzina była mordowana w odstępie kilku lat i została sama z bratem. Poszła do U.A wcześniej niż główni bohaterowie z Bnha, ale oblała klasę i musiała pozostać w tej samej. Tam poznała się z innymi blablabla. Pewnego dnia ktoś zamordował jej kochanego brata i z radosnej dziewczyny zmieniła się w oschłą i prawie nie okazującą emocji istotę. Była taka, aż do czasu, gdy jej chłopak (uhuhuhu, zgadnijcie kto (:× ) udowodnił jej, że jest coś warta i, że będzie dobrą bohaterką.

Dalej mi się nie chce pisać, bo plącze się to z innymi postaciami i byłoby za dużo opisywania. Tak tylko powiem, że w ostatecznej walce umiera, tak jak większość moich oc. Lubię zabijać postacie (: (Mam nadzieję, że da się zrozumieć ten opis c:)

Odpowiedz
1
Salija

Salija

•  AUTOR

@Minty_Cat_OwO
Sądzę że dostatecznie zrozumiałam XD
Czy jej chłopak to Izuku? Bo to do niego podobne XD
Quirk jest ciekawy, oryginalny i działa ciut inaczej niż np: quirk Ojiro więc to dla mnie na plus
Napisałaś o niej jakieś opowiadanie na SQ lub wattpadzie czy coś podobnego?
Oczywiście dziękuję za komentarz ^-^

Odpowiedz
Minty_Cat_OwO

Minty_Cat_OwO

@Salija Nie, to nie Izuku. I nie, nie uważam, by pisanie o niej opowiadania byłoby potrzebne. Zazwyczaj czuję się dziwnie z faktem, że wplątuję moje oc w oryginalną fabułę i zazwyczaj sądzę, że traci ona efekt. Ale pożyjemy zobaczymy i być może kiedyś coś z nią zrobię i nie pójdzie w niepamięć tak jak moje dawne oc. (Wierz mi, one były tak op, że pewnie by One Punch Man’a mogły pokonać)

Odpowiedz
Salija

Salija

•  AUTOR

@Minty_Cat_OwO
Cóż, a mogę chociaż wiedzieć kim był ten jej chłopak? c:

Odpowiedz
Minty_Cat_OwO

Minty_Cat_OwO

@Salija To będzie odwieczna tajemnica. (Tak, wiem, jestem zła (;)

Odpowiedz
Salija

Salija

•  AUTOR

@Minty_Cat_OwO
Bo to zwykle Izuku udowadnia innym ich wartości :v
No cóż, jak nie chcesz to nie mów

Odpowiedz
Arim

Arim

Mój bohater nazywa się Astern Blane jest to 16 letni chłopak pochodzący z USA ale mieszkający w Japoni uczeń klasy 1A w U. A. Astern ma jasno brązowe włosy i ciemno zielone oczy ma 1,90m wzrostu i jest dobrze zbudowany. Jego quirk to ,,Berserker” umiejętność ta sprawia że Astern staje się niezwykle silny (jest w stanie unieść 18 ton) jego szybkość również się zwiększa w dodanku wszelkie kwasy, gazy,ogień,eksplozje nie wywierają na nim większego wrażenia a obrażenia fizyczne dodatkowo potęgują jego siłę, Aster jest w stanie używać mocy przez ok. 15 minut ale to mu zawsze wystarczało na pokonanie przeciwników później jest jednak zmuszony na przerwę od używania mocy w zależności jak długo jej używał i jak bardzo moc się spotengowała(czas czekania to 30min-6godz). Jednak Astern przez długi czas bał się swojej mocy poniważ w wieku 6 lat w szkole wyśmiwany przez klasę nie wytrzymał i urzył mocy wyniku czego cała klasa(21 dzieci) we większości ciężko ranni oraz 5 nauczycieli (wszyscy ranni posiadali quirki) trafili do szpitala. Po tych wydarzeniach Aster z mamą i starszą siostrą (ojciec był bohaterem który zginął podczas jednej misji kiedy Astern miał 3 lata) wyjechali do Japonii zkąd pochodziła matka bochatera. Od tamtej pory Aster nie używał mocy i planował zostać prawnikiem jednak kiedy ten miał 14 lat okazało się że jego mama choruje na nowotwór który zaledwie pół roku po diagnozie doprowadził kobietę na łoże śmierci. Jednak w tedy kiedy matka poraz ostatni spotkała się z synem szersze znim porozmawiała pamiętając jak bardzo ten chciał rozstać bohaterem poprosiła go oto żeby się nie bał i spełnił swoje dwne mażenia których chodźby ona nie mogła zrealizować mimo nawet ukończenia U. A. bo zdecydowała się poświęcić wychowaniu dzieci. Nastęgo dnia matka zmarła. Od tamtej chwili Aster zaczoł trenować by następnym razem gdy użyje mocy nikogo nie skrzywdzić swoją mocą i by spełnić wolę matki. Jednak mimo wszystko chłopak bał się użyć mocy aż do dnia egzaminów. Część pisemną napisał na prawie maksa lecz problemy zaczęły się w części praktycznej. Aster mimo treningu dalej bał się użyć mocy jednak w pewny momęcie zrozumiał że musi się przełamać i zrobić to o co go prosiła matka. Ruszył jak błyskawica masakrując wszystkie roboty które w był w zasięgu jego wzroku łącznie z gigantycznym robotem którego powalił jednym ciosem. Mimo że Astern zaczoł walczyć tak naprawdę dopiero po około połowie czasu to zajoł 1 miejsce (egzekwo z Bakugo). Dzięki czemu dostał się do U. A. Sam Aster jest z charakteru bardzo spokojnym, cichym,poczciwy i bardzo mądrym chłopakiem który najbardziej obaiw się że kogoś skrzywdzić swoją mocą której używając staje się z charakteru podobny do Bakugo. W dodatku chłopak uprawia judo, umi grać na gitarze i pianinie i uwielbia czytać. Myślę że się podoba. I wogóle fajny quiz:). Ps: Sorki że się tak rozpisałem.

Odpowiedz
2
Salija

Salija

•  AUTOR

@Arim
Dlaczego wy mnie przepraszacie? XD
Oprócz ciebie kilku użytkowników też tak zrobiło, a ja tego nie rozumiem bo sama chciałam, żeby komentarze były jak najdłuższe :)
Pomysł na postać świetny, całkiem oryginalny i historia interesująca.
Dobrze, że Astern w końcu się przełamał, niczym Todoroki w walce z Izuku XD
Dziękuję za komentarz ^-^

Odpowiedz
1
Arim

Arim

@Salija
Miło że się podoba szczerze nie myślałem że się spodpodoba. A tak wogóle to że tyle pisze jest efektem tego że lubię wymyślać historie w uniwersach anime i je pisać. I nie mie pisze na Wadpadzie ani nigdzie ale o tym myślałem.

Odpowiedz
Ksayo11

Ksayo11

Moja postać to złoczyńca znany jako,,Valian” Wróg Publiczny Numer 1 (Jego prawdziwe imię nie jest znane). Jest to mężczyzna mający około 30 lat mam 1,91m wzrostu i czarne krótkie włosy. Jest ubrany w czarny płaszcz z kapturem pod którym ma ubraną ciemno czarną marynarkę pod którą ma białą koszule i czarny krawat a także czarne garniturowe spodnie eleganckie czarne buty oraz najbardziej charakterystyczną część jego ubioru jest to biała maska na jego twarzy na której jednej stronie jest uśmiechnięta połowa twarzy a po drugiej stronie smutna połowa twarzy przez którą twarz Valiana nie została nigdy ujawniona. Jego tytuł wroga publicznego numer 1 wziął się ztąd że około rok przed wydarzeniami z boku no hero academi dokonał prawdziwej żezi zabijając 50 zawodowych bohaterów w niecały miesiąc i raniąc kolejnych 20. Rzeź skończyła się dopiero po jego walce z All Mightem który go jednak nie pochwycił ani nie pokonał a wyniku użycia jego quirka (o jego quirku powiem zaraz) All Might który wcześniej mógł używać mocy przez nawet 8 godzin przez moc Valiana ten czas skrócił się do okoła 3 godzin. Ale mimo porażki All Mighta Valian przestał już atakować ale kiedy już wszyscy myśleli że Valian już nigdy nie zaatakuje na początku rozpoczęcia kolejnej klasy przez głównych bohaterów Valian powrócił w wielkim stylu zabijając Mt. Lady oraz Kamujego oraz kilka dni później zaatakował U. A. w wyniku czego śmierć poniusł Cementos oraz Snipe a ranni zozali Midnight,Aizawa, Nezu a z uczniów Bakugo i Kirishima którzy chcieli mimo rozkazu ewakułacji chcieli zatrzymać Viliana. Jak się okazało zaatakował szkołę by zabić All Mighta ale gdy okazało się że niema go w szkole wycofał się zostawiając przy życiu trójkę nauczycieli by przekazali światu że Valian powrócił. Jak chodzi o umiejętności Valiana to ten genialnie walczy wręcz mistrzowsko posługuje się nożem i pistoletem a także różnego typu bombami których używa oprócz tego jest nad nadnaturalnie wsportowany i zwiny. Możliwe że jest mieszańcem zewzględu na to że jego umiejętności walki oraz to że zawsze ucieka nie zauważony aż do kolejnego ataku. Ale zato jest wiadome że posiada quirk
,,Black Matter” który polega na tym że Valian tworzy czarna materię na dowolnej części swojego ciała która przy kątakcie z wybraną osobą lub rzeczą powoduje po paru chwilach całkowite zniszenie tej osoby lub rzeczy jednak Valian jest stanie użyć jedynie 3 razy na dobę jedyną osobą która przeżyła kontakt z jego mocą był All Might który po chwili porostu wrócił do swojej firmy przed użyciem mocy. Jednak jak chodzi o quirk Valian rzedko go używa woli rabijać bronią. Jak chodzi o jego charakter możliwe że chróje na jakąś chorobę psychiczną która powoduje zmianę osobowości zewzględu na to że momętalnie z żartobliwego pewnego siebie człowieka którego zdaniem zabijanie to zabawa zmienia się w przerarzjącego okrótnego wulgarnego osobnika któremu zabijanie sprawia chorą przyjęmność. O jego motywie nie wiele wiadomą ale pewne jest to że chce się pozbyć wszystkich herosów lecz nie zabił nigdy ucznia szkoły bohaterów a kiedy odchodził od ranego Bakugo i Kirishimy powiędział że ich oszędza bo dla nich może znajdzie się jeszcze miejsce w jego,, Nowym” świecie. Mam nadzieję że się podoba.

Odpowiedz
2
Salija

Salija

•  AUTOR

@Ksayo11
Podoba i to bardzo!
Niewiele postaci pod tym quizem to złoczyńcy, a o takich czyta się jeszcze ciekawiej niż o bohaterach.
W tym przypadku nie jest inaczej, postać jest dobrze zrobiona i przemyślana.
Dziękuję za komentarz ^-^

Odpowiedz
KYS_Znaczy_Kill_Your_Stary

KYS_Znaczy_Kill_Your_Stary

Mój stary zwierz.

Odpowiedz
Squishy_Jimin_

Squishy_Jimin_

Moja postać nazywa się Shio . Ma 16 lat i 1,74 cm. Chodzi do U.A. Podkoch*** się w chłopaku o imieniu Alan. Niestety on stoi po złej stronie.Przyjaciółki Shio ostrzegają ją przed nim,ale ona ich nie słucha. Wkońcu Alan dowiedział się o tym. Każdy o tym rozmawiał,i naśmiewał Shio.Dziewczyna miała tego dość i miała na myśli próby samobójcze.Pewnego dnia Shio poszła do łazienki,zaczęła się ciąć.Alan wbiegł i ….przytulił ją i pocałował.Od tamtej chwili nikt nie skrzywdzi Shio jak wtedy .
Koniec ❤

Odpowiedz
1
Salija

Salija

•  AUTOR

@Squishy_Jimin_
Urocze ^-^
Dziękuję za komentarz :)

Odpowiedz
Natalia.321

Natalia.321

<3

Odpowiedz
KarmelYuri

KarmelYuri

Przepraszam za reklame: https://www.wattpad.com/user/Tirina32 = jeśli lubisz Yaoi\ Shounen-ai ( Miłego dnia ) *Reklama tego profilu nie jest moja ja tylko wspieram ludzi*

Odpowiedz
1
Salija

Salija

•  AUTOR

@Kovadii
Co to za profil?

Odpowiedz
KarmelYuri

KarmelYuri

@Salija Profil to Profil jest Yaoi czyli związki homo. Takiej jednaj dobrej duszyczki-_- xD

Odpowiedz
1
Salija

Salija

•  AUTOR

@Kovadii
Wiem co to yaoi i sama bardzo to lubię (Yuri czasem też)
Pytałam się bardziej o tematykę (Anime, gry, seriale)
Wiesz co, zwykle usuwam komentarze, które reklamują jakiekolwiek inne profile czy coś w ten deseń, ale Twój chyba zostawię bo ładnie przeprosiłaś
Ale głównie dlatego, że mnie zainteresował XD
Ale więcej wyjątków nie robię :>

Odpowiedz
Vectro

Vectro

Moja postać nazywa się Akira Netsu ma 20 lat. Ma on 1,77m wzrostu zielone oczy i czarne krótkie włosy z dłuższą grzywką opadającąna czoło. Sam jest chudy i niezabardzo umięśniony ale bardzo zwiny i szybki, genialnie sobie radzi w walce wręcz. Jest on złoczyńcą współpracującym z Ligą Złoczyńców ale nie będoncy jej członkiem. Jednak w wieku 15 lat chciał uczęszczać do UA nawet złożył papiery zgłaszające na egzamin próbny. Jednak wszystko się zmieniło wraz ze śmiercią jego matki i starszej siostry które zginęły w wyniku nieprzemyślanego działania Endevora który podczas walki z przestępcą w wyniku wypadku trafił kobiety swoimi płomieniami w wyniku czego obie zmarły. Co najgorsze Endevor który miał zostać osądzony za nieumyślne spowodowanie śmierci ostatecznie za wstawjenictwem All Mighta i innych bohaterów spowodowało to że Endevor został na okres jednego roku pozbawiony możliwości działania jako bohater i obięty przez kolejny rok specjalną kontrolą. Załamany chłopak niesprawiedliwością ludzi którzy mieli tej sprawiedliwości pilnować zdecydował się popełnić samobójstwo skacząc z dachu opuszczonej fabryki. Jednak po próbie samobójczej został jeszcze żywy znaleziony przez Kurogiriego który zdecydował się mu pomóc zabierając go do All For Ona który dzięki swojej mocy uleczył chłopaka. Od którego po uzdrowieniu All For One dowiedział się że ten nienawidzi bohaterów i chce się zemścić na bohaterach a także żałuję że sam chciał nim nim zostać. Wtedy All For One stwierdził że w takim razie skoro zawiódł się na bochterach to niech spróbóje po drugiej stronie barykady. Od tamtej pory stał złoczyńcą. Jak chodzi o jego quirk jest to,,Black Mirror” umiejętność ta polega na tym że Akira jest wstanie po pierwsze uniemożliwić każdemu w zasięgu jego wzroku na używanie jego mocy jest to efekt długo trwały trwający nawet od kilku do kilkunastu godzin w dodatku osoby tę są sparaliżowane na ok.10 minut. Po drugie po zablokowanie mocy Akira poznaje moce przeciwników i jest w stanie i używać jak własnej przez okres nawet 2 godzin(maksymalnie może użyć umiejętności dwóch osób naraz) ale zato osoby których mocy użył czas niemożności używania ich quirka się zmniejsza. Jak chodzi o jego charakter to jest niezwykle spokojny i opanowany trudno go rozproszyć a w dodatku nie mam żadnych skrupułów przede zabijanie a mordowanie bohaterów sprawia mu wręcz przyjemność ale zato jako złoczyńca nigdy nie zabił cywilna. Jego życiowym celem jako złoczyńca jest pozbycie się wszystkich herosów którzy staną mu na drodze i zabicie Endevora i innych bohaterów którzy stanęli w jego obronie.
Co myślicie? Mam nadzieję że się spodoba.

Odpowiedz
2
Salija

Salija

•  AUTOR

@Vectro
Historia – Jest
Motyw – jest
Quirk też fajnie dopasowany, chociaż powiedziałabym, że może trochę zbyt op, ale w samym anime jest wiele zbyt potężnych darów, więc i twój nie stanowi problemu XD
Generalnie bardzo mi się podoba
Dziękuję za komentarz ^-^

Odpowiedz
Vectro

Vectro

@Salija
Cieszę się że mój pomysł się spodobał i liczę na kolejne quizy tego typu w przyszłości:)

Odpowiedz
1
Kartograff

Kartograff

Mój bohater nazywa się Kay Anderson, ma 15 lat. Jest on uczniem elitarnej Brytyjskiej szkoły dla przyszłych bohaterów który jednak trafia do UA w wyniku programu między narodowej wymiany uczniów. Kay ma 1,82m wzrostu ma niebieskie oczy i krótkie czarne włosy, oprócz tego jest dobrze zbudowany i wysportowany.Z charakteru jest też bardzo spokojny i opanowany trudno go zezłościć oprócz tego jest bardzo mądry i pomysłowy dzięki czemu jest w stanie pokonywać niektórych przeciwników bez potrzeby użycia mocy. Jak chodzi o jego rodzinę to jego matka jest zwykłym cywilelem a zato ojciec był znanym złoczyńcą który trafił do więzienia( Został złapany po tym jak do domu została wezwane służby po jego walce z Kayem z kłórym przegrał gdy wściekły zaatakował jego młodszego brata Maxa który okazał się nie posiadać quirka.) a także dwójkę rodzeństwa 10 letnią siostrę May i 6 letniego brata Maxa. Sam Kay posiada umiejętności którą jest,,Smoke” która w początkowym założeniu pozwala mu jedynie na wytwarzanie dymu i zamianę w dym ten jednak odkrył wiele nowych zastosowań dla tej mocy. Mianowicie Kay jest wstanie bez ograniczeń wdychać dwutlenek węgla i ine trujące substancje a także jest wstanie wytrzymać 6 godzin bez potrzeby wdychania tlenu o prucz tego w formie dymnej jest w stanie zregenerować wszystkie obrażenia które wcześniej mu zadano nawet jeśli są to obrażenia śmiertelne a przed wszystkim dzięki dymnej postaci jest wstanie zabójczo szybko się przemieszczać i atakować a dzięki gazowej firmie dymu rozdielać się na wiele części tworząc swoje klony nad którymi w pełni panuje a one są tak samo silne jak on sam jednak im więcej klonów stworzy ten sam staję się wolniejszy w dymnej formie. W dodatku Kay jest bardzo silny posiada czarny pas w karate. W swojej szkole był najlepszym uczniem ze swojego rocznika i jednym z lepszych w szkole gdzie został nawet wybrany na przewodniczącego swojej klasy. Do UA został wysłany jako zwycięzca festiwalu sportowego w swojej szkole i uczeń który uzyskał 2 najlepszy wynik na egzaminach wstępnych. W UA mimo że początkowo nie był chętny do tworzenia bliższych relacji uczniami 1A to jednak z czasem zaprzyjaźnił się z Todorokim i Tokoyami a zato Bakugo go nieznosi bo jak uważa pokonując go podczas pierwszego wspólnego treningu z klasą ośmieszył go dodatkowo później krytykują jego technikę. Co myślicie? Może być? Jaka jest wasza opinia? Napiszcię w komętarzu(I wiem trochę za dużo XD).

Odpowiedz
2
Salija

Salija

•  AUTOR

@Kartograff
Im obszerszy opis tym lepiej, postać jest bardzo dopracowana ;)
Podoba mi się to, że znalazł inne zastosowania dla swojego quirk zamiast ograniczać się do początkowych umiejętności
Postać na ogół bardzo ciekawa
Dziękuję za komentarz ^-^

Odpowiedz
Kartograff

Kartograff

@Salija
Dzięki miło że się podoba:)

Odpowiedz
1

Nowe

Popularne

Kategorie

Powiadomienia

Więcej