Jaką indywidualność posiadałbyś w anime „Boku no Hero Academia”?

Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.
Zauważyłeś literówkę, błąd ortograficzny lub stylistyczny? Napisz do nas.
Sprawdź najnowsze posty na Instagramie! @samequizy

Komentarze sameQuizy: 37

AntekAK01

Afo

Odpowiedz
MarcelToJa

MarcelToJa

Śnieg
Hym fajne

Odpowiedz
Irusaki

Irusaki

Zwierzęca przemiana
Z wybranych przez Ciebie odpowiedzi wynika, że Twoją indywidualnością byłaby Zwierzęca Przemiana. Dzięki niej mógłbyś zamienić się w dowolne zwierzę. Warunkiem korzystania z tej mocy jest znajomość większości ważnych informacji o danym zwierzęciu. Transformacja w zależności od stanu używającego może trwać od paru minut do kilku godzin. Skutkami nadużycia jest ból mięśni i stopniowe zatracanie świadomości.

Odpowiedz
1
_yuki_chan_

_yuki_chan_

Śnieg

Z wybranych przez Ciebie odpowiedzi wynika, że Twoją indywidualnością byłby Śnieg. Dzięki niemu z łatwością można wytwarzać i kontrolować śnieg. Skutkami nadużycia jest ból mięśni i odmrożenia. Co myślisz o takiej indywidualności? Daj znać w komentarzu!

Odpowiedz
1
Krolikowaquizowa

Krolikowaquizowa

Śnieg

Z wybranych przez Ciebie odpowiedzi wynika, że Twoją indywidualnością byłby Śnieg. Dzięki niemu z łatwością można wytwarzać i kontrolować śnieg. Skutkami nadużycia jest ból mięśni i odmrożenia.

Co myślisz o takiej indywidualności? Daj znać w komentarzu!

Taką mogłabym mieć hehe

Odpowiedz
2

ShotoMustang

Żywe Rysunki

Is that a Naruto reference?

Odpowiedz
1
Suneko

Suneko

@ShotoMustang tak samo chyba czas się zamienić w Sai’a lub Inojina nie?😂🌷

Odpowiedz
1

ShotoMustang

Odpowiedz
1
Anime-Queen

Anime-Queen

Żywe Rysunki
Z wybranych przez Ciebie odpowiedzi wynika, że Twoją indywidualnością byłyby Żywe Rysunki. Dzięki nim, gdy narysuje się coś na dowolnej powierzchni, owy rysunek ożywa i staje się marionetką do dyspozycji użytkownika. Jedynym warunkiem, by rysunek ożył jest przejechanie po nim palcem wskazującym i środkowym. Skutkami nadużycia jest ból mięśni.

Odpowiedz
1
Juuzou515

Juuzou515

Iluzja
Z wybranych przez Ciebie odpowiedzi wynika, że Twoją indywidualnością byłaby Iluzja. Dzięki niej mógłbyś zamienić otoczenie w iluzję i z łatwością pokonać przeciwnika. Aby ją stworzyć, trzeba być w miejscu gdzie ma zostać użyta, jednak można bez problemu odejść od tego miejsca po jej stworzeniu. Wtedy jednak czas trwania skraca się z każdym metrem. Skutkami ubocznymi jest ból głowy i oczu.
Interesujący dar, już mam pomysły na jego zastosowanie💜
Super quiz ^^

Odpowiedz
1
MadziaMisia

MadziaMisia

Żywe Rysunki

Ciekawie

Odpowiedz
1
Yuki_Chan17

Yuki_Chan17

Ostrze
Z wybranych przez Ciebie odpowiedzi wynika, że Twoją indywidualnością byłoby Ostrze. Dzięki niemu można zmienić swoją dowolną część ciała w broń białą. Jednak kiedy zostaje ono złamane w walce, dana część ciała również się łamie. Skutkami nadużycia jest ból mięśni. Co myślisz o takiej indywidualności? Daj znać w komentarzu!

Bardzo ciekawa indywidualność ❤️❤️

Odpowiedz
1

Nowe

Popularne

Kategorie

Powiadomienia

Więcej