Jaką indywidualność posiadałbyś w anime „Boku no Hero Academia”?


Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.
Zauważyłeś literówkę lub błąd? Napisz do nas.
Zobacz podobne quizy: #anime #bokunoheroacademia #indywidualnosc #moc

Komentarze sameQuizy: 192

Banana_Guy

Banana_Guy

Skaczące nogi
Z wybranych przez Ciebie odpowiedzi wynika, że Twoją indywidualnością byłyby Skaczące Nogi. Dzięki nim mógłbyś przebywać dalekie dystanse lub wyskakiwać na wielkie wysokości. Skutkami nadużycia jest ból w nogach, który nasila się z każdym kolejnym skokiem.

Odpowiedz
Maja_AnimeFan

Maja_AnimeFan

O.M.F.G! IDE MALOWAC BKDK

Odpowiedz
my_tamaki_academia

my_tamaki_academia

Oddech Duszy
Z wybranych przez Ciebie odpowiedzi wynika, że Twoją indywidualnością byłby Oddech Duszy. Polega on na możliwości ożywianiu przedmiotów i kontrolowaniu ich wedle własnego uznania. Jednakże po ożywieniu każdego przedmiotu czuje się jego ból, gdy otrzymuje obrażenia. Skutkami nadużycia jest ból i rozszczepienie duszy.

Co myślisz o takiej indywidualności? Daj znać w komentarzu!

najgorzej! no indywidualność do walki porzyteczna ALE POWARZNIE?! PRZEDMIOT COŚ BOLI TO I MNIE?! powalone

Odpowiedz
Sproutly

Sproutly

Skrzydła
Z wybranych przez Ciebie odpowiedzi wynika, że Twoją indywidualnością byłyby Skrzydła. Jest to jedna z tych mocy, w których posiada się dodatkową część ciała. Jako, iż jest to moc wrodzona, nadużyciem jest zwykły ból mięśni, który towarzyszy każdemu przekraczaniu ograniczeń. Co myślisz o takiej indywidualności? Daj znać w komentarzu!

Odpowiedz
jajkapelnespermy

jajkapelnespermy

Śnieg
Z wybranych przez Ciebie odpowiedzi wynika, że Twoją indywidualnością byłby Śnieg. Dzięki niemu z łatwością można wytwarzać i kontrolować śnieg. Skutkami nadużycia jest ból mięśni i odmrożenia.
essa

Odpowiedz

Kitsumi_chan

Wilk super!!! Jestem hybrydom !!

Odpowiedz
dzemsliwkowy

dzemsliwkowy

włosy kolce
aha
ale gowno
kojarzy mi sie z minetą

Odpowiedz
2
my_tamaki_academia

my_tamaki_academia

Odpowiedz
Kasjopea

Kasjopea

Żywe Rysunki
Z wybranych przez Ciebie odpowiedzi wynika, że Twoją indywidualnością byłyby Żywe Rysunki. Dzięki nim, gdy narysuje się coś na dowolnej powierzchni, owy rysunek ożywa i staje się marionetką do dyspozycji użytkownika. Jedynym warunkiem, by rysunek ożył jest przejechanie po nim palcem wskazującym i środkowym. Skutkami nadużycia jest ból mięśni. Co myślisz o takiej indywidualności? Daj znać w komentarzu!
Z czymś mi się to kojarzy 🤔
Super quiz🖤🖤🖤

Odpowiedz

Egon_Spengler

Z wybranych przez Ciebie odpowiedzi wynika, że Twoją indywidualnością byłaby Zwierzęca Przemiana. Dzięki niej mógłbyś zamienić się w dowolne zwierzę. Warunkiem korzystania z tej mocy jest znajomość większości ważnych informacji o danym zwierzęciu. Transformacja w zależności od stanu używającego może trwać od paru minut do kilku godzin. Skutkami nadużycia jest ból mięśni i stopniowe zatracanie świadomości. Co myślisz o takiej indywidualności? Daj znać w komentarzu!

Odpowiedz
Dwukolorowiec

Dwukolorowiec

Wilk

Odpowiedz

Nowe

Popularne

Kategorie

Powiadomienia

Więcej