Co sprawi, że zdasz sobie sprawę, że prześladuje Cię yandere?

Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.
Zauważyłeś literówkę lub błąd? Napisz do nas.

Komentarze sameQuizy: 99

onerealmimi

Będąc na skraju śmierci!
Przez cały czas podchodziłeś do działań tego yandere lekceważąco tłumacząc jego zachowanie lekką zazdrością czy ciekawością, ale prawda była o wiele bardziej mroczniejsza. Może nawet pogorszyłeś swoją sytuację poprzez nieświadome zranienie jego uczuć. W każdym razie wygląda na to, że czara goryczy się przelała i dosłownie próbował Cię zabić! Jednak udało Ci się to uniknąć, tylko pamiętaj może wygrałeś tę rundę, ale on wróci. Podziel się wynikiem w komentarzu!

„Twoja skóra jest taka miękka! Szkoda, że ​​będę musiał ją pociąć.”

to bolało

Odpowiedz

Alex_1224

Niepokojący prezenty
Yyyy czekam uwu

Odpowiedz
1

Emma_Bakugo

Niepokojące prezenty
Okej….

Odpowiedz
1

Jujutka

Utrata kogoś. No super! ZAWSZE WIEDZIAŁAM ŻE ROBIENIE TEGO QUEZU MNIE BARDZIEJ ZESTRESUJĘ! NO I MAM NAPRAWDĘ STALKERA!CZY TY ROBIĄC TEN QUEZ CZYTAŁAŚ W MYŚLACH LUDZIĄ Z CAŁEGO SAME QUEZY!?

Odpowiedz
1

--cukierek--

Sygnały i ostrzeżenia!
Wygląda na to, że jesteś bardzo spostrzegawczą osobą, która z łatwością wyłapała na samym początku wszystkie sygnały ostrzegawcze, że ta druga osoba jest dla Ciebie niebezpieczna. Ale co zrobisz z tą wiedzą? Spróbujesz się jakoś przeciwstawić temu yandere czy po prostu będziesz go unikać? I co ważniejsze jakie będą tego konsekwencje? Wszystko tak naprawdę zależy od Ciebie! Podziel się wynikiem w komentarzu!

„No daj spokój, przestań być taki nieufny w stosunku do mnie! Przecież nic nie zrobiłem.”

Odpowiedz
1

NakaharciaCo_

Świetnie :’3
Zostanę porwana
Uratuj mnie ktoś

Odpowiedz
2

NasaApap

Niepokojące prezenty!

Od razu zdałeś sobie sprawę w jakim niebezpieczeństwie jesteś, gdy zobaczyłeś, że w pluszaku którego dostałeś od swojego tajemniczego wielbiciela jest podsłuch oraz krew w czekoladkach. Jednak nawet jeśli zdecydujesz się wyrzucać wszystkie prezenty to problem nadal będzie istniał, bo nie wiesz kim jest ta osoba i czy przypadkiem nie posunie się do innych okropnych rzeczy. Od tego momentu Twojemu życiu będzie towarzyszyć te dziwne uczucie niebezpieczeństwa na każdym kroku, bo nie wiesz czy któryś z Twoich bliskich czy też ktoś zupełnie obcy kto stoi akurat obok Ciebie jest tym stalkerem. „Nieważne gdzie pójdziesz ja zawsze będę cię obserwować!”

Odpowiedz
1

ShadowUvU

Niepokojące prezenty!
Od razu zdałeś sobie sprawę w jakim niebezpieczeństwie jesteś, gdy zobaczyłeś, że w pluszaku którego dostałeś od swojego tajemniczego wielbiciela jest podsłuch oraz krew w czekoladkach. Jednak nawet jeśli zdecydujesz się wyrzucać wszystkie prezenty to problem nadal będzie istniał, bo nie wiesz kim jest ta osoba i czy przypadkiem nie posunie się do innych okropnych rzeczy. Od tego momentu Twojemu życiu będzie towarzyszyć te dziwne uczucie niebezpieczeństwa na każdym kroku, bo nie wiesz czy któryś z Twoich bliskich czy też ktoś zupełnie obcy kto stoi akurat obok Ciebie jest tym stalkerem.

„Nieważne gdzie pójdziesz ja zawsze będę cię obserwować!”
Em… że co? nie dostaję dziwnych prezętów ale okej….. no to mi humor poprawiłaś! 😨

Odpowiedz
1

Mahirra

Utrata kogoś!
Ojej wygląda na to, że byłeś nieświadomy przez długi czas i to skończyło się naprawdę źle. Zabicie niewinnej osoby, która nie zawiniła niczym jest naprawdę straszne i co gorsza Ty byłeś tego świadkiem. To jak to wszystko się teraz potoczy będzie całkowicie zależało od Ciebie, a warto wspomnieć o tym, że Twój yandere jest bardzo niebezpieczny i nawet oczywiste wybory mogą okazać się być błędami, przez które Twoje życie zamieni się w koszmar. No to powodzenia! Podziel się wynikiem w komentarzu!

„Zrobię wszystko, co trzeba, jeśli to oznacza, że ​​będziemy razem na zawsze.”

Odpowiedz
1

Nowe

Popularne

Kategorie

Powiadomienia

Więcej