Co sprawi, że zdasz sobie sprawę, że prześladuje Cię yandere?

Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.
Zauważyłeś literówkę lub błąd? Napisz do nas.

Komentarze sameQuizy: 132

WolfLove00

WolfLove00

Utrata kogoś

Odpowiedz
nanaseyos

nanaseyos

Sygnały i ostrzeżenia!
Wygląda na to, że jesteś bardzo spostrzegawczą osobą, która z łatwością wyłapała na samym początku wszystkie sygnały ostrzegawcze, że ta druga osoba jest dla Ciebie niebezpieczna. Ale co zrobisz z tą wiedzą? Spróbujesz się jakoś przeciwstawić temu yandere czy po prostu będziesz go unikać? I co ważniejsze jakie będą tego konsekwencje? Wszystko tak naprawdę zależy od Ciebie! Podziel się wynikiem w komentarzu!

„No daj spokój, przestań być taki nieufny w stosunku do mnie! Przecież nic nie zrobiłem.”

raczej dałabym sobie radę, nie jestem osobą, którą łatwo jest manipulować i mam silną psychikę więc…

Odpowiedz
LambertLambertty...

LambertLambertty...

Utrata wolności

Tymczasem moja oc którą się pode mnie podszywała: super saiyanin i już

Odpowiedz
DzieckoZeSniegu

DzieckoZeSniegu

Utrata wolności!
Cóż, Twój yandere jest bardzo podstępny i wie jak ukrywać swoją obsesyjną oraz zaborczą stronę, więc nic dziwnego, że nic nie zauważyłeś do momentu kiedy było już za późno. Porwał i uwięził Cię w jakimś nieznanym miejscu, który chyba jest jego domem lub kryjówką, w każdym razie miejsce jest mocno odizolowane i zabezpieczone przez niego, więc ucieknięcie mu będzie bardzo trudne, może nawet niemożliwe. W każdym razie życzę Ci szczęścia, bo będziesz potrzebował tego teraz naprawdę dużo. Podziel się wynikiem w komentarzu!

„Nawet nie patrz na drzwi. Wiem, że myślisz o uciecze, ale i tak ci się nie uda więc odpuść. Jesteś tutaj ze mną bezpieczny."

Cóż, póki nie muszę się uczyć ani pracować to dla mnie okej.

Odpowiedz
mentalmadness.15

mentalmadness.15

Tym razem wyszło mi niepokojące prezenty

Odpowiedz
cherryphantomhive

cherryphantomhive

Będąc na skraju śmierci!
Przez cały czas podchodziłeś do działań tego yandere lekceważąco tłumacząc jego zachowanie lekką zazdrością czy ciekawością, ale prawda była o wiele bardziej mroczniejsza. Może nawet pogorszyłeś swoją sytuację poprzez nieświadome zranienie jego uczuć. W każdym razie wygląda na to, że czara goryczy się przelała i dosłownie próbował Cię zabić! Jednak udało Ci się to uniknąć, tylko pamiętaj może wygrałeś tę rundę, ale on wróci. Podziel się wynikiem w komentarzu!

„Twoja skóra jest taka miękka! Szkoda, że ​​będę musiał ją pociąć.”

Odpowiedz
1
klej.kujawski

klej.kujawski

Będąc na skraju śmierci!
Przez cały czas podchodziłeś do działań tego yandere lekceważąco tłumacząc jego zachowanie lekką zazdrością czy ciekawością, ale prawda była o wiele bardziej mroczniejsza. Może nawet pogorszyłeś swoją sytuację poprzez nieświadome zranienie jego uczuć. W każdym razie wygląda na to, że czara goryczy się przelała i dosłownie próbował Cię zabić! Jednak udało Ci się to uniknąć, tylko pamiętaj może wygrałeś tę rundę, ale on wróci. GUYSSS HELPPPP MEEEE

Odpowiedz
1
hanakowhite

hanakowhite

Zerwanie

nani?!

Odpowiedz
1
gunaydin.angel

gunaydin.angel

Utrata wolności!

Cóż, Twój yandere jest bardzo podstępny i wie jak ukrywać swoją obsesyjną oraz zaborczą stronę, więc nic dziwnego, że nic nie zauważyłeś do momentu kiedy było już za późno. Porwał i uwięził Cię w jakimś nieznanym miejscu, który chyba jest jego domem lub kryjówką, w każdym razie miejsce jest mocno odizolowane i zabezpieczone przez niego, więc ucieknięcie mu będzie bardzo trudne, może nawet niemożliwe. W każdym razie życzę Ci szczęścia, bo będziesz potrzebował tego teraz naprawdę dużo. Podziel się wynikiem w komentarzu! „Nawet nie patrz na drzwi. Wiem, że myślisz o uciecze, ale i tak ci się nie uda więc odpuść. Jesteś tutaj ze mną bezpieczna.”

Cudowny quiz <3

Odpowiedz
1
Hockstetter

Hockstetter

Zerwanie!
Wygląda na to, że jesteś razem z tą sobą, ale z czasem ten związek stał się dla Ciebie zbyt niekomfortowy z powodu zachowania Twojego partnera/partnerki, które zawsze tłumaczył lekką zazdrością i, że to w związku jest normalne, jednak mimo to byłeś świadomy, że tak nie można i zerwałeś z tą osobą. Wygląda też na to, że razem z tym ta osoba pokazała swoją prawdziwą twarz pełną obsesji i zaborczości. Lepiej uważaj, nie wiesz nawet do czego zdolna jest ta osoba! Podziel się wynikiem w komentarzu! „Tęskniłeś za mną? Ponieważ ja za tobą tak i już nie wytrzymam ani chwili bez ciebie.”

Odpowiedz
1

Nowe

Popularne

Kategorie

Powiadomienia

Więcej