Która estetyka związana z tematyką miłości najbardziej do Ciebie pasuje?


Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.
Zauważyłeś literówkę lub błąd? Napisz do nas.

Komentarze sameQuizy: 52

Magiczny_Kot

Magiczny_Kot

Po raz kolejny – yanderecore, że mną chyba jest coś nie tak, ale quiz fajny^^

Odpowiedz
Babel13

Babel13

Romantic academia
Takk, kocham <3
Fajny quiz ^-^

Odpowiedz

p...o

Pagano-Lovecore
Estetyka, która do Ciebie pasuje to Pagano-Lovecore! Jest to estetyka, która skupia się na ikonografii miłości w mitologii grecko-rzymskiej i włoskim renesansie. Najpewniej skoro masz ten wynik to jesteś osobą, która uwielbia mitologie lub po prostu lubisz tego typu estetykę. Czy zgadza się? Podziel się wynikiem w komentarzu!

Śliczna estetyka i nawet lubię mitologię.

Odpowiedz
WMelek26

WMelek26

Animecore

Odpowiedz
SpicyPumpkin

SpicyPumpkin

Yanderecore
Yanderecore to estetyka skupiona wokół tropu postaci z osobowością yandere. Postacie yandere charakteryzują się niezdrową obsesją na punkcie osoby, którą kochają. Estetyka ta jest kojarzona też z połączeniem uroczych elementów z elementami strasznymi oraz niestabilnością emocjonalną. Najpewniej skoro masz ten wynik to jesteś osobą, która intensywnie kogoś kocha lub po prostu lubisz tego typu postacie. W każdym razie estetyka yanderecore to zdecydowanie coś dla Ciebie! Podziel się wynikiem w komentarzu!
Tak! Super quiz! 🌸

Odpowiedz
2
Scarameow

Scarameow

•  AUTOR

@SpicyPumpkin Dzięki ^^

Odpowiedz
1
Hildaaa

Hildaaa

Romantic Academia

myślę, że masz racje hahs

Odpowiedz
1
Adelina

Adelina

Shakespearean-Lovecore
Estetyka, która do Ciebie pasuje to Shakespearean-Lovecore! Jest to estetyka, która skupia się na elementach romansu przedstawionych w pracach Williama Szekspira. Z tego powodu często występuje w tej estetyce element zakazanej lub tragicznej miłości. Najpewniej skoro masz ten wynik to jesteś osobą, która ma w sobie coś z tragicznego kochanka lub po prostu lubisz twórczość Williama Szekspira. W każdym razie estetyka Shakespearean-lovecore to zdecydowanie coś dla Ciebie! Podziel się wynikiem w komentarzu!

Odpowiedz
2

j...3

Animecore z elementami miłosnymi
Yyy… XD?

Odpowiedz
1
natusia3467

natusia3467

Yanderecore

Odpowiedz
2
Anna0701

Anna0701

Boyfriendcore
Estetyka, która do Ciebie pasuje to boyfriendcore! Jest to luźna estetyka skupiająca się na zakochanej chłopczycy i związkach. Dominuje w tej estetyce kolor czerwony oraz różnego typu filtry najczęściej ze snapchata. Najpewniej skoro masz ten wynik to jesteś chłopczycą lub po prostu lubisz robić sobie zdjęci z filtrami. W każdym razie estetyka boyfriendcore to zdecydowanie coś dla Ciebie!

Odpowiedz
1

Nowe

Popularne

Kategorie

Powiadomienia

Więcej