Która estetyka związana z tematyką miłości najbardziej do Ciebie pasuje?

Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.
Zauważyłeś literówkę lub błąd? Napisz do nas.

Komentarze sameQuizy: 48

SpicyPumpkin

SpicyPumpkin

Yanderecore
Yanderecore to estetyka skupiona wokół tropu postaci z osobowością yandere. Postacie yandere charakteryzują się niezdrową obsesją na punkcie osoby, którą kochają. Estetyka ta jest kojarzona też z połączeniem uroczych elementów z elementami strasznymi oraz niestabilnością emocjonalną. Najpewniej skoro masz ten wynik to jesteś osobą, która intensywnie kogoś kocha lub po prostu lubisz tego typu postacie. W każdym razie estetyka yanderecore to zdecydowanie coś dla Ciebie! Podziel się wynikiem w komentarzu!
Tak! Super quiz! 🌸

Odpowiedz
2
StrawberryDevil

StrawberryDevil

•  AUTOR

@SpicyPumpkin Dzięki ^^

Odpowiedz
1
Hildaaa

Hildaaa

Romantic Academia

myślę, że masz racje hahs

Odpowiedz
1
Adelina

Adelina

Shakespearean-Lovecore
Estetyka, która do Ciebie pasuje to Shakespearean-Lovecore! Jest to estetyka, która skupia się na elementach romansu przedstawionych w pracach Williama Szekspira. Z tego powodu często występuje w tej estetyce element zakazanej lub tragicznej miłości. Najpewniej skoro masz ten wynik to jesteś osobą, która ma w sobie coś z tragicznego kochanka lub po prostu lubisz twórczość Williama Szekspira. W każdym razie estetyka Shakespearean-lovecore to zdecydowanie coś dla Ciebie! Podziel się wynikiem w komentarzu!

Odpowiedz
2
-Filizanka-San_-

-Filizanka-San_-

Animecore z elementami miłosnymi
Yyy… XD?

Odpowiedz
1
natusia3467

natusia3467

Yanderecore

Odpowiedz
2
A.n.a

A.n.a

Boyfriendcore
Estetyka, która do Ciebie pasuje to boyfriendcore! Jest to luźna estetyka skupiająca się na zakochanej chłopczycy i związkach. Dominuje w tej estetyce kolor czerwony oraz różnego typu filtry najczęściej ze snapchata. Najpewniej skoro masz ten wynik to jesteś chłopczycą lub po prostu lubisz robić sobie zdjęci z filtrami. W każdym razie estetyka boyfriendcore to zdecydowanie coś dla Ciebie!

Odpowiedz
1
199zl__

199zl__

Lustcore lub inkyucore
no tak średnio bym powiedziała

Odpowiedz
1
Diana1231238

Diana1231238

Cupidcore

Estetyka, która do Ciebie pasuje to cupidcore! Jest to estetyka skupiona wokół kupidyna, boga i uosobienie miłości. Można też tą estetykę uznać za połączenie lovecore i angelcore. Najpewniej skoro masz ten wynik to jesteś osobą, która uwielbia mitologie lub po prostu lubisz robić za swatkę. W każdym razie estetyka cupidcore to zdecydowanie coś dla Ciebie! Podziel się wynikiem w komentarzu!
Mega Quiz 👍

Odpowiedz
1
fani_undertale_UwU

fani_undertale_UwU

Animecore z elementami miłosnymi
Estetyka, która do Ciebie pasuje to animecore z elementami miłosnymi! Jest to estetyka skupiona wokół anime shoujo, romans lub haremówek. Dominuje w tej estetyce też dużo różu i czerwieni. Najpewniej skoro masz ten wynik to jesteś osobą, która uwielbia anime lub masz dużą nostalgie do takich typu serii. W każdym razie ta estetyka to zdecydowanie coś dla Ciebie!

Odpowiedz
2
komaedanagito

komaedanagito

Yanderecore
well, jestem irl yandere so yea i guess

Odpowiedz
1

Nowe

Popularne

Kategorie

Powiadomienia

Więcej