Czy można Cię porównać do stereotypowego fana Boku no Hero Academia?

Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.
Zauważyłeś literówkę lub błąd? Napisz do nas.

Komentarze sameQuizy: 259

Deku_hania

Deku_hania

Jestem dużą fanką bnha a mi wyszło że może trochę…

Odpowiedz
1
JustMercia

JustMercia

•  AUTOR

@Deku_hania Źle zrozumiałaś. Tu chodzi o stereotypowego fana bnha. To nie jest quiz ,,jak wielkim fanem bnha jesteś?" tylko czy jesteś stereotypowym fanem bnha. Quiz opiera się na stereotypach i fandomie. Większość fandomu jest like… ,,shipuje bakudeku, nienawidzę Minety Minoru, kocham Todorokiego" czy coś w ten deseń. Wszystko jest napisane w wynikach i na początku Quizu…

Odpowiedz
1
Deku_hania

Deku_hania

@JustMercia Ok dzięki mój błąd…

Odpowiedz
Sky_BokuNoHeroAcademia

Sky_BokuNoHeroAcademia

Tak!

Odpowiedz
pokemonyayano

pokemonyayano

fajny Quiz

Odpowiedz
2
Sky_BokuNoHeroAcademia

Sky_BokuNoHeroAcademia

Odpowiedz
Kill_uaa

Kill_uaa

Wskazane przez Ciebie odpowiedzi podpowiadają mi, że nie można Cię porównać do typowego fana Boku no Hero Academia. Najwidoczniej skupiasz się głównie na fabule tego anime, a fikcyjne związki Cię nie interesują. Często miewasz odmienne zdanie na tematy związane z tym anime, co nie zawsze podoba się stereotypowym fanom. Jednak pamiętaj, że w odmiennym zdaniu nie ma nic złego! Co o tym myślisz? Zgadłam czy może totalnie się pomyliłam? Podziel się wynikiem w komentarzu i pamiętaj, że nie ma on na celu nikogo urazić! Również bardzo proszę o nie prowokowanie do kłótni w komentarzach.

Tak poprawnie

Odpowiedz
2
Diler-

Diler-

Nie

Zgadam się xD najpierw oglądałam to po prostu dla fanu, ale teraz tylko by zobaczyć czy Bakuraka ma jakieś szanse :,3 nie bijcie za to

Odpowiedz
2
Anime_.

Anime_.

Tak!
Wskazane przez Ciebie odpowiedzi podpowiadają mi, że można Cię porównać do stereotypowego fana Boku no Hero Academia. Najwidoczniej szalejesz za shipami i ciekawymi postaciami. Interesują Cię poszczególne wątki, jednak nie skupiasz się całkowicie na fabule. Mogę się założyć, że Twoje ulubione związki fikcyjne to Tododeku, Kiribaku lub Bakudeku! Oczywiście pamiętaj, że shipowanie postaci to zabawa i nie ma w tym nic złego, tak samo posiadanie odmiennego zdania jest normalne i zrozumiałe. Podziel się wynikiem w komentarzu i pamiętaj, że nie ma on na celu nikogo urazić! Również bardzo proszę o nie prowokowanie do kłótni w komentarzach.

Tododeku życiem kiribaku życiem
Ps.każdy ma swoje zdanie

Odpowiedz
1
cherryphantomhive

cherryphantomhive

Może trochę…
Wskazane przez Ciebie odpowiedzi podpowiadają mi, że masz coś w sobie ze stereotypowego fana Boku no Hero Academia, jednak nie można Cię do końca z nim porównać. Lubisz to anime za fabułę, ładne postacie oraz shipy. Nie ma w tym nic złego! Możesz mieć inne zdanie na dane tematy, ale jest to jak najbardziej zrozumiałe. Co o tym myślisz? Zgadłam czy może totalnie się pomyliłam? Podziel się wynikiem w komentarzu i pamiętaj, że nie ma on na celu nikogo urazić! Również bardzo proszę o nie prowokowanie do kłótni w komentarzach.

Odpowiedz
1
glishh

glishh

Nie

No i dobrze, nienawidzę ludzi z fandomu :'>

Odpowiedz
1
Urii

Urii

Czy tylko ja uwielbiam Minete? xD

Odpowiedz
2
Diler-

Diler-

Same 😩✋@Urii

Odpowiedz
1
Fenixsos

Fenixsos

Może trochę
No zgadzam się bo bardzo mi się podoba ta seria kończę oglądać 5 sezon więc no xD

Odpowiedz

Nowe

Popularne

Kategorie

Powiadomienia

Więcej