Dla którego potwora staniesz się gospodarzem?


Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.
Zauważyłeś literówkę lub błąd? Napisz do nas.
Zobacz podobne quizy: #anime #fantasy #istoty #magia #musume #potwor #potwory #przyjaciel

Komentarze sameQuizy: 97

KAPIKILJANSKI

KAPIKILJANSKI

zapraszam na moje konto mam też śmieszne quizy.

Odpowiedz
Ryexievewew

Ryexievewew

Mothman
Mothman to ćma-potwór, więc mógłby się wydawać, że będzie z tego powodu strasznie wyglądać. Prawda jest jednak taka, że to jeden z najsłodszych potworów z tego quizu. Ich futerko jest bardzo miękkie jak poduszka. Lubią też dekoracyjne światełka oraz świeczki. Choć lepiej trzymaj go z daleka od kominków. Mają też tendencje do przynoszenia różnych "skarbów" do swoich gospodarzy. Cieszysz się z wyniku czy może wolałbyś inny? Napisz w komentarzu!

Odpowiedz
cherryphantomhive

cherryphantomhive

Alraune
Alraune to idealny potwór dla miłośnika natury, zwłaszcza roślin. Potrafią manipulować roślinami i sprawiać, aby rosły. Jeśli hodujesz rośliny to dzięki alraune będą one zawsze świetnej jakości. Cieszysz się z wyniku czy może wolałbyś inny? Napisz w komentarzu!

Odpowiedz
1

Ludiowita

SMOK Pomimo zimnych i twardych łusek smoki potrafią być naprawdę uczuciowe. Nie dadzą nikomu skrzywdzić swojego gospodarza i są naprawdę wierne. Choć będziesz musiał wykonać pierwszy ruch, aby przebić się przez Twojego smoka początkową niechęć do ludzi. Cieszysz się z wyniku czy może wolałbyś inny? Napisz w komentarzu!
Jej

Odpowiedz
2
Barbura

Barbura

harpia

Odpowiedz
1
Kill-sama

Kill-sama

Syrena/Syren
Syreny to bardzo ciekawskie i wbrew pozorom inteligentne potwory. Jeśli szukasz kogoś z kim możesz pozmawiać o wszystkim bez tabu to syrena jest idealnym rozmówcą dla Ciebie. Mam też nadzieje, że lubisz jeść ryby oraz owoce morza ponieważ jest to ich główna dieta.

Odpowiedz
1
oyasumi-chan

oyasumi-chan

Jiangshi Jest to chiński wampir. Będziesz musiał na niego bardzo mocno uważać, ponieważ jiangshi są bardzo psotne i lubią straszyć ludzi. Jednak nie ma on złych intencji więc jestem pewna, że się dogadacie. Cieszysz się z wyniku czy może wolałbyś inny? Napisz w komentarzu!

Odpowiedz
1
--Itami--

--Itami--

Syreny to bardzo ciekawskie i wbrew pozorom inteligentne potwory. Jeśli szukasz kogoś z kim możesz pozmawiać o wszystkim bez tabu to syrena jest idealnym rozmówcą dla Ciebie. Mam też nadzieje, że lubisz jeść ryby oraz owoce morza ponieważ jest to ich główna dieta. Cieszysz się z wyniku czy może wolałbyś inny? Napisz w komentarzu!

Odpowiedz
1
nanayoyy

nanayoyy

Mothman to ćma-potwór, więc mógłby się wydawać, że będzie z tego powodu strasznie wyglądać. Prawda jest jednak taka, że to jeden z najsłodszych potworów z tego quizu. Ich futerko jest bardzo miękkie jak poduszka. Lubią też dekoracyjne światełka oraz świeczki. Choć lepiej trzymaj go z daleka od kominków. Mają też tendencje do przynoszenia różnych „skarbów” do swoich gospodarzy.

i taka ja która ma stracha na motyle

Odpowiedz
1

M...a

Kitsune dzielą się na te dobre (Zenko) i dzikie (Yako). Na Twoje szczęście trafił Ci się dobry lis. Tego typu lisy pomagają w domu i umieją wprawiać ludzi w dobry nastrój. Na pewno Twój kitsune będzie dla Ciebie wielkim wsparciem. Cieszysz się z wyniku czy może wolałbyś inny? Napisz w komentarzu!
Jestem zadowolona z wyniku 👍

Odpowiedz
1

Nowe

Popularne

Kategorie

Powiadomienia

Więcej