Dla którego potwora staniesz się gospodarzem?

Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.
Zauważyłeś literówkę lub błąd? Napisz do nas.

Komentarze sameQuizy: 89

NanaseYoshida

NanaseYoshida

Mothman to ćma-potwór, więc mógłby się wydawać, że będzie z tego powodu strasznie wyglądać. Prawda jest jednak taka, że to jeden z najsłodszych potworów z tego quizu. Ich futerko jest bardzo miękkie jak poduszka. Lubią też dekoracyjne światełka oraz świeczki. Choć lepiej trzymaj go z daleka od kominków. Mają też tendencje do przynoszenia różnych „skarbów” do swoich gospodarzy.

i taka ja która ma stracha na motyle

Odpowiedz
1
Magikala

Magikala

Kitsune dzielą się na te dobre (Zenko) i dzikie (Yako). Na Twoje szczęście trafił Ci się dobry lis. Tego typu lisy pomagają w domu i umieją wprawiać ludzi w dobry nastrój. Na pewno Twój kitsune będzie dla Ciebie wielkim wsparciem. Cieszysz się z wyniku czy może wolałbyś inny? Napisz w komentarzu!
Jestem zadowolona z wyniku 👍

Odpowiedz
1
89wika89

89wika89

Weresheep
Weresheep to łagodne potwory o cechach fizycznych owcy. Są przeważnie bardzo niskie i wyglądają oraz zachowują się często jak dziecko pomimo dorosłego wieku. Zwykle są też bardzo senne i uwielbiają się przytulać. Jest to idealny potwór dla osób, które mają w siebie coś z dziecka. Cieszysz się z wyniku czy może wolałbyś inny? Napisz w komentarzu! /// jezu kocham

Odpowiedz
3
Luna___Moon

Luna___Moon

Centaur Jeleń

Dość rzadki typ centaura, który przeważnie unika ludzi. Zagadką jest czemu akurat ten chce zamieszkać z ludźmi. Są dość strachliwe i wrażliwe na różne głośne dźwięki. Jak można się domyśleć lubią być na zewnątrz, więc szykuj się na długie spacery po lesie. ❤

Odpowiedz
1
Xx_Tajemnicza_xX

Xx_Tajemnicza_xX

Harpia!

Odpowiedz
1
Eyokichan

Eyokichan

Kitsune!

Odpowiedz
2
Ket_UwU

Ket_UwU

kitsune!

Odpowiedz
2
.Lemonek.

.Lemonek.

1.Harpia
2.Kitsune

Odpowiedz
1
.Lemonek.

.Lemonek.

Jeszcze Centaur jeleń

Odpowiedz
1
BlackNight

BlackNight

Mothman to ćma-potwór, więc mógłby się wydawać, że będzie z tego powodu strasznie wyglądać. Prawda jest jednak taka, że to jeden z najsłodszych potworów z tego quizu. Ich futerko jest bardzo miękkie jak poduszka. Lubią też dekoracyjne światełka oraz świeczki. Choć lepiej trzymaj go z daleka od kominków. Mają też tendencje do przynoszenia różnych „skarbów” do swoich gospodarzy. Cieszysz się z wyniku czy może wolałbyś inny?

Uwielbiam go, jest taki słodki X3
Grałam w grę która miała właśnie ta rasę i owa postać była taka słodka 0w0

Odpowiedz
1
BlackNight

BlackNight

@BlackNight
Ale drugi raz musiałam quiz robić 7w7

Naga
Mimo zimnokrwistości i twardych łusek te potwory są bardzo wyluzowane i przyjazne dla ludzi. Ze względu na ich częste drzemki oraz samowystarczalność idealnie pasują do osób, które pragną lojalnego towarzysza bez stresu i dużego poświęcania im czasu.

Odpowiedz
1
Natalia0078

Natalia0078

Jiangshi
Jest to chiński wampir. Będziesz musiał na niego bardzo mocno uważać, ponieważ jiangshi są bardzo psotne i lubią straszyć ludzi. Jednak nie ma on złych intencji więc jestem pewna, że się dogadacie.

Odpowiedz
2

Nowe

Popularne

Kategorie

Powiadomienia

Więcej