Która core estetyka z tematyką otaku najbardziej do Ciebie pasuje?


Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.
Zauważyłeś literówkę lub błąd? Napisz do nas.

Komentarze sameQuizy: 165

Lixella

Lixella

Wow
Teraz mi Gorecore wyszło

Odpowiedz
emek_emeczek

emek_emeczek

dark animecore
moze tak

Odpowiedz
Lixella

Lixella

Virtualcore

Odpowiedz
PijanyVenti

PijanyVenti

Nekocore
Nekocore to estetyka skupiona wokół postaci z kocimi uszkami. Estetyka ta jest też bardzo urocza, a same postacie z atrybutami kota są najpopularniejszymi kemonomimi. Mam nadzieję, że lubisz koty skoro dostałeś ten wynik! Podziel się wynikiem w komentarzu!
Super pomysł
Quiz też super

Odpowiedz
Ryexievewew

Ryexievewew

Po prostu mój ulubiony quiz na całym sameQuizy<33 uwielbiam do tego powracać i widzieć jak mi się styl zmienia, chociaż nadal jest dość podobny i nadal siedzę w tych samych estetykach widzę że jednak coś się zmienia 😏 dziękuję za ten quiz bardzo fajny ciągle go robię!! 💗

Odpowiedz
_.sweetIscariotaGirl._

_.sweetIscariotaGirl._

Sanriocore
Sanriocore to estetyka skupiona wokół maskotek od firmy Sanrio. Estetyka ta jest też kojarzona z łagodnością oraz dziecięcą niewinnością oraz wyobraźnią. Najpewniej skoro masz ten wynik to masz w sobie nadal coś z dziecka oraz uwielbiasz marzyć. W każdym razie estetyka sanriocore to zdecydowanie coś dla Ciebie! Podziel się wynikiem w komentarzu!

Odpowiedz
Kasjopea

Kasjopea

Yanderecore
I ten Madara na obrazku w ostatnim pytaniu 🥰 A co do estetyki – wydaje się bardzo ciekawym miksem.
Super quiz 🖤🖤🖤

Odpowiedz
Sorano7703

Sorano7703

Mahocore
Mahoucore to estetyka skupiona wokół magicznych dziewczyn. Estetyka ta jest też kojarzona z nostologią oraz girls power. Najpewniej skoro masz ten wynik to jesteś osobą, która ma w sobie dużo empatii lub też nadal pałasz dużą miłością do starych anime, które oglądałeś w dzieciństwie jak, np. Sailor Moon czy Sugar Sugar Rune. W każdym razie estetyka mahoucore to zdecydowanie coś dla Ciebie! Podziel się wynikiem w komentarzu!

Odpowiedz

p...o

Pasuje do Ciebie standardowa estetyka związana z anime. Nie ma w tym nic złego, ponieważ jest wbrew pozorom najbardziej różnorodna, więc animecore jest dobre dla osób, które lubią oglądać różne serie bez względu na ich gatunek. Najpewniej skoro masz ten wynik to jesteś osobą, która się nie szufladkuje lub ma dużą wiedzę o anime i mandze. W każdym razie estetyka animecore to zdecydowanie coś dla Ciebie! Podziel się wynikiem w komentarzu!

nie mam dużej wiedzy o anime i mandze, ale rzeczywiście uwielbiam różnorodność i irytuje mnie bezsensowne, nieoparte na żadnej logice szufladkowanie ludzi

Odpowiedz
Ryexievewew

Ryexievewew

Yanderecore
Yanderecore to estetyka skupiona wokół tropu postaci z osobowością yandere. Postacie yandere charakteryzują się niezdrową obsesją na punkcie osoby, którą kochają. Estetyka ta jest kojarzona też z połączeniem uroczych elementów z elementami strasznymi oraz niestabilnością emocjonalną. Najpewniej skoro masz ten wynik to jesteś osobą, która intensywnie kogoś kocha lub po prostu lubisz tego typu postacie. W każdym razie estetyka yanderecore to zdecydowanie coś dla Ciebie! Podziel się wynikiem w komentarzu!

Odpowiedz

Nowe

Popularne

Kategorie

Powiadomienia

Więcej