Horoskopquiz: Jaka estetyka najbardziej do Ciebie pasuje?

Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.
Zauważyłeś literówkę lub błąd? Napisz do nas.

Komentarze sameQuizy: 71

acies.

acies.

Bloomcore
Bloomcore to estetyka oparta na tematyce kwiatów, ogrodów, ogrodnictwa i przyrody. Różni się od Naturecore, ponieważ dotyczy zieleni szczególnie w wioskach, podkreśla kwiaty i zawiera motywy spokojnego życia. Wśród estetyk bloomcore, często można spotkać piękne ogrody, tak zwane "Fairy garden". Moda bloomcore jest nieco podobna do fairycore i cottagecorecore. Przeważają lekkie zwiewne tuniki i sukienki oraz pastelowe kolory. W nowocześniejszej odsłonie często można spotkać jasne jeansy i jeansowe ogrodniczki. Podziel się wynikiem w komentarzu!

Idealnie do mnie pasuje. Leci do ulu!

Odpowiedz
Kreska_

Kreska_

Cottagecore!
Tak, albo to albo art hoe :>

Odpowiedz
renesme...

renesme...

Dark akademia🤗

Odpowiedz
DogsCats

DogsCats

Goblincore
Goblincore to estetyka podobna do Dragoncore. Goblincore celebruje aspekty natury, które większość uznałaby za „brzydkie” lub brudne, od zwierząt, takich jak żaby i ślimaki, po materiały takie jak mech, błoto, rośliny i grzyby, takie jak muchomory. Częścią tej ukochanej „brzydoty” jest sam Goblin, złowroga złodziejska istota w europejskim folklorze, ale w Goblincore beztroskie przedstawienie zauroczenia „brzydotą” natury i ogólną nieprzewidywalnością.
Uwielbiam quizy ze znakami zodiaku, ale ten quiz jest najlepszy ze wszystkich innych! 💖 Dodałam do ulubionych!

Odpowiedz
kulasek

kulasek

Goblincore

Podoba mi się ta estetyka, zawsze jak byłam młodsza to zbierałam jakieś ślimaki, dżdżownice, od małego kochałam zbierać grzyby 🐌🍄

Odpowiedz
1
Madelyn_Tuk

Madelyn_Tuk

Art hoe

Tak szczerze, to bardzo pasuje do mnie

Odpowiedz
2
XZizix

XZizix

Dark Academia

Dark Academia to estetyka, która obraca się wokół klasycznej literatury, dążenia do odkrywania siebie i ogólnej pasji do wiedzy i uczenia się. Jest to jedna z kilku odmian, z których każda ma unikalny charakter historyczny. Najbardziej znane wariacje wizualne Dark Academia wywodzą się przede wszystkim z kultur europejskich. Przeważają w niej zwykle ciemniejsze odcienie beżu i brązu, takie jak khaki czy czekoladowy. Podziel się wynikiem w komentarzu!

Szczerze to bardzo pasuję 😅

Odpowiedz
1
Truskaweczka_nacia

Truskaweczka_nacia

Angelcore
Angelcore to współczesna estetyka inspirowana obrazami i przedstawieniami aniołów. Estetyka ma naśladować to samo nieziemskie piękno, z jakim europejskie anioły są opisywane i przedstawiane, chociaż może również obejmować estetykę aniołów pozaeuropejskich. Można to zrobić za pomocą nowoczesnych lub starszych metod prezentacji. Użytkownicy tej estetyki niekoniecznie są religijni. Podziel się wynikiem w komentarzu!

Odpowiedz
1
Zwiadowczyninr1

Zwiadowczyninr1

Ocean Grunge często zapożycza elementy wizualne od Seapunk. Ale zamiast bogatych, żywych kolorów, które często kojarzą się z tym konkretnym gatunkiem, jest on bardziej monochromatyczny, wykorzystujący dużo czerni, szarości i wyciszonego błękitu. Te kolory odzwierciedlają zimne, ciemne, głębokie uczucie pustki, które można by poczuć, gdy ktoś utknął na środku oceanu bez lądu w zasięgu wzroku i powoli tracił wszelką nadzieję na ratunek, który przyszedł, by Cię uratować, zanim ostatecznie zanurzysz się w głębinach oceanu poniżej. Podziel się wynikiem w komentarzu!
😁😁😁

Odpowiedz
1
kinga21

kinga21

Pastel Academia
Pastel Academia jest jedną z wielu wariacji na temat estetyki i subkultury Academia . Obraca się wokół ideałów pasji do nauki i studiowania, w szczególności sztuki i literatury. Ktoś, kto jest częścią estetyki Pastel Academia, jest mniej dojrzały i bardziej dziecięcy niż ci, którzy identyfikują się z innymi wersjami środowiska akademickiego. Lubią wyruszać w podróż i mają ogólnie optymistyczne i pozytywne nastawienie do życia, zestawiając jego mniej optymistyczne warianty. W przeciwieństwie do bardziej znanych odmian, Pastel Academia wizualnie wywodzi się z mieszanki kultur wschodnioazjatyckich (głównie japońskiej) i europejskiej. Podziel się wynikiem w komentarzu!
Super quiz

Odpowiedz
1

Nowe

Popularne

Kategorie

Powiadomienia

Więcej