Która core estetyka związana z naturą najbardziej do Ciebie pasuje?

Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.
Zauważyłeś literówkę lub błąd? Napisz do nas.

Komentarze sameQuizy: 68

Xinner_Cat

Xinner_Cat

Dragoncore
Choć może się wydawać, że ta estetyka jest związana tylko ze smokami to nie jest to prawda. Dragoncore na swój sposób jest podobne do goblincore ponieważ oba dotyczą zbieractwa z tym, że w dragoncore zbiera się rzeczy wartościowe. Estetyka ta jest też kojarzona z miejscami całkowicie odizolowanymi od ludzi, które często wydają się magiczne i są związane z naturą. Najpewniej skoro masz ten wynik to jesteś osobą, która lubi przebywać sama lub uwielbiasz zbierać i kolekcjonować różne rzeczy. W każdym razie estetyka dragoncore to zdecydowanie coś dla Ciebie! Podziel się wynikiem w komentarzu!

Odpowiedz
loliwiedzma

loliwiedzma

Witchcore
Witchcore to estetyka skupiona wokół czarownic i choć może się wydawać, że ta estetyka nie jest związana w żaden sposób z naturą to tak ma bardzo duży z nim związek. W końcu większość czarownice czerpią swoją magię z przyrody oraz często zbierają rośliny lecznicze czy grzyby do eliksirów. Najpewniej skoro masz ten wynik to jesteś osobą, która interesuje się okultyzmem lub po prostu lubisz tematykę czarownic. W każdym razie estetyka witchcore to zdecydowanie coś dla Ciebie! Podziel się wynikiem w komentarzu!

Idealnie po prostu.

Odpowiedz
halozyje

halozyje

Campcore

Campcore to estetyka skupiona wokół biwakowania oraz różnych aktywności na kempingu. Estetyka ta koncentruje się na łączeniu natury z radością jaka płynie na wspólnym spędzeniu czasu z innymi ludźmi. Najpewniej skoro masz ten wynik to jesteś osobą, która chce się zrelaksować oraz dobrze się bawić ponieważ na co dzień masz za dużo stresu lub może jesteś lub byłeś harcerzem. W każdym razie estetyka campcore to zdecydowanie coś dla Ciebie! Podziel się wynikiem w komentarzu!

Odpowiedz
1

....y

Fairycore
Fairycore to estetyka skupiona wokół wróżek. Estetyka ta jest też kojarzona z delikatnością oraz baśniową fantazją. Najpewniej skoro masz ten wynik to jesteś osobą, która żyje głównie we własnej wyobraźni lub po prostu lubisz fantasy. W każdym razie estetyka fairycore to zdecydowanie coś dla Ciebie! Podziel się wynikiem w komentarzu!

Odpowiedz
2
Adamelin

Adamelin

Goblincore
Dobrze bo właśnie jestem goblinem

Odpowiedz
1
Tenko_chabashira_fanpage

Tenko_chabashira_fanpage

Campcore
Nawet trochę spoko

Odpowiedz
1
zaj3fajna

zaj3fajna

Adventurecore

Odpowiedz
1
.moon.sky.

.moon.sky.

Honeycore

Super quiz ^^

Odpowiedz
1
StrawberryDevil

StrawberryDevil

•  AUTOR

@.takie.cos. Dzięki ^^

Odpowiedz
1
Mrs.Chocolate_

Mrs.Chocolate_

piękny, bardzo dopracowany quiz. gratuluję głównej! ✨🌱🌿

Odpowiedz
2
_hobbit

_hobbit

fairycore
Uhm, szczerze powiedziawszy to nie wiem czy to prawda

Odpowiedz
1
_hobbit

_hobbit

@_lileneal_ chociaż raczej tak

Odpowiedz
1

Nowe

Popularne

Kategorie

Powiadomienia

Więcej