Jaka wodna estetyka do Ciebie pasuje?


Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.
Zauważyłeś literówkę lub błąd? Napisz do nas.

Komentarze sameQuizy: 12

Leaura

Leaura

Beach Girl

Odpowiedz
1
stay_midzy

stay_midzy

Tropical

Odpowiedz
1
Auresa

Auresa

Tropical
Tropical to estetyka oparta na komforcie, łatwości i użyteczności, z definicji eklektyczna. Styl charakteryzuje się ciepłymi i kojącymi motywami oraz kolorami zaczerpniętymi głównie z naturalnych elementów. Kluczowe motywy, takie jak: chłodna bryza, zimne napoje, życie na plaży, wyspy, oceany, muszle, wędkarstwo, pływanie, odzież używana, świeże owoce. Charakterystycznymi kolorami są: zielony, niebieski, czerwony, pomarańczowy, żółty, fioletowy, biały, cyjan. Czy zgadzasz się z wynikiem? Czy ta estetyka faktycznie do Ciebie pasuje? Podziel się wynikiem w komentarzu! __________ https://aesthetics.fandom.com/wiki/Tropical?so=search

Fajny quiz

Odpowiedz
1
Altzix

Altzix

Ocean Akademia

Ocean Akademia to estetyka akademicka, która obraca się wokół fascynacji, mrocznego zrozumienia i naukowych poszukiwań edukacji morskiej. Jest bardzo podobny do Dark lub Light Academia, ale koncentruje się na naukach o morzu, takich jak oceanografia i biologia morska. Kluczowymi elementami są: książki, laboratoria morskie, skamieliny morskie, podwodne ruiny, zatopione statki, łodzie podwodne, muszle, bioluminescencja, perły, baseny pływowe, mgliste plaże, życie morskie, takie jak wieloryby, rekiny, żabnica, kałamarnica olbrzymia, meduzy, kraby. Charakterystyczne kolory to: czerń, ciemne odcienie błękitu, fioletu, szarości, zieleni, bioluminescencji i zieleni wodorostów. Czy zgadzasz się z wynikiem? Czy ta estetyka faktycznie do Ciebie pasuje? Podziel się wynikiem w komentarzu!

Myślę, że zdecydowanie to
Fajny quiz, leci do ulu

Odpowiedz
1
_Firefly_

_Firefly_

Tropical
Tropical to estetyka oparta na komforcie, łatwości i użyteczności, z definicji eklektyczna. Styl charakteryzuje się ciepłymi i kojącymi motywami oraz kolorami zaczerpniętymi głównie z naturalnych elementów. Kluczowe motywy, takie jak: chłodna bryza, zimne napoje, życie na plaży, wyspy, oceany, muszle, wędkarstwo, pływanie, odzież używana, świeże owoce. Charakterystycznymi kolorami są: zielony, niebieski, czerwony, pomarańczowy, żółty, fioletowy, biały, cyjan.

Czy zgadzasz się z wynikiem? Czy ta estetyka faktycznie do Ciebie pasuje? Podziel się wynikiem w komentarzu!

Odpowiedz
2
quizer2

quizer2

Summer

Odpowiedz
1
AngelikaSwift

AngelikaSwift

Tropical

Tropical to estetyka oparta na komforcie, łatwości i użyteczności, z definicji eklektyczna. Styl charakteryzuje się ciepłymi i kojącymi motywami oraz kolorami zaczerpniętymi głównie z naturalnych elementów. Kluczowe motywy, takie jak: chłodna bryza, zimne napoje, życie na plaży, wyspy, oceany, muszle, wędkarstwo, pływanie, odzież używana, świeże owoce.Charakterystycznymi kolorami są: zielony, niebieski, czerwony, pomarańczowy, żółty, fioletowy, biały, cyjan. Czy zgadzasz się z wynikiem? Czy ta estetyka faktycznie do Ciebie pasuje? Podziel się wynikiem w komentarzu!

Nawet

Odpowiedz
1
EdmLover

EdmLover

Tropical, ok

Odpowiedz
1
Cordissa

Cordissa

Beach Girl
Beach Girl, jest to estetyka oparta na idei idealnego życia na plaży. Charakterystycznymi elementami są: bikini, fale, kwiaty hibiskusa, żywe kolory, światło słoneczne, muszle, piasek, zachody słońca, kokosy, łodzie, deski surfingowe, palmy, okulary słoneczne. W skład charakterystycznych zajęć wchodzą: opalanie się, pływanie, nurkowanie oraz łodzie jeździeckie. Czy zgadzasz się z wynikiem? Czy ta estetyka faktycznie do Ciebie pasuje? Podziel się wynikiem w komentarzu!

Bardziej uważam, że coastal albo ocean. Czy ten quiz został stworzony z pomocą AI?

Odpowiedz
1
farewell

farewell

•  AUTOR

@Cordissa nie, robiłam go sama. A jeśli chodzi o taki sam quiz na Stronie Głównej, to mogę przysiąc, że nie wiedzialam o jego istnieniu, zauważyłam go dopiero po opublikowaniu i zgłoszeniu tego quizu

Odpowiedz
1
.Max

.Max

Beach girl

Odpowiedz
1

Nowe

Popularne

Kategorie

Powiadomienia

Więcej