Opowiadania mogą zawierać treści nieodpowiednie dla osób nieletnich. Zostaje w nich zachowana oryginalna pisownia.

Gra pozorów #13


Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.
Quiz, który przeglądasz jest częścią serii. Została zachowana oryginalna pisownia autora.

Komentarze sameQuizy: 4

Nadixs

Nadixs

Tak się cieszę! Po około 3 miesiącach oczekiwania i ciągłego patrzenia, czy już jest twoje opowiadanie, doczekałam się! Bardzo się zmienił klimat w porównaniu z ostatnimi rozdziałami. Jest coraz bardziej mrocznie. Ale to w sumie dobrze.
Jeżeli chodzi o to czy Mattheo i Nadia sobie poradzą, to z jednej strony tak, a z drogiej nie. Bo na pewno uda im się dalej być w tym związku, ale Mattheo ma teraz duży i to bardzo duży problem. Coś tak mi się wydaje, że będzie przez całe życie przed tym uciekać. A co do Osmonda to myślę, że nie będzie miał wyjścia i w końcu to zaakceptuje, tylko między nim a Mattheo będzie czuć przepaść, którą raczej nie będzie można złączyć.

Odpowiedz
2
Lothluin

Lothluin

•  AUTOR

@Nadixs To ja się cieszę, że jest ktoś, kto naprawdę czeka na kolejne rozdziały! Niestety ostatnio trzymanie się terminów nie jest moją mocną stroną, ale powoli zaczynam nad tym pracować😄
Przynam, że przedstawiłaś bardzo ciekawy punkt widzenia! Jedna rzecz dała mi dużo do myślenia i gdyby nie twoja cenna uwaga, mogłoby to nie wybrzmieć odpowiednio, ale na pewno będę o tym pamiętała❤️

Odpowiedz
1

misiegumisie12

Słuchaj no ja mam nadzieję, że oni się z tymi problemami jednak uporają.
Dlaczego zawsze ta zła strona musi być tak irytująca. Mattheo dosłownie powiedział im jak bardzo są żałośni, ale widać szczeroś zbytni skutków nie przyniosła.
No i Oooooooooo Delphini jednak ma uczucia, ale zakładam że nie na długo

Odpowiedz
3
Lothluin

Lothluin

•  AUTOR

@misiegumisie12 Mattheo napytał sobie biedy, ale BYĆ MOŻE jakoś to będzie…😈

Odpowiedz
1

Nowe

Popularne

Kategorie

Powiadomienia

Więcej