Opowiadania mogą zawierać treści nieodpowiednie dla osób nieletnich. Zostaje w nich zachowana oryginalna pisownia.

Dirty Soul

Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.
Quiz w Poczekalni. Zawiera nieodpowiednie treści? Wyślij zgłoszenie

Komentarze sameQuizy: 22

FlamesAndGold

FlamesAndGold

Witaj, droga Autorko! Trafiłam tu jakiś dłuższy czas temu, nie pamiętam nawet daty. Odświeżyłam sobie oto opowiadanie, bo zaczęła się dyskusja o regulaminie SQ.

Praca została napisana bardzo dobrze, wręcz niesamowicie. Wszystko zostało opisane w sposób lapidarny, czytelnik wie, o jak obrzydliwy czyn tu chodzi, ale nie przekracza granic dobrego smaku. Doceniam zbudowanie klimatu, jak i estetykę, zależą Ci się głębokie ukłony za to opowiadanie. Jest jednak jeden mały problem. Wg regulaminu ta praca nie powinna pojawić się na Stronie Głównej, albowiem zahacza o temat gwałtu. Jest to przykre, bo postawiono Cię w niewygodnej sytuacji, bo wiele osób potraktowano niesprawiedliwie, choćby autorów piszących gore. Nie winię Cię, masz prawo pisać, to co chcesz, a widzę w Tobie wielki potencjał, jednak napomknę na temat regulaminu i niestosowania się do niego, który swoją drogą warto przeczytać. Sądzę, że jeśli zamierzasz jeszcze kiedykolwiek pisać coś o takiej tematyce, to przerzuć się na Wattpada albo fanfiction.net, załóż bloga, cokolwiek. Może raz Cię nagrodzili za ową pracę, ale raczej drugi raz już tego nie zrobią.

Poza tym, bardziej z technicznej strony. Podoba mi się i temat, i opis. Ukazane emocje bardzo ładnie ujęte, nie mam się do czegokolwiek przyczepić raczej. Naprawdę cudowna praca pod względem technicznym! Też to paralelizm an końcu, taka ładna puenta.
Pozdrawiam i życzę udanej kariery pisarskiej! uwu
~Flames, która bez pozwolenia napisała tę opinię.
A tu masz link do regulaminu:
https://samequizy.pl/regulamin/

Odpowiedz
1
Tinaya

Tinaya

Aha???

Odpowiedz

klaudia207

dobra jest

Odpowiedz
Mrs.Chocolate_

Mrs.Chocolate_

Wzruszyłam się, bardzo intrygująca i skłonna do przemyśleń praca. Podoba mi się styl, którym piszesz i całokształt, którą wyskrobałaś. Zalała mnie fala różnych myśli i sądzę, że na długo zapamiętam ten tekst. 💦

Odpowiedz
1
nekrochwile

nekrochwile

Jedna, krótka chwila wystarczyła, aby każda modlitwa o nad wyraz piękną sztukę utopiła się w urokliwym morzu spełnienia.

Po zapoznaniu się z Twoją twórczością, budząc się o północy, stwierdzę, że jest ona cudowna i emanuje światłem uroku nawet o takiej godzinie, sprawiając, że w ciemności jestem w stanie dostrzec ważne rzeczy.

Tak oto widzę całość prezentowaną na tej stronie, a w szczególności powyższe opowiadanie — nawet w mroku niedoświadczenia jestem w stanie dostrzec ból ukazanej sytuacji.

A to wszystko stało się za sprawą słów, z których ułożyłaś tak czarujące zdania.

Dziękuję Ci za to 💎💦💙

Odpowiedz
2
Evangelina

Evangelina

Bardzo wzruszające. To niesamowite w jaki sposób uchwyciłaś te wszystkie emocje. Przecież jest ich tak wiele, a jednak udało ci się popełnić tak cudowne opowiadanie. ❤

Odpowiedz
1
outcast

outcast

•  AUTOR

[Komentarz usunięty przez użytkownika]

Odpowiedz
outcast

outcast

•  AUTOR

@Evangelina o jejciu, bardzo Ci dziękuję. te słowa znaczą dla mnie naprawdę wiele. 💘

Odpowiedz
pokaż więcej odpowiedzi (1)
Broken_Hearts

Broken_Hearts

Gdy kiedyś mnie tu nie będzie, pozostaną te wszystkie komentarze pisane przez klawiaturę. Pozostanie mój zachwyt, moje mało rozwinięte słownictwo.
Jestem przygniatana ogromem idealności opisu, w sumie jestem przygniatana tym w s z y s t k i m, poważnie.

Może nie jest to komentarz na jakimś wysokim poziomie, ale nie mogę inaczej.

Odpowiedz
2
outcast

outcast

•  AUTOR

@Broken_Hearts w mojej pamięci pozostanie również mój uśmiech, spowodowany przez Ciebie, wielkie emocje, ogrom cudownych prac oraz Ty sama wraz ze swoim nieziemskim talentem.

nie do końca wiem, czy zdanie: „jestem przygniatana ogromem idealności opisu, w sumie jestem przygniatana tym w s z y s t k i m” odnosi się do moich notatek czy do samego życia.

mimo wszystko cały komentarz posiada nieokreśloną głębię, która nadal jest zjawiskowa.

Odpowiedz
2
Broken_Hearts

Broken_Hearts

Nie do żadnych notatek i nie do samego życia, tylko do niesamowitej powyższej pracy.

Odpowiedz
2
foofaraw

foofaraw

jestem wstrząśnięta tym, jak kilka, kilkanaście, kilkadziesiąt zdań, które wypowiadasz, zapisujesz, którymi się dzielisz, są w stanie zamknąć moje usta.
blokujesz mnie i nie pozwalasz sklecić sensownych słów, zlepiając je w odpowiednie zdania. uniemożliwia mi to, a musisz wiedzieć, że jestem pod głębokim wrażeniem.

twoje słowa są zniewalające. twój talent jest niewyobrażalny. ty jesteś zachwycająca.

złamane serce, złamane słowa, złamana dusza.

moja egzystencja, czy też jej brak, topi się pod wpływem twojego talentu.

jesteś bezapelacyjnie zjawiskowa.

Odpowiedz
1
outcast

outcast

•  AUTOR

@h.o.p.e.l.e.s.s dziękuję Ci za te wszystkie słowa, które przekazałaś mi poprzez każdy komentarz, czy wiadomość, którą uspokajałaś moją zagubiona duszę, podczas kilka gorszych chwil. twoje postrzeganie świata jest dla mnie wręcz zbyt nierealne, a wielka siła, która posiadasz pomaga mi w wielkim stopniu. padam na kolana przed osobą, która wśród niewielkiej ilości istot, zna swoją cudowną wartość. podziwiam Cię za wszystko, co osiągnęłaś i chociażby za Twój nadal niełatwy, lecz istniejący byt. swoją osobowością zastępujesz mi osoby, których brakuje mi na co dzień.

i w momencie czytania komentarza od Ciebie dałam upust swoim emocjom. po raz pierwszy zaszkliły mi się oczy, kiedy czytałam czyiś komentarz.

powinnaś być autorytetem największych osobliwości.

Odpowiedz
1
foofaraw

foofaraw

@outcast mogłabym, ale dopiero wtedy, kiedy nauczę się twojej sztuki.

Odpowiedz
WhiteFlower

WhiteFlower

To było tak piękne,
niesamowicie realne,
idealnie dobrane,
genialne,
najlepsze.
Jesteś zdecydowanie królową wszelkich artystów.

Odpowiedz
1
outcast

outcast

•  AUTOR

@WhiteFlower nienawidzę tego, że nie potrafię pokazać Ci mojej wdzięczności. mam nadzieję, że fakt, że nie potrafię się wysłowić przy tym komentarzu choć w mały sposób Cię zadowoli. niech cisza będzie piękniejsza od jakichkolwiek słów.🌙

Odpowiedz
1
Maay

Maay

Pozwól teraz, że się odkuję i napiszę tak samo szczere słowa, które mną władają w tym momencie, tak jak ty zwykle to robisz.

A więc to jest tak poruszające i tak daje do myślenia, że przez resztę dnia będę o tym myślała i zastanawiała się, czy życie niektórych ludzi rzeczywiście tak wyglada.

Mówisz, że ja mam lekki styl pisania, a cholera, nie widzę różnicy!

Jestem tym zauroczona do tego stopnia, że domagam się więcej tak więc… ekhem, ekhem.

Kocham Twoją Twórczość 🌹

#KTT

Odpowiedz
1
outcast

outcast

•  AUTOR

@Maay czytając Twoje przemiłe słowa myślałam, że zacznę krzyczeć, ale do cichego pisku faktycznie doszło. 😅
nigdy w życiu nie spotkałam się z taką ilością pochwał i słów, które będą opisywały moje prace w tak uroczy sposób, jak tutaj.

prawdę mówiąc, nigdy nie pomyślałabym, że swoimi notatkami i garścią własnych odczuć wywołam u kogoś jakiekolwiek refleksje, bo sama w nie popadam, czytając czyjeś dzieła, (między innymi Twoje, ach) więc tym bardziej jest mi ogromnie, ogromnie miło.

omfg, dziękuję, wiesz, że ja Twoją również i to bardzo, bardzo mocno. muszę Ci o tym częściej przypominać. 🙈
(aa, może pomyślę, żeby Ci coś podesłać na priv, ale nie wiem, czy cokolwiek jest warte atencji)

Odpowiedz
2
Maay

Maay

Wszystko jest warte! 😍@Messies

Odpowiedz
1

Nowe

Popularne

Kategorie

Powiadomienia

Więcej