Opowiadania mogą zawierać treści nieodpowiednie dla osób nieletnich. Zostaje w nich zachowana oryginalna pisownia.

Game of hearts – PROLOG

Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.
Zauważyłeś literówkę lub błąd? Napisz do nas.
outcast
outcast
Zobacz profil
Zapraszam do rozwiązywania moich quizów:

Komentarze sameQuizy: 16

Mrs.Chocolate_

Mrs.Chocolate_

już wiem o czym będę myślała przed uśnięciem.
nie wiem co napisać. czułam się, jakbym oglądała strasznie dobry film lub serial, albo czytała świetną książkę. to zakończenie przechodzi do historii, nie wyolbrzymiam 🙏 tak strasznie dobre że aż nie wiem co mam jeszcze z siebie wyduszać. 💗

Odpowiedz
demon2

demon2

little big skibidi youtube😂😂😂😂

Odpowiedz
_vxwikaxv_

_vxwikaxv_

Kiedy next ??
świetne opowiadanie

Odpowiedz
ariarneis

ariarneis

Tak, to musiało trafić na sg!
Bardzo mi się podoba i zaciekawiło mnie❤
Moją jedyną uwagą jest to, że używasz takich… niepotocznych (?) słów. Znacznie lepiej oddaje emocje to, czym posługujemy się na co dzień. Nie bierz tego za hejt, po prostu dla mnie to jest tak, jakbym czytała jakąś starą balladę. Niby rozumiesz, a jednak coś jest nie tak. Dajmy na to chociażby znaną wszystkim z piątej i szóstej klasy „Świeteziankę”😂 (chyba tak to się pisze😂). Uważałam ją za naprawdę śliczną i prawdziwą, ale przez stare słowa nie mogłam jej poczuć.
Mimo wszystko, jest naprawdę bardzobardzobardzo dobrze😂❤

Odpowiedz
hellno

hellno

szkoda, że coś tak niesamowitego, dostaje tak mało uwagi. pure art

Odpowiedz
Hustle

Hustle

boże to jest tak dobre, że aż boli

Odpowiedz
foofaraw

foofaraw

powiedz: nie.
powiedz: nie.
powiedz: nie.

Odpowiedz
2
foofaraw

foofaraw

okej, a więc można na wejściu stwierdzić fakt, że Game of Hearts jest bezapelacyjnie zjawiskową bombą. wszyscy się zgadzają? tak? to świetnie.

ty wiesz, ja również o tym wiem, że masz przeogromny talent. a jeśli zaprzeczysz (czy chociażby spróbujesz), będę musiała włączyć w sobie przycisk „Stalker” (pamiętasz, haha?) i cię wytropić. bo serce mi się łamie, kiedy twierdzisz, że nic nie potrafisz, że jesteś słaba i mało znacząca. nawet jeśli nie znaczysz wiele względem całego świata, dla mnie znaczysz niewyobrażalnie wiele. i mam nadzieję, że wiedziałaś o tym jeszcze przed przeczytaniem tego komentarza.

ale wracając do opowiadania – wszyscy doskonale wiemy, że ten tekst jest świetny. no bo proszę cię, nie możesz powiedzieć, że jest zły. a jeśli spróbujesz mi wmówić, że jest słabe, będę musiała coś z tym zrobić, bo nie możesz aż tak w siebie nie wierzyć.

chciałam już na tym skonczyć, ale stwierdziłam, że jeszcze coś powiem, bo, no po prostu tak chcę. uwielbiam wszystko, co wychodzi spod twojej dłoni (albo dwóch!) z twojego powodu. twój talent nie powstał tak sobie – jest, bo wiedzieli, że na to zasługujesz. nie można cię nie lubić z twojego powodu.z powodu tego, jaka jesteś.

i tak właśnie komentarz, który miał opowiedzieć o tym, jakie wrażenie wywarła na mnie powyższa praca, zamienił się w wychwalanie ciebie. ale jesteś tego warta, więc mam to gdzieś.

never give up, J, never give up. 🔥

Odpowiedz
3
Broken_Hearts

Broken_Hearts

I w tym momencie nie wiem, jakbym zachowała się na miejscu bohaterki.

Brakowało mi Twoich tekstów, bardzo mocno. Już sam tytuł pobudził mój umysł, szepcząc, że będzie to coś świetnego. Oczywiście, miał rację.

Czekam na kolejną dawkę. ♥

Odpowiedz
1
outcast

outcast

•  AUTOR

@Broken_Hearts dzisiaj możemy ponieść konsekwencje nie tylko za kłamstwo, ale za prawdę również.

mam nadzieję, że cię nie rozczaruję, dziękuję. 💎

Odpowiedz
1
pessimistic

pessimistic

Zdecydowanie warto było czekać na Twoją pracę tyle czasu. Masz niesamowity styl pisania.Zachwycasz i czarujesz.Jestem niesamowicie ciekawa co będzie dalej, będę czekać z niecierpliwością. Świetna praca ☀

Odpowiedz
1
outcast

outcast

•  AUTOR

[Komentarz usunięty przez użytkownika]

Odpowiedz
outcast

outcast

•  AUTOR

@pessimistic @pessimistic nie wiem, czy aż taki długi czas był tego warty. w pewnym sensie czuję, że zaniedbałam nie tylko swoje konto, ale także profile moich idoli, którzy nadal egzystują na tej stronce i bezapelacyjnie zasługują na uwagę (nie tylko moją, oczywiście)

naprawdę cieszę się, że nadal komuś podobają się moje zmęczone wypociny, choć twoje słowa mają ogromną wartość i sądzę, że ich wielkość nie dorasta do tego, na jakim poziomie w ‚pisaniu’ obecnie jestem.
oby czas, który przeznaczy na czekanie był tego warty.👀

Odpowiedz

Nowe

Popularne

Kategorie

Powiadomienia

Więcej