Opowiadania mogą zawierać treści nieodpowiednie dla osób nieletnich. Zostaje w nich zachowana oryginalna pisownia.

BURNING FEAR


Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.
Zauważyłeś literówkę lub błąd? Napisz do nas.

Komentarze sameQuizy: 22

MaxiAmber

MaxiAmber

Jest bardzo głęboki i szczery- takie mam odczucie

Odpowiedz
2

I...e

Jest taki, jakby specjalnie czekał na to aż go przeczytam. Dawno nie czytałam czegoś co tak bardzo uświadamiałoby mnie co naprawdę czuję. To wszystko naprawdę świetnie się składa, bo czegoś takiego potrzebowałam, jest dla mnie jak wielki kopniak, by przestać uciekać i przestać się bać. Dziękuję, że go napisałaś. To najlepsza rzecz, jaką mogłam dzisiaj przeczytać 💕💖

Odpowiedz
3
Yiess

Yiess

•  AUTOR

Cieszy mnie to przeogromnie. Ja również ci dziękuję za piękne słowa. 💞

Odpowiedz
2
Sultanka56

Sultanka56

Super ❤❤❤❤

Odpowiedz
2
Kotkasrotka

Kotkasrotka

Love 💕

Odpowiedz
2
LoveMeXD

LoveMeXD

OS jest piękny 💓

Odpowiedz
2
Kelsey82

Kelsey82

Cudo 😍

Odpowiedz
1
CzarnaSQ

CzarnaSQ

💓💓💓💓💓

Odpowiedz
1
mistre

mistre

@Yiess nie wiem, czy to tylko moje wrażenie, ale piszesz tak jakby to był list pożegnalny, ostatnie, co po sobie zostawiasz, twoje dziedzictwo. jakbyś miała całe piękno słów ująć w jednym zdaniu. tzn. masz chyba jeszcze trochę czasu, nie? chodzi mi o styl pisania. nie wiem, czy to celowy zabieg, ale twoje shoty bardzo trudno mi się czyta i nie chodzi mi o sam przekaz, tylko o to, że twoje zdania są trudne (choć on też sprawia, że muszę się chwilę zastanowić) np. „Aprobata przekreślenia obawy przed samotnością i odosobnieniem napawa mnie upojeniem.” to są bardzo złożone zdania. i nie wiem czyje luźne myśli tak wyglądają, chyba jakieś profesora polonistyki z doktoratem z literatury. i dla tego chyba trudno wczuć się w bohaterkę. dużo bardziej człowieczo brzmi: „Ostatnio zmartwiłam się, że stałam się niewyraźna.” (prywatnie, to moje ulubione zdanie w tym shocie ❤😍) to był celowe ten wyszukany język?
PS przepraszam, że się tak czepiam, niech ci to nie przysłoni faktu, że bardzo mi się podoba ta praca.

Odpowiedz
1
Yiess

Yiess

•  AUTOR

Z niczym ani z nikim się nie żegnam. To mogę zagwarantować.
Czasami po prostu wszystko ładniej wygląda czy też brzmi, kiedy zamiast posługiwać się prostym językiem, z którym mamy do czynienia i którym posługujemy się na co dzień, zastąpimy bardziej wyszukanym słownictwem. Lubię, kiedy coś jest nieoczywiste i do końca niejasne. Możemy interpretować dany wątek na kilka różnych sposobów, nie wiedząc tak właściwie, co autor miał na myśli. Zdanie, które przytoczyłaś, uważając, że jest ono dla Ciebie niezbyt jasne to to samo, co „Pozwolenie przekreślenia obawy przed samotnością i odosobnieniem, które sprawia, że czuję się spokojna.”.
Zapewniam również, że moje myśli na co dzień nie przywołują tak wyszukanego języka, którym zazwyczaj posługuję się pisząc jakąkolwiek pracę. Bardziej stawiam na prosty, zrozumiały język.

Nie mam za złe twojego „czepiania się”. 😜 I oczywiście bardzo mi miło!

Odpowiedz
1
Mal32

Mal32

Ślicznie 💖😍

Odpowiedz
1
Yiess

Yiess

•  AUTOR

Dziękuję. 💖

Odpowiedz
Sandyxoxo

Sandyxoxo

Cały urok i magiczność tkwi w tym, że w jakimś stopniu się z tym utożsamiam i zapewne nie tylko ja. Cudna praca 😍💓

Odpowiedz
1
Yiess

Yiess

•  AUTOR

Dziękuję Ci bardzo. 💖

Odpowiedz
1

Nowe

Popularne

Kategorie

Powiadomienia

Więcej