One Shot: Wylosuj temat — Zdrapka

285 Super!
Zauważyłeś literówkę lub błąd? Napisz do nas.

Komentarze sameQuizy: 73

.extrovert.

.extrovert.

Połączenie
Jak tylko wylosuje to zabieram się do pisania!

Odpowiedz
Julaxna

Julaxna

Wspomnienia
Postaram się coś o tym napisać!

Odpowiedz
1
signature

signature

Sny
Akurat jestem marzycielką, więc na pewno coś wykombinuję

Odpowiedz
kocimietkowa.

kocimietkowa.

Sny

Odpowiedz
Nekowai

Nekowai

WOLNOŚĆ
Przewodnim tematem Twojego One Shota powinna być wolność. Stwórz pracę, w której poruszysz właśnie ten temat. Doświadczenie wolności jest powiązane z ujawnieniem nowej perspektywy, a także z nowym poczuciem samego siebie. Jest związane również z uwolnieniem od tego, co jest dla nas przeszkodą w swobodnym wyrażaniu samego siebie (w słowach czy gestach) oraz wszelkich barykad. Możesz bazować na własnych doświadczeniach, ich części bądź zdać się na swoją wyobraźnię. Podziel się wynikiem w komentarzu

Spróbuję😋

Odpowiedz
1
Night_Black_Wolf

Night_Black_Wolf

SAMOTNOŚĆ
Przewodnim tematem Twojego One Shota powinna być samotność. Może być ona wyrażona jako stan przejściowy, spowodowany szczególnymi okolicznościami lub być czymś stałym, jako definicja czyjegoś życia. Umieść w swojej pracy wszelkie emocje oraz uczucia, które będą adekwatne do okoliczności. Samotność związana ze stratą, koniecznością czy z wyboru? Możesz bazować na własnych doświadczeniach, ich części bądź zdać się na swoją wyobraźnię.

Odpowiedz
Lasien

Lasien

STRACH/LĘK
Przewodnim tematem Twojego One Shota powinien być strach/lęk. Lęk i strach może mieć różny i odmienny stopień (od lekkiego niepokoju, poprzez przerażenie, aż do panicznego strachu). Wywołuje go zawsze jakaś przyczyna rzeczywista lub urojona, coś, co zazwyczaj postrzegamy jako fizyczne zagrożenie bądź zagrożenie dla naszej sfery uczuciowej czy psychicznej. Boimy się zarówno ataku, jak i choroby, utraty miłości lub wszystkiego, co może popsuć nasze stosunki z kochającymi nas osobami. Temat tak obszerny może stanowić dobry materiał do stworzenia pracy. Możesz bazować na własnych doświadczeniach, ich części bądź zdać się na swoją wyobraźnię. Podziel się wynikiem w komentarzu!

*nie przeczytałam całego opisu a już miałam pomysł

Odpowiedz
1
Kruszynka.pl

Kruszynka.pl

BEZTROSKA
Przewodnim tematem Twojego One Shota powinna być beztroska. Stwórz pracę, wykorzystując w niej wszystko to, co beztroskie. W swoim tekście możesz wykorzystać powrót do dzieciństwa, nawiazując do braku trosk, zmartwień, radości czy pogody ducha. Możesz również bazować na beztrosce powiązanej z niefrasobliwością, nierozwagą, pochopnością lub lekkomyślnością. Wybierz, którąś z możliwości i podziel się swoim pomysłem. Możesz bazować na własnych doświadczeniach, ich części bądź znać się na swoją wyobraźnię. Podziel się wynikiem w komentarzu!
Myślę, że to nawet dobry pomysł!

Odpowiedz
Josephine_Marshall

Josephine_Marshall

Wolność 😊

Odpowiedz
_Kokosanka_

_Kokosanka_

Wolność!

Odpowiedz

Nowe

Popularne

Kategorie

Powiadomienia

Więcej