Rozpocznij testCzas na odpowiedź:10 sekundPodczas odgadywania możesz użyć koła, ale pamiętaj, że pomniejszy to Twój wynik końcowy. Brakuje odpowiedzi. Zaznacz, aby zobaczyć wynik. Przewiń Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania. 36 Super! 2119 Obserwuj autora Dodaj do ulubionych Następny quiz za: 10 AnulujRozwiąż teraz Na jaką ocenę zasługujesz w swoim życiu? Wyłącz autoodtwarzanie: Quiz w Poczekalni. Zawiera nieodpowiednie treści? Wyślij zgłoszenie Zgłoś za plagiat Zgłoś za nieodpowiednie treści Wyślij
osmoza
I czm jest napisane Laktobliks coś tam zrobił gdy ona Narkobliks? I fajny os^^
Stella_Bella
• AUTOR@.Honorata. pisałam to w nocy, winc no xD
Idem poprawiać
I dziemki
osmoza
@Stella_Bella heh
M...a
Nie ma to jak pisać w liście "Tylko się nie spóźnij nie mam zamiaru za długo czekać" XD
Cudne
.forgetme.
Cudne 💜💜💜
Stella_Bella
• AUTOR@.Roza. dzięki ^^
Lilu.
Warenessa zawsze gud.
-nimka-
Fajne
👏
Stella_Bella
• AUTOR@DwaDebile dziemki
Diana_Sorenson
Super 👌🏻
Stella_Bella
• AUTOR@Basniobormoimzyciem dzięki ^^
fluctus
Świetne 💙
Ale krótkie 😢
Stella_Bella
• AUTOR@fluctus heh, wiem, że krótkie, ale nic dłuższego nie wymyśliłam
I dziemki ^^