Opowiadania mogą zawierać treści nieodpowiednie dla osób nieletnich. Zostaje w nich zachowana oryginalna pisownia.
Pamiętaj, że quizy są tworzone przez użytkowników i nie należy ich traktować jako porady medycznej. Jeżeli szukasz informacji dot. depresji lub pomocy, to odwiedź strony: Nastoletnia depresja, Telefon zaufania dla dzieci i młodzieży, Pokonać kryzys.

You’re my best friend forever… ~ one-shot

Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.
Quiz w Poczekalni. Zawiera nieodpowiednie treści? Wyślij zgłoszenie
..Rosee..
..Rosee..
Zobacz profil
Zapraszam do rozwiązywania moich quizów:

Komentarze sameQuizy: 6

TW

TW

Cóż, mam nadzieję, że po przeczytaniu tego nikt nie pomyśli, że zabicie się żeby ukarać przyjaciela który zaczął zadawać się z kim innym bardziej to dobry pomysł.
To nie tylko straszne krzywdzenie siebie zupełnie niepotrzebnie (wiem, że to trudne przeżycie, ale na świecie istnieje więcej ludzi niż tylko ta jedna osoba. I oni przychodzą i odchodzą. I zabijanie się bo odchodzą to marnowanie sobie życia. Dosłownie.) ale też szantaż emocjonalny. Wyobraź sobie, że ktoś popełnia samobójstwo i pisze do Ciebie list obwiniający cię o jego śmierć. Wyobrażasz sobie życie z taką świadomością? Więc czy nienawidzisz tej osoby aż tak bardzo, żeby ją na to skazać? (pytanie teoretyczne, nie skierowane bezpośrednio do autora, a raczej do osoby która chciałaby wykorzystać to w prawdziwym życiu)
Wiem, że to tylko opowiadanie, ale różni są ludzie na tej stronie, niektórzy w bardzo złym stanie psychicznym, i mogą to odebrać jako inspirację. Dość już jest na sq opowiadań sugerujących, że samobójstwo to najlepsze/jedyne rozwiązanie w trudnych sytuacjach życiowych.

Odpowiedz
..Rosee..

..Rosee..

•  AUTOR

@TW okej, szanuję twoją opinię

Odpowiedz
2
Nafcia

Nafcia

Smutne ale i piękne…
Jeju czemu akurat teraz to zobaczyłam zaraz przed szkołą, no ale leci do ulubionych!

Odpowiedz
1
..Rosee..

..Rosee..

•  AUTOR

@Nafcia dziękuję 💛💛

Odpowiedz
2
.childe

.childe

Jeju… To jest takie smutne, a piękne zarazem… Najgorsze, że takie rzeczy dzieją się na codzień… Świetnie napisane a treść po prostu…
Piękne. Leci do ulubionych.

Odpowiedz
1
..Rosee..

..Rosee..

•  AUTOR

@Daughter.of.Apollo dzięki bardzo
Napisałam to trochę na podstawie tego co mnie spotkało

Odpowiedz
2

Nowe

Popularne

Kategorie

Powiadomienia

Więcej