Tylko osoba, która nigdy nie oglądała anime, przetrwa to przetrwanie!


Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.
Zauważyłeś literówkę lub błąd? Napisz do nas.

Komentarze sameQuizy: 51

Bopter

Bopter

XD skłamałem że nie oglądałem Inazumy a to i tak ostatnie pytanie
SPOJLER

Odpowiedz
..Riddle.Rosehearts..

..Riddle.Rosehearts..

Nie ma to jak odpaść na pierwszym

Odpowiedz
2
Rendi

Rendi

Odpadasz!
Odpadasz, co oznacza, że oglądałeś anime

Odpadłem na drugim, ponieważ nie lubię anime. Rozczarowałem się nim.

Odpowiedz
Arden_

Arden_

Odpadłam na drugim (tak. Nie oglądałam Naruto)

Odpowiedz
ananasasas

ananasasas

Ja oglądałam kawałek Dr. Stone'a i jeszcze jakieś inne, nie pamiętam tytułu…

Odpowiedz
1
Namikaze_akiko

Namikaze_akiko

Odpadłam na Naruto czemó

Odpowiedz
1

S...n

Odpadłam już na pierwszym haha 😂

Odpowiedz
1
Ivy_Leaf

Ivy_Leaf

Przetrwałeś!
Jak widać nigdy nie oglądałeś anime.

Nigdy, ale może się zmienić

Odpowiedz

R...n

Yeyy BSD było (odpadłam na demon slayer)

Odpowiedz
1
Natsuiri

Natsuiri

:[

Odpowiedz

Nowe

Popularne

Kategorie

Powiadomienia

Więcej