Opowiadania mogą zawierać treści nieodpowiednie dla osób nieletnich. Zostaje w nich zachowana oryginalna pisownia.
Pamiętaj, że quizy są tworzone przez użytkowników i nie należy ich traktować jako porady medycznej. Jeżeli szukasz informacji dot. depresji lub pomocy, to odwiedź strony: Nastoletnia depresja, Telefon zaufania dla dzieci i młodzieży, Pokonać kryzys.

when the party’s over

Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.
Zauważyłeś literówkę lub błąd? Napisz do nas.

Komentarze sameQuizy: 6

szmerdokopter

szmerdokopter

pamiętasz jeszcze olicat05? tę dziewczynkę ubóstwiającą twoje prace? cześć, to ja.

przechodziłyśmy przez wiele stylów pisania, rozpoczynając od tych dziecięcych, a kończąc na tym, gdzie jesteśmy teraz. znam ten styl pisania. rok temu czułam go, bo pisanie nie bierze się z nikąd, a z serca.

widziałam wpis o wszystkich symbolach, ukrytych znaczeniach. także wykonuję różne chwyty pisarskie, których nie zobaczą nawet ludzie, od których najbardziej bym tego oczekiwała. to, co idzie od ciebie, pozostanie z tobą. każdy zrozumie dany temat inaczej, a jednak jeśli identycznie, to chyba już sprawa… przeznaczenia?

osobiście widzę tę relację jako toksyczna miłość. ale mogę się założyć o napój, że to wcale nie to siedziało ci w głowie i wcale to nie jest to.

jest pogmatwane, niczym myśli i to, co gra w sercu. żeby umieć słuchać potrzeba sporo praktyki.

jako iż style się zmieniają, nie powiedziałabym teraz, że opieranie się na piosence jest dobre dla mnie. jeśli umiesz to wykorzystać, to piszesz. jak ty, pozamiatałaś, choć nie jest łatwo zrozumieć coś takiego, nie wiedząc dogłębnie, co autor miał na myśli. aczkolwiek czasami przyjemniej się domyślać, aniżeli znać prawdę. (kłamię jak z nut, wolę wiedzieć, ale cicho)

co mogę powiedzieć. to jest twój styl, on ma ci się podobać. zmienisz go kiedyś, a może jednak nie. ale najważniejsze jest to, byś czuła się dobrze z tym, co tworzysz. niczym te kilka lat temu, gdy we dwie pisałyśmy youtubowe, nieco marne opowiastki:’)

pozdrawiam i trzymaj się ciepło,
szmerek

Odpowiedz
1
Billionaires

Billionaires

•  AUTOR

@szmerdokopter jak mogłabym zapomnieć?

miło znów cię spotkać, dziękuję za poświęcenie czasu oraz za próbę zrozumienia treści.

a szczególnie za zrozumienie i uszanowanie mojej próby otworzenia się w inny sposób niż dotychczas.

lots of love x

Odpowiedz
raindrops.

raindrops.

całość intrygująca, a piosenka piękna, jednak mam wrażenie, że wszystko zostało podpasowane pod piosenkę, przez co stało się zagmatwane i bardzo niezrozumiałe.🥀

Odpowiedz
Kygoo

Kygoo

Czemu tak wiele z tej piosenki….?

Odpowiedz
.peachy.

.peachy.

Skubana, świetnie jak zawsze 🥀

Odpowiedz
1
Avadooka

Avadooka

Sztoooos ❤💚🖤

Odpowiedz
1

Nowe

Popularne

Kategorie

Powiadomienia

Więcej