Opowiadania mogą zawierać treści nieodpowiednie dla osób nieletnich. Zostaje w nich zachowana oryginalna pisownia.

ugly

Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.
Zauważyłeś literówkę, błąd ortograficzny lub stylistyczny? Napisz do nas.

Komentarze sameQuizy: 10

hidden.tears

hidden.tears

smutne
dlatego takie piękne💚

Odpowiedz
1
Night_girl_

Night_girl_

To jest cudowne ❤

Odpowiedz
1

27727272

Przypomina mi sytuację z mojego życia. Tyle tylko, że nie był to mój przyjaciel, ale całkiem obcy mi człowiek. Niby są to szczere słowa, ale to boli, tym bardziej będąc świadomą tego i mając myśli samobójcze z tego powodu. I nie mogąc tego zmienić.

Odpowiedz
2
cheri.

cheri.

God, zabrakło mi słów.

Odpowiedz
2
Clarabes

Clarabes

oki, to ja zostawię trochę inny komentarz.
Czytam dużo i fabuła tutaj jest ciekawa, natomiast nie ma płynności w czytaniu, czyli jak się rymuje utwór, to warto zadbać o podobną ilość sylab w wersach.
Rymy też są proste np. kilka przymiotników: beznadziejnego-wspólnego, mądrzejszego- lepszego, co w połączeniu z różnoraką ilością sylab niekoniecznie dobrze się komponuje. Równie dobrze fabułę mogłaś napisać prozą, co znacznie podwyższyłoby poziom Twojej pracy.
Plus za to, że chcesz się wyróżnić i pamiętaj, praktyka czyni mistrza.
P.S. myślę, że każdy (oki, pewnie większość) chciałaby dostawać krytyczne komentarze (nie mylić z hejtem- zwracam się do dzieci, które być może będą to czytać i postanowią mnie hejtować, uznając zasadę „nie znam się, a się wypowiem”- krytyka może być też pozytywna), dlatego często pod quizami zostawiam szczere odczucia i uwagi, zwracam uwagę na błędy, żeby autor mógł się dokształcać i unikać w przyszłości pomyłek.
Pozdrawiam i życzę miłego dnia.

Odpowiedz
4
TrashY

TrashY

•  AUTOR

@Clarabes w takiego typach pracach jestem amatorem, poetą nie zostanę, haha 😂 chciałam po prostu dodać coś innego, niż proza z monologami. To jest oczywiste, ze nigdy nie będzie to idealne i perfekcyjne, zresztą takie ma nawet nie być. To ma przekazywać po prostu maksymalną ilość uczuć i przemyśleń autora (czyli mnie). Miło być to prawdziwe, a nie sztuczne. Napisałam to, co właśnie w tej chwili miałam na myśli.

Może niekoniecznie chce się wyróżnić. Nie zależy mi na pokazaniu się. To trochę zle ujęte. Bardziej jetsem ciekawa jak takiego typu prace mogłyby się przyjąć. Kto wie. Może ktoś bardziej utalentowany to przeczyta i zaczerpnie na takiego typu prace pomysł? Zrobi to zapewne bardziej poprawnie i znacznie ciekawiej.🤔 To by było coś. 😍

Ogólnie dzikuje za szczerą wypowiedz, bo ostatnio tego na tej stronie nie ma. Wszędzie tylko piszą jakie to było dobre, a nie podzielą się krytycznymi uwagami. Zatem dziękuje za to. 💞

Odpowiedz
1
aftertaste

aftertaste

Wow, oryginalnie 😚💕

Odpowiedz
1
mrsdaisy

mrsdaisy

C u d o w n i e 🌹😘

Odpowiedz
1
.daisy.

.daisy.

Świetne 💓🌟

Odpowiedz
1
winter.bear

winter.bear

Cudowne ❤️

Odpowiedz
2

Nowe

Popularne

Kategorie

Powiadomienia

Więcej